Головна Контакти Карта сайту
19 July, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідКонференції та круглі столи

Виступ голови ЛДПУ Якова Гольденберга на круглому столі в НАЗК 11.12.2017 року
"І з "нульовими" звітами маємо проблеми, що відволікають нас від роботи. Чи повинні працівники НАЗК вишукувати те, чого немає? Якщо немає відомостей про надходження коштів і відповідно витрат, не вимагайте громіздкого звіту. А працівники НАЗК беруть іще на себе прокурорські та слідчі функції, "запрошують" для надання пояснень."
Яків Гольденберг: Короткий звіт про участь у конференції
"Я розумію, що парламентські партії у своїй діяльності дійсно швидко забувають про права тих людей, до яких кожен з лідерів безпосередньо не має відношення. Але якщо вже є певна постановка щодо партій при створенні проекту, то не треба говорити про неувагу партій взагалі до цієї тематики".
Тези виступи голови ЛДПУ Якова Гольденберга на конференції "Партійна реформа як запорука стабілізації політичної ситуації в Україні"
"В Україні до бізнесу досі застосовується багато різних видів покарань. І це дуже погано. Але нині здійснюється спроба розповсюдити методи контролю та покарання на громадські структури, які є принципово іншими суб’єктами права. І чи не буде це прямим втручанням держави в діяльність політичних партій, в порушення статей 5, 15, 36-ої статей Конституції України?"
Звіт про участь лібералів у круглому столі: "Нові можливості та особливості змішаної системи виборів-2012"
Керівник Інституту лібералізму Володимир Климчук надав до ЦВК та КВУ пропозицію скористатися своїми можливостями та запропонувати Верховній раді змінити регламент – вилучити з нього саме поняття позафракційності. Тоді партійні висуванці не зможуть мігрувати по фракціях, створювати нові партії тощо, а "незалежні" будуть вимушені відкрито та відверто приєднуватися до фракцій. Такий захід урятує парламентаризм і дасть надію на реальну конструктивну діяльність Ради.
Інститут лібералізму провів науково-практичну конференцію
Відбулася конференція: "Проблеми влади в Україні. Конституційні перетворення", організована Інститутом лібералізму. У конференції взяли участь провідні політологи, юристи, філософи, соціологи та політики, які обговорили складності конституційних процесів в Україні та висловили бачення майбутніх змін до Конституції. Співголова партії Я.Гольденберг зауважив, що до вироблення конституційних перетворень обов’язково повинні залучатися представники політичних партій та повідомив, що ЛДПУ напрацювала такий проект і готова висунути його на обговорення широкій спільноті.
Відбулася презентація дослідження „Аналіз фінансово-економічних наслідків програм та дій політичних партій (блоків) України”
Заступник голови ЛДПУ Яків Гольденберг взяв участь та виступив на презентації дослідження „Аналіз фінансово-економічних наслідків програм та дій політичних партій (блоків) України”.
"За лаштунками проектів - що далі?" Я.Гольденберг
Еволюція політичної системи багато в чому визначає історичну долю країни на довгий час. Тому, розглядаючи прийнятий Верховною Радою України в пакеті проект нової політичної системи України, ліберальні демократи були вимушені поставитись до нього вельми серйозно.
Відбувся круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”
В середу, 2 листопада, в Українському домі Ліберальний блок разом з Інститутом лібералізму провів круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”. В його роботі взяли участь представники політичних партій, народні депутати та вчені.
Круглий стіл, організований Інститутом лібералізму зібрав політиків і вчених України
Сьогодні в Українському домі Інститут лібералізму спільно з партіями ліберального спрямування провів „круглий стіл”: „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.
Лібералізм як модель економічного розвитку
6 жовтня 2005 року в Інституті лібералізму відбувся круглий стіл на тему „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.
Перспективи лібералізму в реаліях сучасного політичного життя України
25 травня 2005 року в Інституті лібералізму відбувся круглий стіл на тему "Перспективи лібералізму в реаліях сучасного політичного життя України". У ньому взяли участь директор Інституту лібералізму к.філол.н. В.Климчук, директор Інституту філософії НАН України акад. М.Попович, голова ЛДПУ І.Душин та інші.
Демократичні принципи формування та організації виборчих комісій
Ліберально-демократична партія України у президентській виборчій кампанії 2004 року вперше самостійно висунула свого кандидата в Президенти України - Голову партії Ігоря Душина, позиціонуючи його як політика майбутнього.
ЛДПУ поздоровляє співвітчизників з Днем слов’янської писемності і культури
"Писемність - це першооснова культури, той здобуток людства, який шанується й розвивається усіма, хто причетний до творення й поширення знань, хто вірить у торжество світла і добра"- йдеться в поздоровленні.
Доповідь експерта Інституту лібералізму Якова Гольденберга на засіданні круглого столу „Доля політичної реформи"
Відсутність активності партій, що їх офіційні представники репрезентували в парламенті політичну реформу рік тому, щодо роз’яснень суті реформи або пропозицій можливого коригування прийнятого варианту, наводить на думки про їх недостатню політичну культуру.
"Хибні стратегії та новий курс" Я. Гольденберг
Виступ на науково-практичній конференції об’єднання партій "Народний президент" 25.05.04, м. Київ, Палац профспілок.
03.03.2022  20:09
Ми стоїмо на передньому краї захисту від авторитарних, практично вже тоталітарних держав,- сказано недавно, в листопаді. На мітингах і ходах і до Незалежності, і після ми ходили з одним гаслом "Ліберали проти тоталітаризму". Гінці з Росії після ГКЧП питали: "Чи не збираєтеся ви тут законсервувати комуністичний заповідник?". Ми – ні, але завдяки нашим державцям Україна потім дійсно відставала в демократичних та ринкових змінах. Наш блок "Європейський вибір України" 1998 року був в українській політиці одиноким.
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet