Главная Контакты Карта сайта
20 мая, 2019
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Либерализм: теория и практика
Партийные новости
Институт Либерализма
Вопросы и ответы
Фотоархив
Голосование
Проекты

Вход

Звернення українських лібералів до молодого покоління

23.04.2018, 16:56/ Заявления
Версия для печати
Шановні молоді колеги, друзі!

Ліберально-демократична партія України звертається до вас у важкий поворотний момент історії України. Закінчився посткомуністичний етап нашої історії. Утворений монополістичний олігархічно-кумовський капіталізм, що використовує також ресурс державних та змішаних підприємств. Останні чотири роки Україна перебуває у стані війни з могутньою Московією, що не припиняє спроби поневолення українського народу.

Наша політична сила як ідеологічна партія європейського парламентського типу має більш як чвертьвікову історію. ЛДПУ ніколи не була клановою. Ми створили у 1989-1990 роках партію "знизу", а надалі вона розвивалася за рахунок власних можливостей членів партії, волонтерів, за підтримки представників малого та середнього бізнесу, що вважали важливим та необхідним розповсюдження в Україні ліберальних ідей та цінностей. Ми завжди виразно формулювали свою світоглядну та політичну приналежність, не приховували своє політичне позиціонування за беззмістовними популістичними назвами та гаслами. Враховуючи ряд обставин, ми констатуємо, що ЛДПУ в умовах посткомуністичної системи мала обмежені можливості відбутися як впливова сила. Неординарними зусиллями, без запроданства та заангажованості, ми використовували можливості, що відкривалися, для просування партії в українському політикумі. Ми брали участь у виборах усіх рівнів.

Ми завжди відстоювали невід’ємні права людини, принципи правової демократичної держави, виступали проти втручання держави в господарську діяльність, захищали вільне підприємництво. Ми впевнені, що українське суспільство нині готове до змін у політичній системі, заявлених нашою програмою ще з 1990 року, а також у системі громадянських відносин у всіх сферах.

Ми пропонуємо Україні Ліберальну перспективу.

Ми переконані у дієвості нашої ідеології та обраного шляху. Ми знаємо, що для нашої країни це шлях не одного десятиліття. Це велика робота, необхідна для майбутнього України.

Ми завжди відкриті до діалогу та рівноправного партнерства. Партія перебуває у відкритому спілкуванні з партіями ліберального напрямку, з рядом громадських організацій, у тому числі молодіжних. На відміну від традиційних прикладів недостатньої участі молоді у керівництві українських демократичних партій нового часу, ми завжди надавали можливості молодим людям для прогресу в партії. Активна молода людина ліберального світогляду має всі шанси стати лідером партії, увійти в центральні керівні органи, кандидувати в депутати, президенти.

Ставайте частиною ліберальної спільноти, давайте разом змінювати ситуацію в країні!

Разом переможемо!

Політрада ЛДПУ

23.04.2018

 

Партийные новости:
Заявления
Партийные новости
Либерализм: теория и практика
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для замечаний ипредложений: reklama_ldpu@ukr.net
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet