Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/ukr/liberalism/5d78c3016480a/

Яків Гольденберг:Чтоби било понятно

11.09.2019, 12:48
Учора не був дуже вражений, та осадочок на ніч був.

Але зізнайтеся, хто бачив та слухав депутатку Ірину Геращенко, бачив невелику групу європейських солідаристів під проводом Петра Порошенка (вперше бачу його такого після кабмінівського бульдозера), що спромоглася окупувати трибуну, хоча заперта в залі засідань Верховної ради України в такий собі віртуальний льох, міг згадати образ Свободи на барикаді пензля Делакруа. Пам’ятаю привітну та ввічливу пані Ірину, коли вона була ще керівником УНІАНу, потім – коли брала участь у мітингу за мову ще за часів Януковича. Тепер вона фурія революції. Минулої, майбутньої?

Зелені чоловічки – це конгеніально! Під час виборів ніхто не здогадався таке запустити. Замість дебатів на стадіоні.

Коли чув, як синхронно захлопували, застукували та закрикували пані Ірину, згадував щось таке дуже знайоме. Чи збори академії Лисенка-Презента, чи якісь комсомольські… А, голова нинішнього парламенту п. Разумков уже має досвід "Молодих регіонів", бойового загону злочинної партії, що один раз уже здійснила конституційний переворот. Що ж, ментальність не проп’єш.

Спеціально чи ні, але юркоманда під менторством знавця всього про все п. Стефанчука, що не цікавиться нічиєю думкою, окрім своєї чи президента (хто кому там навіює, не знаю), завантажує парламент епохи нежадібності піарними законами, які, скоріше за все, не запрацюють. Фахівці апарату Ради, інституту законодавства, знаних юридичних колективів, зрештою, інших парламентських та позапарламентських партій у трансі.

Щоби приймати закони одразу у першому та другому читанні, на хвилі остраху перед привидом парламентаризму та таємного задоволення від того, як ми його (такого собі величезного привида типу батька Гамлета) зробимо, групі 254 треба багато рішучості. Нам, лібералам, сьогодні рішучості в хорошому сенсі якраз і не вистачає.

В принципі, маю надію, що дещо й залишиться із дійсно реформаторських проектів, якщо їх будуть готувати діячі з нинішнього уряду – вихідці з BRDO, РПР. І спрацює.
Как-то так, чтоби било понятно.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet