Главная Контакты Карта сайта
07 августа, 2020
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Либерализм: теория и практика
Партийные новости
Институт Либерализма
Вопросы и ответы
Фотоархив
Голосование
Проекты

Вход

О встрече Народной Партии с Либерал-демократами из Великобритании

30.08.2005, 13:52/ Комментарии
Член Координационного Совета ЛДПУ, Тимонин Владимир Николаевич /
Версия для печати
Як стало відомо, в кінці серпня в Києві відбулася зустріч голови Народної партії В.Литвина та Президента Ліберально-демократичної партії Великобританії Саймона Х’юса. Лідери обох партій підписали Угоду про основні напрямки співробітництва, в якій зокрема сказано:
- висловлюємо намір зміцнювати співробітництво між Народною партією та Ліберально-демократичною партією шляхом здійснення візитів в Україну британських фахівців, здійснення візитів народних депутатів України так і майбутніх потенційних парламентарів до Великої Британії і т.д.

Окрім позитивних вражень про цю зустріч, виникає ще й подив, що Ліберальна-демократична партія Великої Британії найшла час зустрітися з представниками і головними репрезентантами так званої народної ідеології в Україні, яка нещодавно була дуже популярна в Європі,- Народної партії, яка досить скептично ставиться до спроб політиків- представників ліберально-демократичної ідеології в Україні перетворити свої партії у масові.

І в той же час ліберали з Великої Британії, на жаль, не зустрілися з представниками однієї з найстаріших партій України - ЛДПУ і її лідером Ігорем Душиним.

Залишається надіятись, що ліберали з Великої Британії позитивно вплинуть на Народну партію і її ідеологію, після чого останні, можливо, стануть лібералами, а також знайдуть час зустрітися з представниками ЛДПУ, оскільки при зустрічі було заявлено, що будуть зустрічі з іншими партіями для подальшого співробітництва і поширення демократії у Європі.
 

Партийные новости:
Комментарии
Партийные новости
Либерализм: теория и практика
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для замечаний ипредложений: reklama_ldpu@ukr.net
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet