Головна Контакти Карта сайту
24 лютого, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

06.05.2014
Схід України охоплений збройним рашистсько-фашистським заколотом. Терор проти опонентів, розгони арматурою їх мітингів і ходів, захоплення заручників, переслідування ЗМІ, погроми - все це не залишає сумнівів у тому, які порядки встановлять ці люди, якщо їм вдасться закріпитися при владі. Це будуть фашистські порядки. І невипадково на чолі руху найчастіше виявляються активісти російських неофашистських організацій на кшталт РНЕ.
20.03.2014
Зараз, коли я пишу ці рядки, радянські мародери розтягують на частини український і татарський Крим. Так колись кати на Голгофі ділили мізерний одяг Христа.
15.03.2014
Від редакції": У країнах колишнього (і нинішнього) панування совка лібералізм і зараз сприймається як поганий політичний продукт. З одної сторони "гнилий", з іншої- небезпечний для авторитарного мислення. До речі, деякі нові сайти, початки діяльності яких ми колись вітали, які позиціонувалися начебто як ліберальні та як такі, що надають слово дописувачам різних поглядів, не бажають виконувати свої ж настанови і стають рупорами неліберальних ідей та осіб. Будьте уважні.
13.03.2014
Що дали узурпатору мініцарства в державі, Хонки й угіддя, дебаркадер з колосальними люстрами, величезна кількість антикваріату, стародавніх книг, які він не читав, і, врешті-решт, похапцем кинутий золотий батон? Що дають втікачам їхні мільярди, які встигли вивезти? Дещо дають, але ділитися треба з тими, хто надав притулок, і добре ділитися. У рідних пенатах їх не чекають.
05.03.2014
Їхні ріки течуть на північ. Наші ріки течуть на південь. Рушниками гуляють півні і кричать про криваві зміни для Росії та України.
22.02.2014
Європейський союз шокований і глибоко засмучений погіршенням ситуації в Україні. Ніякі обставини не здатні виправдати репресії, свідками яких ми є. Ми найрішучішим чином засуджуємо будь-яке застосування насильства. Ті, хто відповідальний за грубі порушення прав людини, повинні понести відповідальність. Наші думки з сім'ями тих, хто втратив життя і отримав поранення. Ми закликаємо до негайного припинення насильства, повної поваги прав людини і фундаментальних свобод, в тому числі права на отримання медичної допомоги, а також до проведення термінового незалежного розслідування порушень прав людини, зокрема за допомогою Міжнародної консультативної панелі Ради Європи. Ми закликаємо владу до максимальної стриманості, а лідерів опозиції просимо дистанціюватися від тих , хто вдається до радикальних дій, у тому числі насильства.
13.02.2014
Палата представників настійно закликає уряд України, українські опозиційні партії, і всіх протестуючих проявляти максимальну стриманість і уникати конфронтації. Закликає уряд України виконати свої міжнародні зобов'язання, поважати і підтримувати демократичні права своїх громадян, включаючи право на свободу зборів і висловлювання думок, а також право на свободу преси. Засуджує всі акти насильства і закликає уряд України притягнути до відповідальності винних у вчиненні насильства і жорстокості щодо мирних демонстрантів, звільнити і припинити кримінальні звинувачення проти осіб, затриманих за мирне вираження своїх демократичних прав.
07.02.2014
Європарламент, зокрема, вимагає щоб президент Янукович припинив ганебне застосування загону спеціального призначення "Беркут" та інших сил безпеки в провокуванні, викраденні, нападах, тортурах, побитті і приниженні прихильників Євромайдану, а також свавільні арешти і перевищення термінів попереднього ув'язнення; є особливо стурбованим повідомленнями про застосування тортур і наголошує на міжнародних зобов'язаннях України щодо цього; вказує на нещодавній випадок із лідером "Автомайдану" Дмитром Булатовим, якого було викрадено і піддано тортурам.
05.02.2014
Після відставки Азарова, відміни неконституційних за змістом та способом прийняття законів від 16 січня, що начебто мали на меті максимально захистити владу як таку від будь-яких посягань (насправді просто залякати як пересічних громадян, так і політиків та журналістів), та прийняття закону про умови звільнення заручників протистояння народу та влади зафіксувалося на новому рівні.
31.01.2014
Парламентська Асамблея висловлює свою глибоку стурбованість у зв'язку з політичною кризою, яка виникла в Україні в результаті неочікуваного рішення української влади призупинити процедуру підписання угоди про асоціацію, в тому числі угоди про глибоку та всеохопну зони вільної торгівлі, з Європейським Союзом . Вона рішуче засуджує ескалацію насильства в протестах на Євромайдані, які вже призвели до щонайменше п'яти загиблих.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
09.08.2019  11:01 / Заяви
Київ – 2020
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet