Головна Контакти Карта сайту
20 June, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідКоментарі

03.03.2022 20:09
Ми стоїмо на передньому краї захисту від авторитарних, практично вже тоталітарних держав,- сказано недавно, в листопаді. На мітингах і ходах і до Незалежності, і після ми ходили з одним гаслом "Ліберали проти тоталітаризму". Гінці з Росії після ГКЧП питали: "Чи не збираєтеся ви тут законсервувати комуністичний заповідник?". Ми – ні, але завдяки нашим державцям Україна потім дійсно відставала в демократичних та ринкових змінах. Наш блок "Європейський вибір України" 1998 року був в українській політиці одиноким.
08.05.2024 10:02
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Пам'ятаємо про тих, хто боровся за Україну тоді! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!
14.03.2024 19:35
"Ніхто, крім нас, – сказали хлопці стиха. І завдали на плечі вантажі" Дякуємо тим, хто став на захист України та продовжує боронити нашу державу! Ви вже зробили неймовірне! Вічна слава тим, хто в боях віддав своє життя за Україну!
20.02.2024 09:20
10 років тому 20 лютого 2014 року Революція Гідності підійшла до свого трагічного завершення. В центрі столиці загинула найбільша кількість учасників мирного протесту. Всі жертви, що їх приніс революційний народ, були названі Героями Небесної Сотні. Вшановуючи мужність героїв революції, що стали на захист ліберальних і демократичних цінностей, європейського вибору народу, ми пам'ятаємо про дорогу ціну, яка була сплачена і нині сплачується за право бути вільними українцями.Низький уклін Героям Небесної Сотні та українським воїнам, що полягли в боях за незалежність України!
17.02.2024 15:19
Федеральна служба виконання покарань повідомила про загибель Олексія Навального, який перебував в умовах тортур за Полярним колом. Якщо цього разу політик не був отруєний бойовою отруйною речовиною "Новичок", як у 2020 році під час поїздки Сибіром, його смерть стала результатом незаконного ув'язнення та жахливих умов утримання.
22.01.2024 12:08
Воля та любов до рідного краю згуртовують нас проти ворога. Пам'ятаємо, що сила України – в єдності наших земель, а сила народу – в єдності людей. Зберігаймо міцність сили духу! Подяка всім, хто наближає перемогу! Перемога буде за нами! Мирного неба всім нам! Зі святом!
14.12.2023 18:45
У Польщі на зміну консерваторам до влади прийшла команда Дональда Туска (співзасновник та голова ліберальної партії "Громадянська платформа"). Туск як давній друг України пообіцяв вимагати продовження західної допомоги Україні.
08.11.2023 16:31
Єврокомісія у середу, 8 листопада, представила звіт про готовність України до переговорів щодо вступу в Євросоюз. Згідно з оприлюдненим звітом ЄК, Україна виконала 90% реформ, що вимагала комісія. Отже, тепер Україна може перейти до переговорів щодо вступу в Європейський Союз. Вітаємо з цією історичною подією та бажаємо плідної співпраці з ЄС та остаточної перемоги над московією.
02.05.2023 00:15
Голова Ліберально-Демократичної Партії України Яков Гольденберг в інтерв’ю розповів, що потрібно Україні для перемоги у війні з рф, прокоментував сценарії розвитку подій після поразки рашистів, нинішній стан українського політикуму та яким він буде після війни, наявні пропозиції переформатування держави та назвав умови участі партії у майбутньому виборчому процесі.
14.03.2023 18:01
Славні наші захисники-добровольці! Вітаємо Вас зі святом! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, твердості духу, сили та енергії, щастя, добра, злагоди і благополуччя, успіхів у Ваших справах та надійного тилу в родині. Велика подяка Вам за те що Ви гідно боронете Україну!
22.01.2023 09:48
Дорогі друзі, члени ЛДПУ, прихильники свободи, демократична спільнота, захисники та захисниці України, громадяни України! Щиро вітаємо вас з Днем Соборності! Ми відзначаємо його в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради була проголошена незалежна Українська держава. Нині Україна продовжує важку битву за незалежність. Соборність зараз для нас означає деокупацію територій, захоплених російським ворогом, відновлення єдності з частинами Донеччини, Луганщини, південних областей та Кримом.
21.11.2022 13:12
Сьогодні Україна вдруге відзначає День Гідності та Свободи, встановлений на честь двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, який став наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції 22 листопада. 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості, в тому числі наших партійців, у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. А після перемоги народу в Революції Гідності невдовзі почалася військова агресія росії, яка продовжується досі.
13.11.2022 16:03
Доброго дня, дорогі співвітчизники-херсонці! Мільйони українців, а також наших союзників у світі поділяють з вами радість від крайніх перемог наших славних збройних сил! Дякуємо вам за велике терпіння та віру в перемогу. Бажаємо вам швидкого повернення до нормального вільного життя. Не забуваємо про жорстокість та підступність нелюдів-сусідів, що залишили вам зруйновані системи життєзабезпечення та інші підступні "подарунки". Велика подяка та низький уклін нашим героям-воїнам, шана та вічна память полеглим!
15.09.2022 20:20
Голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг в інтерв’ю прокоментував успішне визволення Харьківщини, заяви деяких політиків, допомогу Заходу та розповів про роботу партії в умовах війни.
26.07.2022 17:55
Ми вперше відзначаємо День Української Державності 28 липня. Наш президент пов'язав "точку відліку" свята з днем хрещення Київської Русі. Так, держава на той час вже існувала. В політичному сенсі ЛДПУ завжди пов'язувала сучасне державотворення з днем проголошення незалежної держави УНР, тобто Четвертого Універсалу. Відомо, що Уряд в екзилі проіснував до відновлення незалежності. Як і сто років тому, наша країна знаходиться у стані війни з сильним ворогом.
27.06.2022 12:53
Українці продовжують важкі бої за незалежність та право бути українцями з кожним днем наближаючи перемогу.
05.06.2022 18:41
У Дубліні відбувся з'їзд Альянсу лібералів та демократів за Європу (АЛДЄ). У свій час перші ліберальні партії України, в тому числі ЛДПУ, мали відносини зі світовим Ліберальним Інтернаціоналом. АЛДЄ ж був створений 1993 року як ліберальна фракція Європарламенту. Зараз у європейських лібералів 70 партій, 6 єврокомісарів та 5 прем'єр-міністрів.
05.04.2022 19:58
Інтерв’ю національного секретаря Ліберально-Демократичної Партії України Якова Гольденберга щодо героїчного опору українським військом, відносно різкої зміни ситуації в Україні та про те, як росія може стати сателітом Китаю.
25.11.2021 17:24
У новому складі бундестагу вперше в історії країни коаліцію створили ліві (Соціал-демократична партія), праві ліберали (Вільна демократична партія - Ліберали) та "ліволіберальні" "зелені". Коаліційна угода в Німеччині - це дуже важливий та відпрацьований документ, який уряд має системно виконувати увесь термін повноважень коаліції. Угода встановлює спільну позицію з усіх важливих для країни питань, цьогорічна - складається з 177 сторінок. В документ увійшло багато прогресивних положень, від кліматичних планів до надання права голосу молодим німцям з 16 років. Міжнародна та безпекова політика викладена на 15 сторінках угоди, що має значення для України.
25.10.2021 17:28
Вже багато людей в Україні просить і вимагає звільнити Саакашвілі. Це такі різні його знайомі, як Федорін, Садовий, Гордон. Приєднуюсь і думаю, що всі ліберали та демократи – прихильники реформ, та просто нормальні люди мають приєднатися до цієї вимоги. Ну і треба насамкінець нагадати, що з Грузії в Україну приїжджали ефективні експерти з реформування поліції, з енергобезпеки, побудови партій, адмінпослуг, економічних реформ. І Вашадзе констатував, що тільки судову реформу в Грузії вони здійснили не до кінця. У 2003 році довіра була 7%, у 2012-му - 60-65%. Коли Саакашвілі був президентом, підвищували зарплату суддям, організовували їм тренінги, навчання. Але за той час неможливо було створити нових незалежних суддів. Зараз верховний суддя той, який ще за Шеварднадзе славився корумпованістю. І результат ми бачимо.
10.10.2021 14:17
За результатами підрахунку 100% бюлетенів, на парламентських виборах в Чехії найбільше число голосів отримав опозиційний альянс SPOLU ( "Разом"). Це – праволіберальний союз, що вже має фракцію у парламенті. Разом, за підрахунком Чеського телебачення, опозиція отримує 108 місць із 200 у нижній палаті парламенту. Як зазначив лідер SPOLU Петр Фіала, цього має бути достатньо для формування нового уряду на заміну міністрам Бабіша. Сам Фіала планує обійняти посаду прем'єр-міністра, передає DW.
22.09.2021 13:34
Щиро вітаємо Ліберальну партію Канади та її лідера - Прем'єр-міністра Канади Джастіна П.Д. Трюдо з черговою перемогою на дострокових парламентських виборах Канади. Ця перемога надає надію на подальший розвиток дружніх відносин між Україною та Канадою, а також між лібералами обох країн. Бажаємо успіхів у парламентській та урядовій роботі.
12.07.2021 17:28
Щиро вітаємо партію "Дія і солідарність" та її визнаного лідера - президента Республіки Молдова Маю Санду з переконливою перемогою на дострокових парламентських виборах Молдови. Вітаємо національний, ліберальний, демократичний і європейський вибір Молдавського народу. Нехай ця перемога принесе зміни на краще нашим сусідам, що дуже важливо для нашої країни та для наших дружніх відносин.
18.03.2021 08:27
Щодо популістичних тез нинішньої президентської влади, як змінилися позиції партії до неї у світлі нещодавніх рішень РНБОУ, про дослідження Інституту лібералізму ситуації навколо Криму та участь у проєкті об’єднання членів різних партій та організацій в одну мережеву партію нового типу - велике інтерв'ю національного секретаря Ліберально-Демократичної Партії України Якова Гольденберга.
12.10.2020 22:01
"Офіційно поділу на всеукраїнські та місцеві партії у нас немає. Формально вони всі всеукраїнські. Тут є декілька невирішених питань нашої бюрократії, яка мало спільного має зі здоровим глуздом. Як тільки ті чи інші реформатори приходять у парламент, одразу займаються не реформами, а бюджетом та бюрократичними законами." - інтерв’ю голови Ліберально-Демократичної Партії України Якова Гольденберга.
08.08.2020 20:06
Четвертого серпня 2020 року Ліберально-демократична партія України в умовах пандемії SARS-Cov-2 надала звіт за другий квартал 2020 року Національному агентству запобігання корупції шляхом передачі електронного повідомлення. Таким чином ми продовжили практику економії ресурсу сайту та засвідчили, що змін у нашій беззмістовній звітності порівняно з попереднім періодом не відбулося.
25.05.2020 21:08
Щодо майбутніх місцевих виборів, як змінилися позиції партії відносно парламенту та влади за останні пів року та про річну прес-конференцію президента - інтерв'ю голови Ліберально-Демократичної Партії України Якова Гольденберга.
20.02.2020 17:28
17 лютого 2020 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг взяв участь у круглому столі у НАЗК. За словами нового керівника Департаменту з питань запобігання політичній корупції Ганни Чорнуцької, перспективним напрямом роботи Національного агентства є запровадження спрощених та зрозумілих вимог до звітування про діяльність партій. Найголовнішим для нас є її запевнення, що нові методи та підходи до проведення перевірок звітів партій та оперативне надання роз’яснень зміцнять взаємодію агентства з партіями. Саме нормальної людської взаємодії з регулятором і невистачало партіям протягом трьох років злісного бюрократизму, безглуздих викликів "на ковер", адміністративних протоколів та судових переслідувань. Можна уявити, як була перевантажена судова система цією маячнею.
22.01.2020 11:16
У наш доленосний час у важких випробованнях твориться сучасна Українська нація, мужніє громадянське суспільство. Бажаємо всім нам любові до нашої землі, міцного здоров'я, стійкості та мужності! Низько вклоняємося героям, полеглим у боях за вільну, незалежну Україну! Тільки разом переможемо!
15.07.2019 21:55
15-го липня 2019 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю керівнику прес-служби партії Валентині Ткаченко.
13.07.2019 18:18
Член Координаційної ради Василь Іванович Шепель та голова Правової комісії Андрій Володимирович Лобашев взяли участь в дискусії "Інноваційний розвиток України: Загрози чи становлення" на інтернет-каналі І-ua.tv.
27.05.2019 12:40
Оголошено результати Європейських виборів в країнах Євросоюзу. За підсумками голосування, яке завершилося у неділю, 26 травня, ліберали отримали понад 100 депутатських мандатів. Їх пріоритетами буде "боротьба з кліматичними змінами, більш справедливе оподаткування, завершення створення єдиного внутрішнього ринку, європейське рішення міграційного кризи".
10.02.2019 22:18
Деcятого лютого 2019 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю керівнику прес-служби партії Валентині Ткаченко, в якому проаналізував майбутні президентські вибори та поділився планами на найближчі парламентські вибори.
11.12.2018 16:37
11 грудня 2018 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю керівнику прес-служби партії Валентині Ткаченко щодо виборів, партійного життя, ідеології та церковних новин і ставлення до них партії.
08.11.2018 21:30
Сьомого листопада 2018 року Ліберально-демократична партія України надала звіт за третій квартал 2018 року Національному агентству запобігання корупції. Досі ми не дочекалися спрощення звітності, і тим більше, - на спрощені процедури спілкування партій з агентством. Обмін беззмістовною "інформацією" продовжується. Залишається деяка надія на відгук на наше звернення нового керівництва агентства.
27.08.2018 13:06
На 82-му році життя перестав боротися з хворобою сенатор Джон Маккейн (John Sidney McCain III). Герой, політичний гравець, переговорник, друг незалежної України. Маккейн завжди підтримував Україну у боротьбі з агресією РФ. Він був на Майдані в Києві взимку 2013 року, здійснив подорож на Донбас напередодні нового року 2015-го, був на лінії фронту. Будемо його пам’ятати як чесну, розумну, послідовну та хоробру людину. Світла пам’ять другу України!
09.08.2018 22:21
Восьмого серпня 2018 року Ліберально-демократична партія України надала звіт за другий квартал 2018 року Національному агентству запобігання корупції. Відзначимо, що обіцяного переходу на спрощений бланк звітності, і тим більше, - на спрощені процедури спілкування партій з агентством, - поки не сталося.
03.08.2018 22:28
З глибоким сумом повідомляємо, що другого серпня 2018 р. в результаті злодійського нападу від вогнестрільних поранень помер відомий сумський громадський діяч, колишній депутат Сумської міськради (депутатська група "ЄС: Європейські Суми"), керівник Сумської обласної організації ЛДПУ Жук Анатолій Володимирович. Висловлюємо співчуття сім’ї загиблого, друзям та колегам Анатолія.
10.05.2018 19:56
Четвертого травня 2018 року Ліберально-демократична партія України надала звіт за перший квартал 2018 року Національному агентству запобігання корупції шляхом розміщення у поштовій скрині агентства. Із задоволенням відзначимо, що вічко скрині тепер стало ширшим і тепер може пропустити досить об’ємні стоси звітів. Невідомо, чи пов’язано це зі змінами у керівництві агентства, але треба відзначити, що обіцяного переходу на спрощений бланк звітності поки що не сталося.
03.11.2017 19:41
"Спочатку маю нагадати, що аналогічне Національне бюро розслідувань, що мало займатися правопорушеннями високопосадовців, було проголошене двадцять років тому, і головою цього відомства вже був призначений генерал Дурдинець. Так він деякий час і "попрацював" один. Ряд ентузіастів нової справи навіть звільнився з органів, у тому числі один мій добрий знайомий, донедавна голова Партії честі, але до роботи ніхто так і не дістався" - голова партії Яків Гольденберг прокоментував результати конкурсу на керівні посади в Державному бюро розслідувань. .
20.10.2017 17:41
"Дехто каже про черговий Майдан, та я згадую убитого гвардійця біля Ради улітку 15-го року; згадую побитого вчора, та, на щастя, живого гвардійця;зривання касок, відбирання щитів; витримку гвардійців, що легко могли змести оту невеличку компанію "гарячих хлопців" та досить випадкової клаки. До речі, разом із "лідерами", що у воєнний час реально можливо. І я запитую, чи варті цього кривавого протистояння нещодавніх союзників, героїв Майдану та визвольної війни, позірних реформаторів черговість обговорення недоторканності депутатів чи антикорупційного суду, виборчої реформи, багатьох інших найважливіших питань, що не вирішувалися десятиліттями, а зараз поступово вирішуються. І це ж не те принципове протистояння, що було у нас із попередньою владою."
10.06.2017 00:26
"Представники і Інституту лібералізму, і партії залюбки спілкуються з молоддю, в тому числі з академічною, бо маємо надію, що саме вони змінять країну на краще. Тому я погодився дати коротке інтерв’ю студенту Київо-Могилянської академії Владиславу Гурову, що має увійти в його дипломну роботу на здобуття академічного звання бакалавра політології "Сучасні трансформації ліберальної думки: український контекст". Пан Владислав уважає, що розголошення інтерв’ю не буде заважати захисту роботи (може, й буде сприяти). Виявилось, що так уважає і його наукове керівництво. То і я не був проти".- Яків Гольденберг
15.01.2017 00:17
Слово від Інституту лібералізму Ми мали надію на продовження цієї програмної статті Володимира Климчука, що була опублікована у першому числі журналу “Філософська думка” за 2014 рік. На превеликий жаль, цьому не судилося відбутися. Звертаючи увагу на постать Шевченка, ми зазвичай згадуємо про "ікону" поета-революціонера, безліч монументів, багатослівне шевченкознавство. І менше – про предтечу, апостола незалежності, пророка, "культурний код і символ України". Завдяки, в терміні В. Климчука, інструментальній соціології (попросту шахрайству). Абсолютно унікальна доля раба, викупленого кріпака, художника, світського денді, поета, засланця досі осмислюється. Володимир Климчук своєю статтею повністю "закрив" усе радянське та пострадянське шевченкознавство, визнавши декілька розвідок Єфремова, Скуратівського, Петрова, а з іноземного шевченкознавства - Грабовича. Він намітив декілька напрямків подальших досліджень. Нагадаємо тільки про республіканізм Шевченка, трактування самодержця як втілення Абсолютного Зла, про метафізику поезії, богопошук Шевченка, правовий аспект його слов’янознавства. Повертаємося до тепер уже спадщини Володимира Климчука, яка ще довго буде актуальною.
24.10.2015 23:41
22 жовтня 2015 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю керівнику прес-служби партії Валентині Ткаченко.
15.07.2015 19:29
Голова ЛДПУ Яків Гольденберг прокоментував черговий закон про місцеві вибори: "Як завжди, закон приймається перед наступними виборами, а не перед тими, що мають слідувати після них".
26.06.2015 18:11
Від редакції: Головна відзнака резолюції - визнання Росії агресором та окупантом.
23.05.2015 17:44
У рамках Європейської політики сусідства та Східного партнерства учасники саміту підтверджують суверенне право кожного з партнерів на вільний вибір рівня амбіцій і цілей, до яких вони прагнуть у своїх відносинах з Європейським союзом. Саме ЄС і його суверенні партнери мають приймати рішення про те, як вони хочуть діяти у своїх відносинах.
28.02.2015 14:38
Загинув Борис Нємцов. Його останнє інтерв'ю було про Україну. У нашій визвольній війні, історична суть якої зрозуміла ще далеко не всім, він був на нашому боці, на боці жертви агресії, на стороні свободи і демократії. У країні-агрессорі він став очевидним внутрішнім ворогом. Якщо говорити про його минулу і нинішню внутрішньополітичну діяльность, то ясно: влада особливо ненавидить чесних людей, які побували в колишній владі, показали, як можна захищати права людей, боротися з корупцією. Протягом ста років влада Росії (СРСР) методично знищує опонентів. Ми пам'ятаємо знищення "Ліберальної Росії", журналістів, громадських діячів, силовиків. Ми висловлюємо наші найщиріші співчуття родині Бориса Нємцова. Ми співчуваємо усім демократам Росії, які втратили досвідченого і яскравого політика, захисника прав людини.
15.01.2015 18:05
Європарламент рішуче засуджує агресивну і експансіоністську політику Росії, що є загрозою єдності та незалежності України і створює потенційну загрозу для самого Європейського союзу, в тому числі засуджує незаконну анексію Криму і неоголошену гібридну війну проти України, яка включає в себе інформаційну війну з елементами кібер-війни, використання регулярних і нерегулярних сил, пропаганду, енергетичний шантаж, економічний тиск, дипломатичну та політичну дестабілізацію; підкреслює, що ці дії є порушенням міжнародного права і створюють серйозний виклик для безпекової ситуації в Європі; наголошує, що немає жодних підстав для застосування військової сили в Європі з так званих історичних та безпекових міркувань чи задля захисту своїх "співвітчизників, що проживають за кордоном"; закликає Москву припинити ескалацію ситуації, негайно зупинити потік зброї, найманців і військ на підтримку сепаратистських збройних формувань і використати свій вплив на сепаратистів, щоб переконати їх брати участь у політичному процесі.
02.11.2014 17:10
ЛДПУ відзначає, що початок застосування Угоди про асоціацію є певним чином етапним. Сьогодні ми згадуємо, якою важкою ціною дається народу України рух до цивілізації. Ця подія вимагає від політикумута влади, особливо від нового складу парламенту, дієвих зусиль. Новий склад Верховної ради повинен нарешті прийняти закон про технічні регламенти та оцінку відповідності, що повинен усунути технічні та юридичні бар’єри для торгівлі промисловими товарами з Є, а також інші закони, скеровані на розвиток народних ініціатив,впровадження економічних реформ, покращення інвестиційного клімату. Експерти ЛДПУ, Інституту лібералізму беруть участь у розробці та впровадженні необхідних заходів.
28.06.2014 23:06
Дорогою, дуже дорогою ціною нам дається, здавалося б, дуже проста річ - торгова асоціація з Європою. Насправді відбуваються набагато серйозніші події. Украіна на кінець починає не імітувати похід до цивілізації, а насправді виривається з лап самодержавства, в яких вона в різних іпостасях перебувала більше 350 років. Це звільнення від середньовіччя, завоювань, месіанізму, патерналізму, совка, пам'ятників злочинцям, божевільної топоніміки, агресивної гордині державної (в сусідній державі) і "єдино правильної "частинки вселенського православ'я.
23.05.2014 20:25
"Насправді, якщо вести відлік від конституційного перевороту 2010 року, ми маємо контрпереворот, реставрацію другої конституції із збереженням легітимності парламенту, тобто тяглість влади (тобто це не сповна революція), легітимно обраного голову Ради (він же за Конституцією є тимчасовим президентом), тимчасовий уряд, "гібридну" війну з переважаючим супротивником, інтервенцію, анексію, контрреволюцію, сепаратизм, заколот. І все це одночасно. Такого історія не пам’ятає".
13.03.2014 22:29
Європарламент закликає Росію негайно припинити військове вторгнення в Україну і вивести війська з території АР Крим, яка є невід’ємною частиною України. Депутати підкреслили, що проголошений у Криму референдум про приєднання до РФ є нелегітимним і порушує Конституцію України і міжнародне право.
14.11.2012 20:49
Голова Київської обласної організації ЛДПУ, голова Громадської ради при Києво-Святошинської райдержадміністрації, член громадської ради при Державній інспекції вищих навчальних закладів і лідер громадської організації "Інститут економіки міста" Олександр Герасимов представив Державну інспекцію навчальних закладів підготовлений інститутом моніторинг якості освітніх послуг, що надаються університетом економіки та права "КРОК". Після цього ректор університету Сергій Лаптєв і начальник департаменту безпеки вузу Борис Семергей погрожували йому по телефону.
27.01.2012 21:53
Асамблея вважає, що виконання її рекомендацій, особливо пов’язаних з кримінальним переслідуванням колишніх членів уряду, стане сигналом про відданість влади нормам та цінностям Ради Європи. І навпаки, якщо їх не буде виконано протягом розумного часу, це викличе серйозні питання щодо відданості влади принципам демократії та верховенства права, що має потягнути за собою належну реакцію з боку Асамблеї. Тому Асамблея закликає Моніторинговий комітет уважно слідкувати за ситуацією та запропонувати будь-які наступні дії з боку Асамблеї відповідно до ситуації, включаючи розгляд можливості застосування санкцій, якщо вимоги Асамблеї не буде виконано.
19.12.2011 15:36
І за часів свого президентства, і після нього Вацлав Гавел був арбітром і совістю нації: За загрози демократії, коли парламент призначив непопулярного керівника телебачення, люди вийшли на вулиці Праги. Їх підтримав президент, і справу було вирішено. Україна не Чехія. Поки що. Пам’ятаймо Вацлава Гавела.
02.12.2011 23:57
1 грудня Європейський парламент ухвалив резолюцію, у якій рекомендує Раді ЄС, Європейській комісії і Європейській службі зовнішньополітичної діяльності парафувати угоду про асоціацію між Україною та ЄС до кінця 2011 року.
29.10.2011 23:21
17 жовтня заступник голови Ліберально-Демократичної Партії України Яків Ізраїлевич Гольденберг дав інтерв’ю стосовно проблем ЗМІ та свободи слова в Україні.
29.10.2011 00:42
ЄС виступає за стабільну та демократичну Україну, яка поважає принципи соціальної ринкової економіки, верховенство права та права людини.
05.09.2011 23:19
"Ми протягом як мінімум півроку відроджуємо нашу стару ідею (ще з часу переговорів з головою ЛПУ паном Щербанем у 1998 році) об'єднання ряду ліберальних партій під нашим класичним і вже історичним в Україні іменем, але без особливих особистнісних претензій."
26.01.2011 23:36
Експерт Інституту лібералізму, заступник голови партії Яків Гольденберг в інтерв'ю зауважив, що Конституція не передбачає Конституційної асамблеї, і що таким чином президент намагається легітимізувати чинну владу ПР.
15.01.2011 20:22
Багато було сказано про події минулого року, та й початку нового. Поняття "злочинний режим" отримало реальні обриси. Прокурорська фортепіанна гра у чотири руки відомої "мурки" - не апофеоз, але маленький штрих. Політичні біженці з України за Кучми з’явилися після шести років його надто задовгого президентства. Янукович же "отримав" біженця, коли не минув його перший рік.
18.12.2010 21:22
"Верховна Рада має якнайскоріше ухвалити зміни до конституції, аби відновити демократичну легітимність центральних органів влади. Потрібно залучити до ухвалення конституції громадянське суспільство та українських фахівців з конституційного права. Крім того, необхідно створити комісію з представників різних партій" - секретар Венеціанської комісії.
28.11.2010 20:44
"Починаючи з 18:00 22 листопада наша акція перестала бути суто підприємницькою. Ми вийшли на інший рівень наших вимог. Сьогодні ми заявляємо про те, що Податковий кодекс нас не цікавить, оскільки він прийнятий у неконституційний спосіб депутатами, які з порушенням вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради, голосували картками своїх колег. Ми не визнаємо його сьогодні і не будемо визнавати його після підписання президентом. Наші вимоги прості".
10.11.2010 17:27
"Джерелом проблем у день голосування спостерігачі та міжнародні експерти називають закон України про вибори, ухвалений у липні. Деякі ускладнення, створені новим законом, такі як унеможливлення участі нових партій, були полегшені або усунуті завдяки змінам, ухваленим на вимогу Президента Януковича у вересні. Проте, інші аспекти законодавства й передвиборчих правил і процедур ставали на заваді внесення певних кандидатів у бюлетені для голосування, дозволяли застосування адміністративного ресурсу під час виборчої кампанії, створювали дисбаланс у складі виборчих комісій, ускладнювали процедури реєстрації та голосування".
02.11.2010 22:23
"Ті, хто прийняв закон, який уможливив політично незбалансовані склади виборчих комісій і сприяв, зокрема, скасуванню реєстрації кандидатів в останню мить перед виборами, мали б визнати, що голосування не відповідало стандартам, які ми хотіли побачити, зокрема, всім вимогам європейських стандартів про чесні, прозорі і професіонально організовані вибори".
27.07.2010 13:52
З’ясувалося вже не тільки для лібералів, яким чином здійснює практичну діяльність у галузі освіти нинішня влада. У цьогорічному вступному циклі курс був узятий на класичний совковий принцип: штучне створення черг і надання найбільш рівним у чергах очевидних пільг. Завдяки диявольськи продуманим операціям відомства Діми Табачника багато "звичайних" ("малих", "пересічних", як полюбляв казати п. Ющенко) українців, що мали прекрасні показники тестування, не зможуть долучитися до вищої освіти. Відповідно "мажори" та хабародавці, не обов’язково розумні, скоріше навпаки, отримають таку можливість, і скоро можуть поповнити ряди "проффесорів".
13.05.2010 00:12
Лідер Ліберально-демократичної партії Нік Клегг призначений заступником нового прем'єр-міністра Великобританії. Всього ж до коаліційного уряду увійдуть п'ять міністрів від ліберал-демократів і ще близько 15 стануть співробітниками апарату.
13.02.2010 17:52
Коментар голови Ліберально-демократичної партії Ігоря Душина щодо майбутніх місцевих виборів: "3 травня вперше пройдуть несуміщення місцеві вибори. Ми побачили неготовність місцевих еліт до роботи на таких виборах - після скасування мажоритарної системи до парламенту, менеджери середньої ланки виборчих кампаній фактично були втрачені. Як відомо, на минулих виборах ЛДПУ була ініціатором створення місцевих блоків. Досвід був вдалим, наше завдання передати його тим кому він сьогодні потрібний".
11.09.2009 21:28
Прихід німецьких лібералів до влади може поліпшити відносини Німеччини з Україною. Вони готові підтримати нашу країну в модернізації і трансформації, оскільки вважають, що краще мати справу з демократичними країнами з ринковою економікою.
19.08.2009 18:24
Непомітно майже минуло літо. Знову Спас, що нагадує нам про Божественне перетворення. Можемо й ми в межах людських можливостей ставати кращими, але стається це далеко не завжди...
12.08.2009 23:28
Яків Гольденберг, заступник голови ЛДПУ: "Значна частина нашої молоді дивиться не на бідну авторитарну Росію, а на демократичний Захід. Дорогі наші розходяться все далі, і ніякі недоліки України нічого вже не змінять. Це викликає істерику. Тому небезпека з боку північного сусіда реальна і тільки збільшуватиметься. Знову ж таки, наскільки їй дозволимо ми самі".
06.07.2009 13:16
Болгари знову проголосували за зміну влади. На парламентських виборах у Болгарії, згідно з результатами опитування на виборчих дільницях, перемагає правоцентристська опозиційна партія “Громадяни за Європейський Розвиток Болгарії“ (ГЕРБ), яка значно випереджає Соціалістичну партію, очолювану чинним прем’єр-міністром Сергеєм Станішевим.
30.06.2009 20:19
Cьогодні депутати Верховної Ради мають можливість внести до Основного закону цю нікчемну поправку – замінити слово “останній” на “передостанній”. Тільки в такому разі виборці матимуть законну дату виборів - 20 грудня 2009 року.
04.06.2009 20:33
Німецькі ліберали вважають, що Україна повинна мати європейську перспективу. "Для німецьких лібералів ясно, що Україна – центральна важлива країна в Східній Європі. Це країна з великим, і на нашу думку, досі фактично нереалізованим потенціалом, яка може відігравати важливу роль для стабілізації в Східній Європі та майбутнього добробуту", - відзначив один з лідерів СДП.
01.05.2009 23:25
Ліберальна модель економіки завжди залишатиметься найбільш ефективною, вважає директор Інституту демографії і соціальних досліджень НАН України Ела Лібанова. Вона переконана, що ніяка інша система державного регулювання економіки у віддаленій перспективі не може бути ефективнішою, ніж та, що побудована на ринкових принципах.
23.03.2009 13:10
Яків Гольденберг: Ліберально-демократичне трактування державної мови, надзвичайно зручне для вживання та свідчить, що це мова офіційних загальнодержавних документів.
03.02.2009 18:57
Член політради партії, голова Ради Інституту лібералізму в інтерв'ю сайту "Президент України - Народне обговорення" дав прогноз політичних подій в нашій країні на 2009 рік.
28.01.2009 21:51
Лідер польської ліберальної партії "Громадянська платформа" Дональд Туск, що отримав портфель прем'єр-міністра після перемоги партії на виборах в 2007 році, має намір балотуватися на пост президента Польщі. Польська економіка та суспільство останніми роками демонстрували динамізм, що зробив можливим зародження середнього класу, який розділяє ліберальні тези "Громадянська платформа" Туска.
27.01.2009 15:10
"Із загальної кризи вихід не забезпечать ні президенти, ні уряди, хоч і можуть допомогти менш захищеним групам. Оскільки завжди бідні діляться з багатими, а в парламенті сидять останні, то прогресивного податку і обкладання нерухомості в осяжному майбутньому дочекатися важко. Значного зниження держвитрат теж. Реалізувати численні резиденції президента і інші об'єкти ДУСі наразі невигідно. У результаті за все розплатиться народ. Президент ворожий практично до малоімущих (по справах судіть), під приводом пристрасті до „ринку” блокує ініціативи уряду. Забезпечити виживання великої кількості людей повинна виконавча влада. І тут треба вирішувати, кивати на ринок або стримувати монополістів. Лібералізм ніколи не заключався в побудові монополістичної економіки.". Заступник голови партії дав інтерв'ю для сайту "Президент - народне обговорення"
13.01.2009 19:24
У звязку зі зміною адреси серверу провайдера відбувся тимчасовий збій у його роботі. Приносимо Вам свої вибачення. Чекаємо Вас і сподіваємося, що дискусії на політичному форумі ЛДПУ порадують Вас цікавим спілкуванням і змістовною інформацією.
25.11.2008 09:58
Днями я провів консультації з головами декількох непарламентських партій з пропозицією організувати загальноукраїнський форум таких партій з метою виходу на солідарні вимоги про зняття виборчих бар'єрів взагалі або ж про значне їх зниження. Саме так можна буде перебороти парламентських "монстрів" і змінити правила реалізації демократії в Україні.
11.11.2008 20:32
Нещодавно на засіданні Координаційної ради ЛДПУ керівник республіканської в Криму організації ЛДПУ Олег Климчук представив нам симпатика партії, дуже цікаву людину, автора багатьох громадських проектів Сергія Сухобойченка.
21.09.2008 20:26
На тлі прийняття Верховною Радою законопроекту за №1399, Ліберально-Демократичною партією України спільно з Інститутитутом Лібералізму була проведена дискусія. Намагання знищення або обмеження ролі третейського судочинства у захисті громадянами України свого майна та права власності були засуджені як неліберальні та недемократичні. Заява Ліберально-Демократичної партії України з цього приводу готується та буде опублікована найближчим часом. Закликаємо юридичну спільноту, громадські організації та політичні партії, які підтримують розвиток громадянського суспільства в Україні, також засудити намагання деяких політичних сил знищити систему третейського судочинства в Україні та їх намагання загальмувати європейський напрямок розвитку України.
03.09.2008 21:54
Голова дружньої Ліберально-демократичної партії Азербайджану Фуад Алієв зареєстрований Центрвиборчком цієї країни кандидатом на пост Глави держави. Бажаємо йому гідної перемоги на виборах.
03.09.2008 19:29
"В світлі політики Росії відносно Грузії "дати серйозну оцінку щодо того, чи є як і раніше обгрунтованим ухвалене рішення про проведення зимової Олімпіади 2014 року в Сочі".
24.08.2008 11:24
1991 рік. На політичній мапі світу, в центрі Європи з'явилась нова, велика і за територією, і за кількістю населення країна. Відбулася значна історична подія. Хто тільки не називає себе героєм тих днів, хто тільки не вважає себе причетним до українського державотворення! Але минув час, і країна, якій пророкували славне майбутнє, опинилась у глибокій кризі, увійшовши в неї м'яко, всерйоз і надовго.
13.05.2008 20:41
Заступник голови партії Яків Гольденберг звітує про харківські справи, участь у міжпартійнійних та громадських „майданчиках” та конференції Громадського активу Києва, що зібралася з приводу позачергових виборів у Києві.
10.02.2008 18:43
Ліберали Росії закликають своїх прихильників та всіх громадян країни до активного бойкоту виборів.
04.10.2007 14:16
"Отже, вибори відбулися. Приємно, що моє передбачення волевиявлення народу виявилось вірним. Не в усьому прогноз виявився абсолютно точним, але такого й не могло бути. Але в ряді моментів він виявився точнішим за результати екзит-полу", пише експерт Інституту лібералізму, заступник голови ЛДПУ Яків Гольденберг у своїй публікації щодо його прогнозу результатів дострокових парламентських виборів.
24.09.2007 13:33
Лідером правлячої японської Ліберально-демократичної партії (ЛДП) вибраний колишній генеральний секретар кабінету міністрів Японії 71-річний Ясуо Фукуда. За повідомленнями ЗМІ, обрання лідером правлячої партії гарантує отримання крісла прем'єр-міністра країни.
27.08.2007 17:52
Голова Ліберально - Демократичної партії України Ігор Душин упевнений, що Блок Вєрки Сердючки – це кращий вибір, який можна було запропонувати на цих виборах та хотів би бачити в парламенті саме таких людей як Андрій Данилко. Людей нового покоління. Людей, які зробили себе самі.
19.06.2007 16:03
Дорин Киротоаке, заступник голови Ліберальної партії Молдови, в другому турі виборів мера Кишинева, що відбулися в неділю, отримав 59 відсотків голосів виборців.
13.06.2007 20:18
Вітаємо молоду людину і політика, відомого мера, старого демократа Сергія Одарича з обранням Головою дружньої партії вільних демократів. Маємо надію на ще більш плідну співпрацю у справі творення ліберального руху та громадянського суспільства в Україні.
17.05.2007 22:43
Як слід використовувати важелі демократії в ринкових умовах в інтерв’ю прес-службі партії розповів президент "Об’єднання захисту прав акціонерів" Яків Гольденберг.
11.04.2007 17:06
"Указ Президента України ми, як законослухняні громадяни та активні учасники виборчого процесу, маємо виконувати" - заступник голови партії Яків Гольденберг прокоментував останні події в Україні.
02.04.2007 23:42
Чим би не закінчилося сьогоднішнє протистояння, можна з упевненістю сказати, що воно не буде останнім. Суперечка між опозицією і коаліцією, між президентом і прем'єром про те, хто з них краще розуміє Конституцію, не мають ніякого практичного сенсу.
05.02.2007 23:43
Безідеологічні політичні партії будують дві вертикалі влади - прем'єрську і партійну. Ні на ту, ні на іншу у Президента впливу, по суті, вже немає. Україна ризикує отримати фактично двопартійну політичну систему вельми надовго.
04.11.2006 11:39
Завоювати правий електорат на майбутніх парламентських виборах 2007 року спробує партія "Вільна Росія", за яку може узятися відомий адвокат Михайло Барщевській.
30.10.2006 20:16
Мером Варшави вперше в польській історії стала жінка - кандидат від опозиційної ліберальної партії "Громадська платформа". На думку фахівців, перемога Гронкевіч-Вальц сприятиме розвитку бізнесу та збільшенню інвестицій в польській столиці.
26.09.2006 12:00
Нижньою палатою японського парламенту обраний новий прем'єр-міністр Японії. Ним став 52-літній лідер правлячої Ліберально-демократичної партії Японії Сіндзо Абе (Shіnzo Abe), передає AFP, - наймолодший глава уряду за всю історію країни.
01.09.2006 21:05
В ЗМІ з'явилася інформація, що колишній прем'єр-міністр Юрій Єхануров і перший заступник глави секретаріату президента Іван Васюник можуть створити новий політичний проект - партію праволіберальної або ліберально-консервативної ідеологічної спрямованості.
13.07.2006 21:05
Україна засмутила російських лібералів, заявила член Наукової ради Московського центру Карнегі Лілія Шевцова. В інтерв'ю газеті "День" (за 12 липня 2006 року) вона, зокрема, відзначила, що в Росії розвал оранжевої коаліції сприймається уїдливо, а серед деяких спостерігачів навіть із захватом.
07.05.2006 11:12
Заступник голови Ліберально-демократичної партії Яків Гольденберг про розвиток ліберального руху, бачення політичних процесів та партійну структуризацію після парламентських виборів.
03.05.2006 21:56
Останнім часом вітчизняні політологи все частіше говорять про можливу структуризацію політичної системи України. Чи означає це, що менші партії будуть шукати собі політичної компанії з іншими партіями для подальшого самозбереження?
12.04.2006 11:36
Є різні методи опитування, аж до відомих екзит-полів. Технічний аналіз графіків фактично дає уяву про психологічний настрій учасників того чи іншого соціального опитування.
03.02.2006 15:15
Лідер ЛДПУ Ігор Душин прокоментувати результати міжпартійної конференції кореспонденту "Укрпартінформу".
28.12.2005 23:14
Центральна виборча комісія затвердила календарний план основних організаційних заходів щодо підготовки і проведення виборів депутатів Верховної Ради автономної республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 26 березня 2006 року.
14.12.2005 19:26
Лічені дні залишились до того моменту, коли будуть сформовані остаточні списки кандидатів до Верховної Ради України. І хоча, за новим Законом про вибори депутатів, Українці повинні обирати не "людей" а "ідеологію", від персон, які ми побачимо у п’ятірках списків, залежатиме чимало. І питання щодо списку Ліберального Блоку до запланованого на 18 грудня партійного з’їзду, теж залишається відкритим.
12.12.2005 18:35
Громадянське суспільство починається з мене - вважає автор даного коментарю і закликає політиків до відповідальності.
22.11.2005 11:53
І хто б що не говорив, сьогодні, дійсно, свято. Тільки в кожного своє. У Президента – своє. Як він не упирався, як не робив усе, щоб не стати президентом, президентом, він таки, став.
26.10.2005 18:30
Продаж найбільшого українського металургійного комбінату цікава не тільки публічністю конкурсу і несподівано значною сумою угоди. Ігор Душин - один з фундаторов Ліберального блоку на майбутніх парламентських виборах і голова Ліберально-демократичної партії України вважає, що розподіл отриманих коштів може висвітити дуже серйозні проблеми, зокрема, проблему непрофесіоналізму українського політикуму.
25.10.2005 18:09
У лібералів цікавий регіональний підхід: вони віддали на відкуп місцевим організаціям право вести вибори в місцеві ради, створивши ряд самодостатніх структур типу „Запорожжя - наше місто”, „Союз громадян Одеси” і т.д.
11.10.2005 20:50
У зв'язку з повідомленням у ЗМІ про те, що в ЛПУ спростували інформацію про входження Ліберальної партії України в Ліберальний блок, прес-служба Ліберально-демократичної партії попросила лідера партії Ігоря Душина прокоментувати цю ситуацію.
30.08.2005 16:52
Як стало відомо, в кінці серпня в Києві відбулася зустріч голови Народної партії В.Литвина та Президента Ліберально-демократичної партії Великобританії Саймона Х’юса.
17.08.2005 15:28
Сьогодні все частіше лунають голоси про те, що жінкам потрібно відкрити дорогу в політику та владу. Пропонуються різні методи і технології рішення такої задачі. Про це йдеться в статті газети „День”. Тема, піднята в ній, актуальна, особливо напередодні парламентських виборів 2006 року.
02.08.2005 18:08
Ліберально-демократична партія України продовжує дискусію з приводу ліберальної перспективи для нашої країни, у яку включається все більше людей.
21.07.2005 20:55
Здавалося б, схвальні та критичні відгуки після будь-якого свята - звичайна справа. Але взятися за перо мене спонукав опус, що був опублікований в малотиражці місцевих комуністів.
08.07.2005 18:46
Голова Ліберально-демократичної партії України - Ігор Душин прокоментував прес-службі події, що відбувалися у Верховній Раді 5 - 7 липня. На думку Ігоря Душина, ці події по суті носять всі ознаки проявів політичного терору.
19.05.2005 17:02
Ви, як і багато громадян нашої країни, небайдужі до Евробачення, взяли участь у виборах представника України на цьому конкурсі. Великий начальник Томенко вирішив по-своєму, і Вашим представником стали Гринджоли.
20.04.2005 22:36
Лидер ЛДПУ выступил с предложениями по разрешению конфликта между инвестиционно - строительными компаниями Киева и жителями домов, расположенных вблизи строительных площадок, о чем говорится в его публикации „Договор как выход из тупика” в газете „Аргументы и факты”.
10.04.2005 22:09
Председатель Либерально-демократической партии Украины Игорь Душин считает, что пока в Украине нет ни новой власти, ни новой оппозиции. Об этом он заявил в сегодняшнем интервью газете „Комсомольская правда в Украине” .
10.04.2005 20:05
Либерально-демократическая партия Украины огласила либеральный призыв, об этом говориться в интервью председателя партии Игоря Душина „Комсомольская правда в Украине” .
06.04.2005 20:21
Председатель Либерально-демократической партии Украины Игорь Душин не подтвердил информацию о слиянии ЛДПУ с Партией промышленников и предпринимателей Украины.
11.02.2005 17:36
Председатель Либерально – демократической партии Украины, кандидат в президент Украины Игорь Душин предложил американцам сеть для паралельного подсчета голосов.

Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet