Головна Контакти Карта сайту
25 May, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛіберали гідно здадуть екзамен на зрілість

11.10.2005, 20:50/ Коментарі
Версія для друку
У зв'язку з повідомленням у ЗМІ про те, що в ЛПУ спростували інформацію про входження Ліберальної партії України в Ліберальний блок, прес-служба Ліберально-демократичної партії попросила лідера партії Ігоря Душина прокоментувати цю ситуацію.

Ігор Душин:

На прес-конференції в агентстві УНІАН, що презентувала журналістам, політикам і громадськості початок роботи оргкомітету Ліберального блоку були присутні не тільки лідери трьох партій і представники їхніх керівних органів, але і велика частина політради ЛПУ, що має право діяти і виражати свою позицію. Але це все не настільки важливо.

Я ще раз хочу підтвердити нашу позицію - ми не втручаємося у внутрішні проблеми наших партнерів по блоку, а працюємо в повній відповідності з наміченим планом дій. Недавно під патронатом Ліберального блоку Інститут Лібералізму провів економічну конференцію, на якій ведучі економісти країни обговорювали перспективи лібералізації економіки України. Розмова вийшла дуже цікавою і змістовною. Думаю, вона допоможе партіям, що входять у блок, упритул підійти до розробки загальної економічної частини програми.

Продовжується оголошений блоком конкурс на кращий слоган. З першою сімкою переможців можна буде познайомитися вже найближчими днями на рекламних бігбордах. Ми розвертаємо мережу пізнавальних і комерційних проектів для журналістів і менеджерів, що бажають заробити у виборчій кампанії. Для користувачів Інтернет відкритий сайт „Ліберальний креатив”, де журналісти можуть запропонувати і продати свої публікації на ліберальну тематику.

Тобто, що я хочу сказати: ми працюємо, і зупинити просування Ліберального блоку не зможуть ніякі внутріпартійні непорозуміння в одній партії, що входить у блок. Ми не втручалися і не будемо втручатися у внутріпартійне життя своїх партнерів. Ми ще до оголошення блоку домовилися про те, що він створюється для участі в парламентських виборах і не зв'язує нікого зобов'язаннями на регіональному рівні.

Сьогодні багато партій, у назві яких немає слова "ліберальний ", але програми яких багато в чому співзвучні з цінностями лібералізму, із зацікавленістю відносяться до можливості стати частиною ліберального блоку, і це симптоматично. Війна брэндів не обіцяє Україні позитивних змін. Прийшов час обирати шлях розвитку країни і Ліберальний блок створюється саме для цієї мети.

В Україні багато партій і політиків, що вважають себе ліберальними або називають себе такими. Вони готові на час виборів згадати свою назву і дістати із сейфа гасла. Не рік і не два назад, а саме перед виборами, вони чомусь починають вирішувати внутріпартійні проблеми і змінювати керівництво. Зараз не час для цього, але, що поробиш - де тонко, там і рветься. Я вже не один раз говорив, що проблеми внутріпартійної демократії будуть визначати політичні перспективи партій.

Ліберальні демократи вже пройшли цей шлях, тому ми сьогодні не боїмося формувати ліберальний блок. Ми стабільні, у нас немає скандалів і розбирань, ми ефективно здійснюємо свої програми і дуже хочемо, щоб наші партнери з різних партій і рухів визначили свої пріоритети під час виборчої кампанії. Вибори покажуть, хто є хто і що для кого - ціль.

Для нас ідея просування ліберальних цінностей приоритетна. Ми переконані, що людину треба поставити над державою і змусити державу працювати в інтересах громадянина. Важливіше цієї задачі для ліберальної політичної еліти сьогодні не може бути. Заради неї створюється ліберальний блок. І ми, у будь-якому випадку, будемо йти Ліберальним блоком на вибори. У його склад увійдуть кілька партій, з якими ми досягли визначених домовленостей.

І ми упевнені, що ліберали, для яких майбутня виборча кампанія є іспитом на зрілість, здадуть його гідно.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet