Головна Контакти Карта сайту
01 December, 2023
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідУчасть у міжнародній конференції “Реформа державної допомоги в Україні"

15.04.2019, 00:45/ Акції та заходи
Версія для друку
11 квітня 2019 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг узяв участь у Міжнародній конференції "Реформа державної допомоги в Україні", організованій Антимонопольним комітетом України та Проектом технічної допомоги Європейського Союзу "Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги" (SESAR).

На конференції виступали представники Уряду та Верховної Ради України, Представництва Європейського Союзу в Україні, державних органів з питань захисту економічної конкуренції Литви, Польщі та Румунії, фахівців АМКУ.

Учасники обговорили прогрес та виклики впровадження реформи державної допомоги в Україні. Буде розглянуто практику правозастосування у сфері надання підтримки суб’єктам господарювання, а також представлений європейський досвід реалізації аналогічних реформ.

Законом про державну допомогу суб’єктам господарювання передбачені процедури контролю АМКУ задля створення прозорого та чесного ринку, підтримки інновацій, наукової діяльності, депресивних регіонів, розвитку малого та середнього бізнесу та інших важливих напрямків. Очевидно, що великий (тим більше монополістичний) бізнес може сам підтримувати свій та субпідрядний бізнес, стартапи, розвивати інфраструктуру тощо. І за цим має слідкувати АМКУ.

Так працює Європа. І ми знаємо приклади успішної роботи наших підприємців, що вже ведуть справи в інших країнах. Маємо надію, що державна допомога підприємництву буде ефективною.

Дуже цікаво, як механізм державної допомоги зможе корелюватися з іншим початковим механізмом, який пропагують на даний час переважно торгово-промислові палати, у тому числі Украінський національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC),- публічно-приватним партнерством. Наші підприємці та громадські організації, що підтримують підприємництво, у тому числі Об’єднання захисту прав акціонерів, спробують опрацювати це питання.

Прес-служба ЛДПУ
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet