Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/ukr/projects/simp/4ec0083381ad3/

Муратов Олександр Ігорович

13.11.2011, 20:10
Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму:

Досить давно я знайомий з надзвичайно цікавою людиною.

Олександр Ігорович Муратов Олександр Ігорович Муратов
- режисер більш як 25 фільмів та автор більше 10 сценаріїв. Для романтичної молоді можна нагадати, що він екранізував твори О. Гріна, братів Вайнерів, М. Коцюбинського.

Він письменник, поет, мистецтвознавець. Лауреат фонду Шевченка. Його цікавлять зібрання організацій різних національних меншин, взагалі громадська діяльність.

В тому чи іншому вигляді його цікавить політика. Він просто бере нестандартну, але надто необхідну участь у надзвичайно різних подіях, хоча не завжди афішує свої здобутки.

Він стовідсотковий джентльмен, багато знає, може цікаво розповісти. Політично був у гущі подій, не так давно активно діяв у чисельній партії,- зрештою, не лівій, хоч і популістській, а в душі змолоду не просто симпатизував "пересічній" людині, але мав теоретичні соціалістичні уподобання, не комуністичні. Все ж могутній інтелект не міг не привести до ліберальних симпатій.
Йому сімдесят шість. Але це не вік для такої універсальної творчої людини.


Останню за часом його роботу про УПА, подальші інтерв’ю записні антифашисти, які нещодавно були сталіністами (деякі й зараз є), антисіоністами, антиєвропейцями, антиамериканцями тощо, псевдоісторики,- дуже лаяли. Можливо, за те, що в цій документальній картині було багато конкретної інформації, яку не можна було знайти у відкритих джерелах, а багато й зараз закриті. Знав той, хто багато пройшов.

Вже після страшної другої світової війни від рук МГБістів у громадянській війні загинуло 152 000 людей, а з їх сторони - 40 000. Три спецшколи готували псевдобійців УПА.
Особисто автор випадково попав в УПА, провів у ній два роки,підривав мости, був кур’єром, розвідником.

Читайте книги, вірші Муратова, дивіться фільми. Це справжнє.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet