Головна Контакти Карта сайту
17 January, 2022
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідКруглий стіл, організований Інститутом лібералізму зібрав політиків і вчених України

Версія для друку
Сьогодні в Українському домі Інститут лібералізму спільно з партіями ліберального спрямування провів „круглий стіл”: „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.

В ході круглого столу були обговорені питання щодо ліберальної складової української економіки, приватизації та структурної перебудови, інвестиційних та інноваційних перспектив, бюджетної політики України, шляхів і можливостей подолання корупції.
В роботі „круглого столу” взяли участь провідні економісти та представники партій ліберальної спрямованості. Серед присутніх: Климчук Володимир Никифорович - директор Інституту лібералізму, Білий Олег Васильович - експерт Інституту лібералізму, Гольденберг Яків Ізраїлевич - експерт Інституту лібералізму, Козловський Віктор Петрович - експерт Інституту лібералізму, Бажал Юрій Миколайович - доктор економічних наук, професор, Бодров Володимир Григорович - доктор економічних наук, професор, Лисицький Віктор Іванович - кандидат економічних наук, Пасхавер Олександр Йосипович - доктор економічних наук, Плотніков Олексій Віталійович - доктор економічних наук, професор, Скуратівський Вадим Леонтійович - експерт Інституту лібералізму та інші.

Як зазначив у вступному слові Володимир Климчук, „на сьогодні існуюче українське законодавство ставить на перший план так звані „державні інтереси”, проте, насправді за ними стоять здебільшого виключно вузькополітичні потреби окремих партій та посадовців. В той же час в Україні інтереси людини, особистості майже ігноруються. Подібні тенденції проникають як в політичну, так і в соціальну сферу, проте, найбільш вразливою від існуючої системи державних відносин є економіка”.
 
10.05.2020  19:37
Від редакції: Володимир Климчук написав цю статтю 15 років тому, коли система президентсько-парламентської республіки була дещо модернізована. Три президенти прийшли і пішли з того часу. Був і конституційний переворот Януковича, було і повернення до Конституції 2005 року. Та навіть угруповання нинішнього президента, що має фактично всю центральну владу, неспроможне здійснити реальні реформи та реальне конструктивне управління взагалі. Майже всім уже очевидно, що нинішня конституційна система себе вичерпала. Тому стаття Климчука є наздвичайно сучасною. А ліберали ще раз мають нагадати народові, що багаторічне туптання на місці нічого йому не дало.
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet