Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/liberalism/5846cd8e43649/

Пам’яті Володимира Климчука: перші відгуки (інтерактив)

06.12.2016, 18:39
Сергій Баркар

Світла пам’ять!

 Цей момент є вирішальним у долі справи, розпочатої паном Володимиром. Свого часу ліберально-демократичний рух шукав місце в серці українців – і знайшов його. Місце в серці пана Климчука. Рух, очолюваний ним на початках, досі зберіг головні риси нашого Першого Голови. Толерантність, повага, вміння слухати, віру в вільну людину.

Важкі часи зараз настали в країні і в кожного з нас. Особистий вибір щодня, оцінка кожного кожним – хто є справжнім лібералом, а хто просто мавпує звичні слова з надією на отримання закордонної допомоги. Намагання знайти ресурси на власну справу.
Проте ми завжди мали людей до яких звернутись за порадою.

Розум, що критикував часто нещадно, наші ілюзії. Носіїв справжнього життєвого досвіду. Та тепер ми повинні просто заново згадати, у кого часті, а кого, як у мене, і не дуже часті випадки та можливості спілкуватись з справжньою Людиною. Людиною, що всім своїм життям, своїм прикладом навчала як бути Вільним.

 Да благословить Бог його душу!

Володимир Дюков

Печально. Соболезнования от Одесской организации.
С прискорбием, Вл. Дюков

Яків Гольденберг

Нема слів.
Учитель без научання. Лідер без нав’язаного лідерства. Друг.
Згадаю дещо зі своєї рецензії на його книгу "З погляду ліберала. Політика і культура".

Тексти дуже щільні та насичені. Коли читачеві може здатися, що якась думка дещо тривіальна, треба подивитися на дату публікації та знову прочитати речення. Деякі фрази та визначення В. Климчука вже достатньо відомі освіченій спільноті та ще будуть використовуватися, не завжди з посиланням.

Володимир Климчук ще у тоталітарні часи в своїх виступах, інтерв’ю, дослідженнях не тільки демонстрував глибоке розуміння концептів, ідей, стилів творів літератури, філософії та політології, але скажу більше,- певне глибинне системне розуміння сутності людського поступу. Одночасно він примудрявся обходити багатоступінчасту цензуру, викладаючи власні інтерпретації, що по суті аж надто не відповідали канонам діамату.

В. Климчук- великий критичний розум нашого часу. Об’єктивно критичний погляд на явища - справа специфічного таланту та системного мислення. Він знає достатньо, щоби відчувати глобальні, „тектонічні" рухи сучасності.

Хтось має постійно доводити необхідність і невідпорність ліберальних змін та утвердження засад, прийнятих в цивілізованих суспільствах".

Приєднався до більшості, як він казав…

Василь Шепель

Наши соболезнования семье и близким!
Шепель В.І.


Олександр Копеліович

Невмируща пам'ять! Він був з тих, хто з початку творили Україну, творили її ідею і впливали на ідеологію. З-за цієї людини я гордий, що вступав в ЛДПУ.

 Приїхати попрощатися, на жаль, не зможу. Передайте, Яків, від мене дружині та друзям мої слова співчуття та підтримки.

О. Копеліович
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet