Либерально-демократическая партия Украины
http://www.ldpu.org.ua/rus/party-news/comments/4a8beef9c2659/

Спас. Готовим силы „про запас”?

19.08.2009, 15:24
Печатается на языке оригинала


Непомітно майже минуло літо. Знову Спас, що нагадує нам про Божественне перетворення. Можемо й ми в межах людських можливостей ставати кращими, але стається це далеко не завжди.

Людям, пов'язавшим себе якимсь чином із політикою, та й багатьом іншим, у цей день згадується російська абревіатура ГКЧП. І тоді, й потім різні мирські заходи, що призначалися на свята, закінчувалися в кращому разі нічим. Було б уже розбиратися та призначати заходи більш серйозно, але ж після партійців ще правлять бал комсомольці, а від них марно чекати конструктиву.
Не буду знову, як анекдотичний свідок ленінського суботника або ж голодування Цюрупи, розповідати, як я від імені ЛДПУ підписував відозву проти ГКЧП. Деякі доброзичливці в останні роки добалакалися до того, що підписанти вже знали про поразку змови. Бог їм суддя.

У передчутті виборів, та й більш глобальних подій, що очікують наш континент, і не тільки його, з тривогою відчуваю, як стає ще тоншою надзвичайно тонка тканина демократії та свободи. Є різні причини, в тому числі й боротьба держав за безпеку своїх громадян від нових реальних загроз, але ж є й інші зміни в нас самих. Із фактичним збереженням в Україні старих принципів системи управління, розквітом корупції, утвердженням феодальних відносин в ряді регіонів, навалою чиновників та менеджерів, що зайняли місця за принципом „свій-чужий”, навіть грамотні та ліберально налаштовані політики та виконавці змінюються та укріплюють цю систему. А народ все чекає лідера, який жорстко змінить ситуацію.

От і Віктор Уколов каже про деградацію демократії на прикладі Віталія Журавського, який заборонив громадсько-політичну діяльність на території ВУЗів Києва, та нагадує 1990 рік, коли на один з мітингів повсталих студентів, які голодували на Майдані Незалежності, прийшов молодий лідер створюваної Християнсько-демократичної партії Віталій Журавський. А Віктор брав в нього інтерв'ю для самвидавівської газети "Вставай", яку видавала УСС педінституту. Знову ж таки це антидемократичне рішення „космічної” КМДА прийшлося саме на Спас. Звичайно, воно приречене. Думаю, й Київська організація ЛДПУ скаже з приводу цього своє слово.

Згадую, як фотографувався з панами Лук’яненком та Журавським на якомусь заході в Українському домі. Тоді всі були демократами. Поведінка пана Віталія для мене давно не новина, та й не дивина. От політична та в певному сенсі й моральна деградація пана Левка, про яку йому прямо написав Яків Сусленський, дещо гнітить.

Та я чомусь думаю, що все переборемо, та все буде добре, як запевнює співак. Але для того треба ростити ліберальні сили, насправді патріотичні (без афекту). На жаль, діти вже втомилися. Будемо ростити онуків.

Яків Гольденберг, заступник голови ЛДПУ
© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для замечаний ипредложений: reklama_ldpu@ukr.net
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet