Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/ukr/projects/contest/

Ліберальна перспектива для України

18.05.2005, 20:01
Якою ми бачимо нашу країну сьогодні? Вона велика . Вона красива. Вона наша.
В історії України є багато трагічних і прекрасних подій. Але в минулому завжди є те, що може розділяти націю. Це образи, утрати, страждання, мрії, що незбулися. Їх важко прощати, їх складно забути.

Але яким би важким не був шлях єднання нації, ми повинні його пройти разом. А для цього потрібно зрозуміти - перспектива не в пошуку помилок, не в покаранні винних, не в тім , щоб нести на своїх плечах тягар минулого. Вона - у спільних цілях, спільному баченні перспективи, що може об'єднати націю і зробити усіх нас партнерами у творенні майбутнього.

Можна описати перспективу України фантастичними картинками загального щастя і благоденства. І, звичайно ж Україна стане такою! Але вся справа в тім , що чудеса тільки в казках відбуваються тоді, коли чарівник вимовляє заклинання. У житті чудеса відбуваються набагато частіше, особливо якщо людина перестає сподіватися на чарівника з казки і сама починає змінювати навколишній світ.

Такі зміни можливі тільки в тому випадку, якщо людина їх починає із себе. Якщо вона навчається відчувати себе вільною, цінувати своє достоїнство і життя, поважати свої права і права інших людей.

Ми хочемо навчитися цьому разом з Вами. Не на теоретичних заняттях, а на практичних прикладах, з якими зіштовхується кожний з нас у повсякденному житті. Наш проект "Ліберальна перспектива для України" покликаний допомогти усім нам подивитися на себе, на інших людей, на те як до громадянина відноситься влада і бізнес, на те, якими повинні бути стосунки між ними.

Проект - це маленькі історії з нашого життя, які ми пишемо разом з Вами. У них можна побачити картинки сьогоднішнього дня і те, якими ми можемо зробити їх завтра. Сюжети історій покликані відкрити нам суть наших відносин з державою, із владою, зі співтовариством громадян у нашій країні. Головне завдання проекту - навчити нас бути вільними, бути господарями свого життя, виховати в собі почуття гідності і відповідальності.

Ми сподіваємося, що Ви візьмете участь у цьому проекті і зможете запропонувати нам свої "маленькі історії" і приклади, в яких можна побачити суть тих змін , без яких чудеса нашого майбутнього не проявляться і не стануть очевидними для всіх.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

МИ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet