Головна Контакти Карта сайту
02 березня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛіберальна перспектива для України

Версія для друку
Якою ми бачимо нашу країну сьогодні? Вона велика . Вона красива. Вона наша.
В історії України є багато трагічних і прекрасних подій. Але в минулому завжди є те, що може розділяти націю. Це образи, утрати, страждання, мрії, що незбулися. Їх важко прощати, їх складно забути.

Але яким би важким не був шлях єднання нації, ми повинні його пройти разом. А для цього потрібно зрозуміти - перспектива не в пошуку помилок, не в покаранні винних, не в тім , щоб нести на своїх плечах тягар минулого. Вона - у спільних цілях, спільному баченні перспективи, що може об'єднати націю і зробити усіх нас партнерами у творенні майбутнього.

Можна описати перспективу України фантастичними картинками загального щастя і благоденства. І, звичайно ж Україна стане такою! Але вся справа в тім , що чудеса тільки в казках відбуваються тоді, коли чарівник вимовляє заклинання. У житті чудеса відбуваються набагато частіше, особливо якщо людина перестає сподіватися на чарівника з казки і сама починає змінювати навколишній світ.

Такі зміни можливі тільки в тому випадку, якщо людина їх починає із себе. Якщо вона навчається відчувати себе вільною, цінувати своє достоїнство і життя, поважати свої права і права інших людей.

Ми хочемо навчитися цьому разом з Вами. Не на теоретичних заняттях, а на практичних прикладах, з якими зіштовхується кожний з нас у повсякденному житті. Наш проект "Ліберальна перспектива для України" покликаний допомогти усім нам подивитися на себе, на інших людей, на те як до громадянина відноситься влада і бізнес, на те, якими повинні бути стосунки між ними.

Проект - це маленькі історії з нашого життя, які ми пишемо разом з Вами. У них можна побачити картинки сьогоднішнього дня і те, якими ми можемо зробити їх завтра. Сюжети історій покликані відкрити нам суть наших відносин з державою, із владою, зі співтовариством громадян у нашій країні. Головне завдання проекту - навчити нас бути вільними, бути господарями свого життя, виховати в собі почуття гідності і відповідальності.

Ми сподіваємося, що Ви візьмете участь у цьому проекті і зможете запропонувати нам свої "маленькі історії" і приклади, в яких можна побачити суть тих змін , без яких чудеса нашого майбутнього не проявляться і не стануть очевидними для всіх.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

МИ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ
 

02.07.2019 
На противагу великій кількості політичних діячів, котрі вже встигли заробити сумнівну репутацію своїми демагогічними заявами, виокремилися політики нового покоління, ладні працювати на перспективу заради процвітання суспільства. Вони готові не гнатися за короткочасною популярністю, а налаштовані тяжко працювати, вибудовуючи безвідмовний механізм добре впорядкованої держави. До таких політиків належить 24-річний Іван Олегович Тарасов, член Ліберально-демократичної партії України. Правознавець, випускник університету імені Ярослава Мудрого. 20-го червня Центральна виборча комісія зареєструвала члена ЛДПУ Івана Тарасова на дострокових парламентських виборах по 163-му окрузі м. Тернополя.
18.07.2005 
Сьогодні для того, щоб розпочати та успішно розвивати власну справу, мало бути бізнесменом з доброю хваткою, здоровим почуттям ризику, глибокими знаннями у питаннях економіки та специфіки ринку. Набагато важніше мати "своїх" людей серед політиків і чиновників, та орієнтуватися в політичних подіях, не гірше від багатьох професійних політиків.
04.07.2005 
Ви вмикаєте телевізор. По програмці повинний йти добротний американський бойовик або французька комедія. Ви хочете відпочити. Але вже з перших кадрів фільму у Вас починаються проблеми. Фільми переведені на українську мову. Диктор за кадром монотонно читає текст, який Вам потрібно слухати з підвищеною увагою, тому що Ваша рідна мова і мова побутового спілкування - російська. Відпочинку не вийшло.
04.07.2005 
Ви порушили правила дорожнього руху, і Вас зупиняє співробітник ДАІ. Він повідомляє Вам про пункт правил, що Ви порушили, лукаво зауважуючи при цьому, що розмір штрафу, визначений законодавством коливається в межах від 17 до 34 гривень. Він говорить правду. Правила дають йому право установити розмір штрафу.
04.07.2005 
Ви заздалегідь купили залізничний квиток. Заплатили за нього гроші. Ви передумали їхати і здаєте квиток у касу. Сьогодні Вам повертають щось біля половини грошей. Чому? За що Ви покарані? Хто користувався Вашими грішми весь цей час?
21.05.2005 
Ви, як і багато громадян нашої країни, небайдужі до Євробачення, взяли участь у виборах представника України на цьому конкурсі. Великий начальник - віце-прем'єр Микола Томенко вирішив по-своєму, і Вашим представником стали Гринджоли.
19.05.2005 
У вашій родині – майбутній першокласник. У яку школу віддати його учитися? Поруч бідна районна школа. Є багаті приватні школи і коледжі, але на них у вас немає грошей.
18.05.2005 
Ви мерзнули всю зиму, не користувалися ліфтом, гріли воду на плиті, ремонт у Вашому будинку не робився стільки, скільки ви себе пам'ятаете. Вам прийшов рахунок за комунальні послуги. Сьогодні у вас є альтернатива - почувати себе дурнем, оплачуючи недоодержані послуги, або почувати себе злочинцем, не оплачуючи рахунки комунальних служб.


 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet