Головна Контакти Карта сайту
25 May, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПро зустріч Народної Партії з Лібералами-демократами з Великої Британії

30.08.2005, 16:52/ Коментарі
Член Координаційної Ради ЛДПУ, Тімонін Володимир Миколайович /
Версія для друку
Як стало відомо, в кінці серпня в Києві відбулася зустріч голови Народної партії В.Литвина та Президента Ліберально-демократичної партії Великобританії Саймона Х’юса. Лідери обох партій підписали Угоду про основні напрямки співробітництва, в якій зокрема сказано:
- висловлюємо намір зміцнювати співробітництво між Народною партією та Ліберально-демократичною партією шляхом здійснення візитів в Україну британських фахівців, здійснення візитів народних депутатів України так і майбутніх потенційних парламентарів до Великої Британії і т.д.

Окрім позитивних вражень про цю зустріч, виникає ще й подив, що Ліберальна-демократична партія Великої Британії найшла час зустрітися з представниками і головними репрезентантами так званої народної ідеології в Україні, яка нещодавно була дуже популярна в Європі,- Народної партії, яка досить скептично ставиться до спроб політиків- представників ліберально-демократичної ідеології в Україні перетворити свої партії у масові.

І в той же час ліберали з Великої Британії, на жаль, не зустрілися з представниками однієї з найстаріших партій України - ЛДПУ і її лідером Ігорем Душиним.

Залишається надіятись, що ліберали з Великої Британії позитивно вплинуть на Народну партію і її ідеологію, після чого останні, можливо, стануть лібералами, а також знайдуть час зустрітися з представниками ЛДПУ, оскільки при зустрічі було заявлено, що будуть зустрічі з іншими партіями для подальшого співробітництва і поширення демократії у Європі.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet