Главная Контакты Карта сайта
04 августа, 2020
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Либерализм: теория и практика
Партийные новости
Институт Либерализма
Вопросы и ответы
Фотоархив
Голосование
Проекты

Вход

Резолюция Европарламента о вторжении России в Украине

13.03.2014, 20:29/ Комментарии
Версия для печати
Європарламент закликає Росію негайно припинити військове вторгнення в Україну і вивести війська з території АР Крим, яка є невід’ємною частиною України. Про це йдеться в ухваленій в Страсбурзі резолюції Європарламенту про вторгнення Росії в Україну.

“Європарламент засуджує акт агресії і вторгнення в Крим, який  є невід’ємною частиною України. Закликає до негайної деескалації кризи і негайного виведенню всіх військових сил, які нелегально перебувають на українській території”, – наголошується в документі.

Депутати підкреслили, що проголошений у Криму референдум про приєднання до РФ є нелегітимним і порушує Конституцію України і міжнародне право.

Депутати також висловили незгоду і відкинули заяви російської пропаганди про те, що російськомовне населення в Україні потребує захисту, на чому грунтуються дії РФ.

Європейські політики висловили стурбованість у зв’язку з повідомленням про маркування озброєними особами будинків кримських татар.

“Європарламент рішуче відкидає наклепницькі заяви, якими оперує російська пропаганда, щодо того, що люди, які протестують проти політики Януковича, є фашистами”, – підкреслюється в резолюції.

Депутати підтримали необхідність розгортання моніторингової місії ОБСЄ в Криму.

Парламентарії позитивно оцінили прагнення нової української влади провести реформи і підтримали рішення лідерів країн-членів ЄС підписати політичну частину угоди про асоціацію з Україною до 25 травня, а також ввести в односторонньому порядку дії положень його торгово- економічної частини.

Європарламент підкреслив необхідність диверсифікації енергопостачань в Україну, привітав рішення Єврокомісії брати участь в модернізації української ГТС і надання допомоги для погашення боргу перед” Газпромом”.

У документі також наголошується перспектива України стати членом ЄС у відповідності зі ст. 49 Лісабонської угоди.
 

Партийные новости:
Комментарии
Партийные новости
Либерализм: теория и практика
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для замечаний ипредложений: reklama_ldpu@ukr.net
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet