Головна Контакти Карта сайту
25 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідКруглий стіл, організований Інститутом лібералізму зібрав політиків і вчених України

Версія для друку
Сьогодні в Українському домі Інститут лібералізму спільно з партіями ліберального спрямування провів „круглий стіл”: „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.

В ході круглого столу були обговорені питання щодо ліберальної складової української економіки, приватизації та структурної перебудови, інвестиційних та інноваційних перспектив, бюджетної політики України, шляхів і можливостей подолання корупції.
В роботі „круглого столу” взяли участь провідні економісти та представники партій ліберальної спрямованості. Серед присутніх: Климчук Володимир Никифорович - директор Інституту лібералізму, Білий Олег Васильович - експерт Інституту лібералізму, Гольденберг Яків Ізраїлевич - експерт Інституту лібералізму, Козловський Віктор Петрович - експерт Інституту лібералізму, Бажал Юрій Миколайович - доктор економічних наук, професор, Бодров Володимир Григорович - доктор економічних наук, професор, Лисицький Віктор Іванович - кандидат економічних наук, Пасхавер Олександр Йосипович - доктор економічних наук, Плотніков Олексій Віталійович - доктор економічних наук, професор, Скуратівський Вадим Леонтійович - експерт Інституту лібералізму та інші.

Як зазначив у вступному слові Володимир Климчук, „на сьогодні існуюче українське законодавство ставить на перший план так звані „державні інтереси”, проте, насправді за ними стоять здебільшого виключно вузькополітичні потреби окремих партій та посадовців. В той же час в Україні інтереси людини, особистості майже ігноруються. Подібні тенденції проникають як в політичну, так і в соціальну сферу, проте, найбільш вразливою від існуючої системи державних відносин є економіка”.
 
03.03.2022  20:09
Ми стоїмо на передньому краї захисту від авторитарних, практично вже тоталітарних держав,- сказано недавно, в листопаді. На мітингах і ходах і до Незалежності, і після ми ходили з одним гаслом "Ліберали проти тоталітаризму". Гінці з Росії після ГКЧП питали: "Чи не збираєтеся ви тут законсервувати комуністичний заповідник?". Ми – ні, але завдяки нашим державцям Україна потім дійсно відставала в демократичних та ринкових змінах. Наш блок "Європейський вибір України" 1998 року був в українській політиці одиноким.
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet