Главная Контакты Карта сайта
27 июня, 2019
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Либерализм: теория и практика
Партийные новости
Институт Либерализма
Вопросы и ответы
Фотоархив
Голосование
Проекты

Вход

Вітання голови Ліберально-демократичної партії України з приводу отримання автокефалії Православною Церквою України

05.01.2019, 14:05/ Заявления
Версия для печати
Сьогодні, п’ятого січня 2019 року Святійший Архиєпископ Константинополя — Нового Риму і Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію Православній Церкві України.

Патріарх Варфоломій як непересічний, рішучий та розумний арбітр співдружності помісних православних церков виконав своє зобов’язання "повернути народ України до істини і канонічних рамок Церкви" майже за 1160 років після хрещення князя Русі Оскольда та більше як за 500 років після виголошення претензій Москви на статус "Третього Риму". Ця подія відзначила глибинну історичну зміну нашого часу. Із крахом "русского міра" має остаточно відійти епоха імперій, останньою з яких є путінська Московія.

І за це велика подяка Святійшому Патріарху Варфоломію і всім, хто сприяв цій події.

Із постанням в Україні автокефальної помісної церквипочинається етап її будівництва як сучасної європейської церкви. А керівництво церкви, яке поки не відійшло від московської, переходить на малозрозумілий віруючим маргінес. Воїстину, "І ось, є останні, що стануть за перших, і є перші, що будуть останніми" (Лк. (13:30).

В партії ми завжди критикували керівників центральних органів влади нашої країни за недостатні реформаторські зусилля, почасти і за гальмування змін, у тому числі й президента країни. Та незалежно від цього, хто має відчуття історії, визнає, що Петро Порошенко як перша особа держави став у ряд святителів Русі-України: князя Оскольда, княгині Ольги та князя Володимира, - тим, що активно посприяв початку нової автокефальної доби українського православ’я.

Вітаю всіх православних з великою подією. Вітаю Митрополита Епіфанія та бажаю йому сили і мужності на шляху служіння у Христі.

Голова ЛДПУ
Яків Гольденберг

 

Партийные новости:
Заявления
Партийные новости
Либерализм: теория и практика
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для замечаний ипредложений: reklama_ldpu@ukr.net
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet