Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаяви

02.05.2013 15:32
Партія неодноразово висловлювала занепокоєність станом української культури, в тому числі не в останню чергу - станом українського кіно. Ми надавали офіційні запити щодо розподілу коштів, наданих на державне замовлення в галузі кінематографу, а також, на що саме ці кошти були витрачені. Враховуючи нові негативні тенденції в цьому процесі, Голова ЛДПУ Яків Гольденберг направив листи міністру культури, головам відповідного комітету Верховної ради та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
10.04.2013 21:04
Від редакції: Як ви знаєте, після виборів продовжується боротьба за справедливість у наших несправедливих судах, а також у європейських інстанціях. Хоча конфлікт нашого кандидата з державною структурою не є таким критичним, але він наочно показує всю прогнилість та продажність нашого державного механізму. Читайте відкритий лист Андрія Будкевича.
15.03.2013 16:49
Я дуже радий початку роботи ще одного ліберального ресурсу. Тепер маємо вже декілька сайтів, пов’язаних з організаціями ЛДПУ, а також паперову газету "Отже". Я вдячний адміністрації нового сайту за розміщення статей наших партійців, бажаю успіхів і всіляких гараздів. Прошу наших активістів, особливо в областях України, активніше надавати матеріали в наші ЗМІ.
27.12.2012 19:47
Зокрема, Яків Гольденберг назвав основні питання, які не знаходять належного розкриття в заявах та програмах опозиційних сил, дав пораду як вижити підприємцям після недавніх "реформ" та розповів, яким чином можна побудувати правову державу.
26.12.2012 07:57
Дорогі друзі, члени ЛДПУ, симпатики партії! Шановні колеги з дружніх партій та громадських органiзацiй! Партія зичить усім нашим однодумцям, їх рідним i близьким міцного здоров’я, великого особистого щастя, здійснення всіх планів і творчих задумів. Щиро бажаю, щоб у ці зимові дні у ваших оселях було тепло та затишно, радісно й весело – і нехай так буде завжди! Всього вам усім найкращого!
24.10.2012 19:59
Рекомендації експертної групи при політичній раді Ліберально-демократичної партії України. Рішенням політради ЛДПУ від 04 вересня 2012 року визначена підтримка нашого кандидата в депутати по 164 виборчому окрузі Будкевича А.А., кандидатів від демократичних сил на інших мажоритарних округах, а також списку об’єднаної опозиції за пропорційною виборчою системою.
23.10.2012 17:25
Зміни на краще можливі лише за цієї умови. Звернення Ліберально-демократичної партії України до членів партії, симпатиків та всіх прихильників демократії в Україні.
04.10.2012 07:51
Після декількох років, м’яко кажучи, затишшя партія діє. Активно проводить кампанію наш кандидат у 164-му в виборчому окрузі Андрій Будкевич. Партія виграла жеребкування та буде представлена в дільничних комісіях округа. Передвиборна програма кандидата вже розповсюджена. Ми публікуємо статтю Андрія. Як кандидат-мажоритарник, Андрій, природньо, переважно зосереджується на тому, як буде проходити його депутатська діяльність в окрузі. Головне його гасло – відповідальність. І це заслуговує всілякої підтримки.
11.08.2012 08:20
Вітаємо молодого політика та бажаємо успіху!
02.08.2012 10:10
"Було здійснено багато переговорів із головами та представниками дружніх партій, потенційними спонсорами, керівниками наших організацій, колегами. Вдалося зустрітися з керівництвом 15 партій. На даний час про об’єднання не йдеться, але з деякими з партій домовлено про співпрацю."
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet