Головна Контакти Карта сайту
23 вересня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛібералізм: теорія і практика

05.11.2014
Бесіда перша. Цивілізація життя та цивілізація смерті. Коли в світі починаються серйозні події, чуємо про глибокі зміни, цивілізаційні конфлікти, великі зрушення у житті людей. Одним із конфліктних вузлів несподівано для декого стала Україна. Але не так несподівано для лібералів.
03.09.2014
Ще в березні при наявності реальної протидії і жорстких санкцій можна було дати зрозуміти Путіну, що світ не готовий миритися з руйнуванням системи безпеки і сформованих відносин у Європі. Чим довше терпіти кремлівський кримінально-чекістський "нарив" - тим страшніше наслідки, як для самих росіян, так і всього світу.
18.07.2014
16 липня у Брюсселі відбулося засідання Європейської Ради щодо ситуації в Україні. Рада наголошує на важливості ратифікації Україною Угоди про асоціацію з метою початку її вчасного тимчасового застосування.
13.07.2014
Померла Валерія Новодворська. Розум, честь і совість Росії. Різка, "недипломатична". До агресій СРСР, до імперських потуг Росії. До жлобства, "принципового" нахабства імперського шовінізму. Відсидентка. Принципова лібертаріанка, лідер партії, фактичний керівник газети, надалі - блискучий публіцист, письменниця, історик, політолог. Світла пам'ять.
11.07.2014
Від редакції: Ми розміщуємо аналітичну статтю наших колег, що співробітничають з Інститутом лібералізму. Кількість матеріалів на тему протистояння, нав’язаного північним сусідом, у Світовому павутинні надзвичайно велика, але аналітики як такої невистачає. Просимо інших колег долучитися до обговорення цієї теми.
25.06.2014
Рада ЄС із закордонних справ 23 червня провела засідання, на якому були ухвалені рішення з українського питання. Європейський союз вітає Петра Порошенка на посаді новообраного Президента України. ЄС підтримує мирний план як головну можливість щодо деескалації ситуації і схвалює рішучі дії Президента з відновлення миру і стабільності в Україні.
06.05.2014
Схід України охоплений збройним рашистсько-фашистським заколотом. Терор проти опонентів, розгони арматурою їх мітингів і ходів, захоплення заручників, переслідування ЗМІ, погроми - все це не залишає сумнівів у тому, які порядки встановлять ці люди, якщо їм вдасться закріпитися при владі. Це будуть фашистські порядки. І невипадково на чолі руху найчастіше виявляються активісти російських неофашистських організацій на кшталт РНЕ.
20.03.2014
Зараз, коли я пишу ці рядки, радянські мародери розтягують на частини український і татарський Крим. Так колись кати на Голгофі ділили мізерний одяг Христа.
15.03.2014
Від редакції": У країнах колишнього (і нинішнього) панування совка лібералізм і зараз сприймається як поганий політичний продукт. З одної сторони "гнилий", з іншої- небезпечний для авторитарного мислення. До речі, деякі нові сайти, початки діяльності яких ми колись вітали, які позиціонувалися начебто як ліберальні та як такі, що надають слово дописувачам різних поглядів, не бажають виконувати свої ж настанови і стають рупорами неліберальних ідей та осіб. Будьте уважні.
13.03.2014
Що дали узурпатору мініцарства в державі, Хонки й угіддя, дебаркадер з колосальними люстрами, величезна кількість антикваріату, стародавніх книг, які він не читав, і, врешті-решт, похапцем кинутий золотий батон? Що дають втікачам їхні мільярди, які встигли вивезти? Дещо дають, але ділитися треба з тими, хто надав притулок, і добре ділитися. У рідних пенатах їх не чекають.
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Партійні новини
09.08.2019  11:01 / Заяви
Київ – 2020
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet