Ліберально-демократична партія України
http://amzstep.uriyopanasenko.com/party-news/actions/5ca5f8a4407d9/

Участь у Free Market Road Show

04.04.2019, 18:29
Другого березня 2018 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг і вчений секретар Інституту лібералізму Андрій Мигаль взяли участь у заході Центру Бендукідзе Free Market Road Show.

Free Market Road Show “Європа на роздоріжжі. Переосмислення свободи 30 років після Стіни” - це тур Європою, що його організував Austrian Economics Center спільно з рядом провідних університетів та аналітичних центрів заради популяризації ідей вільної економіки та індустріальної свободи.

Доповідали Іван Міклош – колишній заступник прем’єр-міністра Словаччини; Крістофер Лінгл - професор економіки Universidad Francisco Marroquin, Гватемала; Деніел Мітчел – економіст у сфері державної політики, автор “The Flat Tax: Freedom, Fairness, Jobs&Growth” і співавтор “Global Tax Revolutions”; Річард Цундрітч – фінансовий радник, керуючий директор Milan Added Value GMBH.

Демократи та економічні ліберали (деякі з них називають себе сучасними лібертаріанцями) відзначили деякі риси розвитку Європи та світу, у тому числі невизначеність напрямків розвитку в умовах активізації правих (антилібералізм Орбана) та лівих рухів, проблеми демократії, повернення до міждержавних двосторонніх угод. Наголошувалось на корекції основ класичного економічного лібералізму.

У другій панелі виступив колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк, який на повну протилежність від свого тезка та однофамільця – кандидата в президенти, рекламував переможця першого туру президентських виборів Володимира Зеленського.

Прес-служба ЛДПУ
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet