Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/ukr/projects/word/

Вільне слово

24.04.2007, 10:46
Щодня ми читаємо пресу, інтернет, слухаємо радіо, дивимося телевізор. На жаль, у нас поки що не сформувалася свобода слова, але вже з'явилася свобода виразів. Рівень журналістики - страхітливий. Загальний принцип - за що платять, про те і пишемо... Потрібно визнати, що серед звалища недоталантів, все-таки, зустрічаються люди, які не тільки володіють словом, але і мають свою точку зору на те, що відбувається, уміють думати і аналізувати.

Найприємніше для нас полягає в тому, що талановиті люди, в більшості своїй, дотримуються ліберальної ідеології. Звертаючись до чималої аудиторії, вони щодня несуть в маси ліберальні цінності, формуючи у своїх читачів, глядачів або слухачів ліберально-демократичне сприйняття дійсності.

Не тільки журналісти, але і всі люди думають, в якій би сфері вони не працювали – музиканти, літератори, архітектори, дизайнери, технарі, істинна, а не що привласнила це звання собі завдяки до близькості до влади, еліта нашого суспільства розуміє, що майбутнє за розвитком громадянського суспільства. Майбутнє належить суспільству, позбавленому забобонів і плазування перед владою. І таких людей, на щастя, більшість. Нам не потрібні великі потрясіння і велика імперія, для нас важливо відчувати себе значущими і здатними ухвалювати рішення, які визначатимуть сьогодення і майбутнє країни, яку ми, по праву, вважаємо своєю!

Сайт Ліберально-демократичної партії Україні, як партії єдиної ліберальною і демократичною в Україні, відкриває розділ у якому, по мірі своїх зусиль та здібностей, намагатиметься представити країні людей, що відстоюють в своїй повсякденній роботі права особистості, працюють для створення в наший країні громадського суспільства та формують погляди, близькі або співпадаючі з ліберально-демократичною, неоліберальной ідеологією.

На початковому етапі, ми поки не можемо сказати, яким чином буде відзначено заслуги цих людей. Форма визнання може бути самою різною. Нам хотілося б представити тих, кого ми вважаємо за необхідне відзначити. Список номінантів відкритий. Умови номінації дуже прості. Кожен, хто хоче представити кандидатуру для номінування може надіслати адміністрації сайту інформацію про осіб, вчинки, слова або дії якої можуть претендувати на звання провідника ліберальних ідей в маси. У свою чергу, адміністрація сайту розмістить на сторінках офіційного сайту ЛДПУ інформацію про цю людину, матеріали, статті, інтерв'ю, виступи, які підтверджують його громадську позицію.

У нашому, назвемо його поки, рейтингу, можуть бути представлені особи що не тільки мають українське громадянство, бо це є неважливо, але всі хто своїми виступами, діями, заявами, наближає нашу країну до побудови, дійсно, демократичного і вільного суспільства. В результаті вільного обговорення на форумі сайту сформується список осіб, які впливають на суспільство, формуючи в його свідомості необхідність демократичних перетворень. Необхідність створення на території, що зветься Україна, держави, заснованої на пошані свобод КОЖНОЇ ОСОБИ, побудови нової спільноти, для якої поняття свободи, індивідуальності та приватної власності є базовими та непорушними.

Запрошуємо всіх, взяти участь у формуванні списку номінантов премії ліберально-демократичного співтовариства ВІЛЬНЕ СЛОВО!
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet