Головна Контакти Карта сайту
27 May, 2022
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідВідбулася міжпартійна конференція виборчого блоку "Громадський актив Києва"

01.02.2006, 13:20/ Акції та заходи
Версія для друку
Вчора, 31 січня 2006 року, в актовому залі "Будинку художників" (вул. Артема, будинок 1-5) відбулася міжпартійна конференція Київських міських організацій Ліберально-демократичної партії України, Партії правозахисту недержавних організацій України - "Партії ПРАВОЗАХИСТУ", Народної партії вкладників і соціального захисту, що входять у виборчий блок "Громадський актив Києва" на виборах 26 березня 2006 року.

На конференції була затверджена передвиборна програма, керівні органи виборчого блоку , а також затверджено список кандидатів у депутати від виборчого блоку. У списках кандидатів у депутати, відповідно з договором про створення блоку, увійшли лише ті кандидатури, що були запропоновані блокові союзом громадських організацій "Громадський Актив Києва".

"Наша ініціатива передати привілеї формування виборчих списків місцевих рад Києва громадським організаціям і самим громадянам Києва, це наше свідоме рішення і наш реальний крок на шляху формування цивільного суспільства в Україні.

Наш виборчий блок затвердив список з 215 кандидатів у депутати районних і міських рад. Кожний з цих кандидатів пройшов конкурсний добір експертної групи союзу громадських організацій "Громадський Актив Києва". Ми упевнені, що ці громадяни Києва, раніше не зв'язані не з партійної , ні з владною бюрократією, зможуть гідно представити інтереси саме жителів Києва.

Наша боротьба за волю й інтереси кожної людини в Україні, почата 15 років тому з проголошення незалежності України, продовжена рік назад на Майдані, сьогодні має всі шанси зробити ще один вирішальний крок на виборах 26 березня 2006 року." відзначив Голова Київської міської організації ЛДПУ Сергій Федоров.
Посилання:
 

Новини ЛДПУ:
Акції та заходи
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet