Головна Контакти Карта сайту
17 January, 2022
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідВідбувся круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”

Версія для друку
В середу, 2 листопада, в Українському домі Ліберальний блок разом з Інститутом лібералізму провів круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”. В його роботі взяли участь представники політичних партій, народні депутати та вчені.

В ході заходу були обговорені питання щодо доцільності політичної реформи та її подальшої долі, зазначені основні сценарії розвитку подій, що безпосередньо пов’язані з набуттям чинності нової редакції головного Закону, обговорені переваги та недоліки системи влади, що буде формуватися за новими принципами.

За словами одного з учасників Володимира Кизима, „співвідношення порядку і хаоса має бути 4 до 1, а зараз все навпаки. Політична реформа потрібна для того, щоб вийти зі стану хаоса, але після того, як вона почнеться, очікуються важкі часи „.

„Я вважаю, що справжня політична реформа розпочнеться тільки після прийняття закону про Кабінет Міністрів”, - вважає Олена Маркосян, член координаційної ради ЛДПУ.

Як зауважив співголова оргкомітету Ліберального блоку Ігор Душин, „країна повинна народити ідею, а головне - вирости зі стандартів Радянського Союзу, в яких ми, на жаль, досі живемо”.
 
10.05.2020  19:37
Від редакції: Володимир Климчук написав цю статтю 15 років тому, коли система президентсько-парламентської республіки була дещо модернізована. Три президенти прийшли і пішли з того часу. Був і конституційний переворот Януковича, було і повернення до Конституції 2005 року. Та навіть угруповання нинішнього президента, що має фактично всю центральну владу, неспроможне здійснити реальні реформи та реальне конструктивне управління взагалі. Майже всім уже очевидно, що нинішня конституційна система себе вичерпала. Тому стаття Климчука є наздвичайно сучасною. А ліберали ще раз мають нагадати народові, що багаторічне туптання на місці нічого йому не дало.
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet