Головна Контакти Карта сайту




20 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

Вхід



Лібералізм: теорія і практика

10.10.2017
Талер разом із Хершем Шефріним створив альтернативну модель для опису дилеми, викликаної внутрішньою боротьбою між плануючим "я" і чинним діючим "я" (модель "планувальник/діяч"). Планувальник мислить і приймає рішення з метою довгострокового щастя, в той час як діяч керується більш короткостроковими цілями. Планувальник мислить і приймає рішення з метою довгострокового щастя, в той час як діяч керується більш короткостроковими цілями. Це поділ було прийнято в сучасній психології, а також підтримується нещодавніми дослідженнями в області нейронауки. Знову підказуємо: вивчайте сучасні теорії, займайте лідерські позиції, не старайтеся працювати на монополістів, приходьте до самостійної вільної творчості.
11.09.2017
"Громадськість України вже більше 10 років із захопленням споглядає такий собі полегшений варіант Французської революції, коли, наприклад, проти тимчасових союзників замість гільйотини застосовуються більш м’які та набагато різноманітніші засоби. Під час процесу отримали інтервенцію, подолати яку поки що нема кому. Про наполеонівські завоювання у сучасному світі марить саме інтервент, і це ще гірше."
15.06.2017
"Маємо в Україні картину багатьох громадських структур та окремих лобістів (мало не епідемію лобізму як такого), але не маємо контролю держави зі сторони суспільства. Держава ж за ініціативи високопосадовців та депутатів досить швидко організується у боротьбі з суспільним контролем. Ми вже бачили спроби контролювати антикорупційні структури (які "багатіють" на грантах, коли інші оперують на два і більше порядків більшими величинами). Я вже не кажу про безглуздий контроль партій, що не мають державного фінансування… ВВП не збільшується чверть століття, чому би не перерозподіляти його постійно, причому під гаслами концепції виживання! А ви хочете нас контролювати! "
15.01.2017
Як ми з вами узагальнено говорили в одній з перших бесід, Україна опинилась на розломі, зіткненні цивілізацій. До останнього Майдану не видно було, чи почала країна реально відходити від радянської спадщини. І нині є деякі люди, що називають себе політиками, закликають до “миру” з Московією, торгівлі, дружби, відмові від територій (тобто капітуляції), фізично неможуть вимовити слово “агресор” стосовно Московії та Путіна.Так поводить себе провінційний депутат, що разом з відомим Рабіновичем відпочкував від Опоблоку партію (не буду відволікатися на ідеї, програму тощо). І це після Революції гідності, після більш як двох років інтервенції могутньої Московії. У масі це не тільки агентура ФСБ, хоча і її ім’я – легіон. Досить багато людей хотіли би нічого не міняти, жити як жили, пристосовуватися, нічим не цікавитися.
06.12.2016
Цей момент є вирішальним у долі справи, розпочатої паном Володимиром. Свого часу ліберально-демократичний рух шукав місце в серці українців – і знайшов його. Місце в серці пана Климчука. Рух, очолюваний ним на початках, досі зберіг головні риси нашого Першого Голови. Толерантність, повага, вміння слухати, віру в вільну людину.
15.11.2016
ЛДПУ є партією ідеологічною. І що важливо, з самих початків (оргкомітет працював ще далекого 1989 року) створювалася на демократичних засадах. Розвиток нашої партії, сучасного українського політикуму підводять нас до необхідності творення великої ліберальної партії, що має стати впливовою на довгий історичний час. ЛДПУ, як і основні партії США і Європи, традиційно дотримується ліберального підходу, хоча в структурі найбільших партій США і проглядається інституційний підхід.
10.07.2016
"Ми протягом чверті століття постійно нагадували щодо необхідності швидких заходів з декомунізації та дерусифікації. Але донедавна в усій країні стояло повно істуканів, було багато назв ленінських, комсомольських, дзержинських, цюрупинськіх. От тепер люди бачать, до чого все це призвело. Окремо ми писали, що за правилами українського правопису такі етноніми, як Севастополь, Симферополь, повинні були писатися Севастопіль, Симферопіль (так само, як Тернопіль, Бориспіль). Цього і зараз не здійснили наші академіки".
27.05.2016
Дуже багато слів з приводу визволення Надії Савченко. Пишуть, що Надія – унікальний політичний символ, з чим можна погодитись. Зарозумілі наші вороженьки зробили все для створення цього символу. Людина правдива, смілива, стійка, сильна, різка,- їм надзвичайно не пощастило. Пишуть, що Надія сприймається значно порядніше всього нашого політикуму. Хотіли би, щоби вона сформувала нову політичну еліту Україну. Це вже якась політична екзальтація.
03.05.2016
Багато сталося моментів істини, злетів і трагедій в нашому житті менше, ніж за три роки. Багато що підтвердилося через прості та непрості прояви життя. З нагоди перемоги киян у першості України візьмемо футбол.
12.04.2016
Назва моєї сьогоднішньої промови - "Рішучість продовжувати". Сподіваюся, що багато присутніх тут експертів пробачать мою маленьку вільність з використанням у назві мови однієї з незліченних цитат, приписуваних Черчиллю. Вона звучить: "Успіх - не остаточний, невдачі - не фатальні, значення має лише рішучість продовжувати".
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet