Главная Контакты Карта сайта
18 января, 2021
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Либерализм: теория и практика
Партийные новости
Институт Либерализма
Вопросы и ответы
Фотоархив
Голосование
Проекты

Вход

Зеєв Українець:Що змінюється, а хто – ні

22.09.2020

Зеєв Українець /
Версия для печати
Я би нічого не говорив про "людину з минулого", яка, зрештою, не така вже стара за мірками єврейських тостів, і ненабагато старша за мене. Забутий часом та надто відомий зараз, а колись ведений п. Кравчуком, що із комуністичного раю увів плановика соціалістичного господарства, тільки-но майже стовідсотково залежного від московського плановика, прямо в посткомуністичні майже рівноцінні реалії (незручними були тільки гласність та незалежність), Вітольд Фокін мав знову бути веденим. Але увечері вже не хочеться бути таким, як зранку. Хочеться нарешті бути ведучим, нехай і за спиною Кравчука. Зрештою, Кравчук теж умів ховатися за спиною веденого, коли треба.

І Вітольд Фокін дуже багато наговорив та підняв проти себе майже всю думаючу частину країни. А потім нарешті сказав, що може піти з переговорної групи через місяць: мене "полощуть у багні", тому що в Україні не люблять людей похилого віку. Це цілковита неправда, бо якщо би не любили, смертність від SARS-Cov-2 була би набагато більшою.

Хто ж такий Вітольд Фокін? Коногон у шахті, плановик, прем’єр-міністр, персональний пенсіонер. Антиреформатор – звільнив першого реформатора-економіста віце-прем’єр-міністра Ланового (другий реформатор – міністр оборони Морозов пішов сам у знак протесту проти потенційно самовбивчої оборонної політики). Перш за все комуніст. Чому? Бо все, чого він досяг, він отримав завдяки партії. А якщо досяг, бо був до того ж недурний, то це і є вища справедливість. Покоління переможців власного народу правило довго, і наступні покоління мають бути "зверху". Ці поняття залишилися назавжди. Звичайно, справедливість має розповсюдитися на нащадків. Нехай будуть сучасні, гламурні та щасливі та знаходяться у складі "вершків" суспільства (деякі знаходять щодо них інші терміни, не буду наводити)…

Ясно, що привів його Кравчук, та у пресі гуляють різні розклади попадання Фокіна в ТКГ, у тому числі знайомства онуки з п. Єрмаком. Вона сама дещо запустила в "етер". Можна будь-яким чином проводити лінії зв’язків, і ви не помилитеся: Л. Кучма, дочка Кучми, О. Мороз-Хант (магазини Санахант), Єрмак, онука Фокіна, Фокін, Зеленський. Можна й додавати когось…

Наговорив Фокін про Донбас багато, та в основі залишається одне. Якщо би були партія та Союз, нічого такого, як зараз, не сталося би.

А якщо згадати конкретно, то і щодо російської мови, за яку повстали "повстанці", і щодо багато чого іншого, то поїздивши і добре знаючи і Схід, і Захід України, добре розуміючи політичні розклади, складання місцевих посткомуністичних та бандитських "еліт", їх "смичка", подальший "ринковий" розвиток, розподіл та перерозподіл, скажу, що це просто відверта брехня.

Коли почав правити Янукович, я сказав своєму донецькому товаришу, що такого не буде, щоби одна область правила всією Україною. Так і сталося. Та ніяке незадоволення "еліт", ставлення всередині яких до України було різне, але не вороже, ніколи не призвело би до війни.

Війну розв’язали прямі російські агенти, заслані російські активісти та диверсанти, а вже потім - долучені до них колаборанти - місцеві бандикуваті активісти, потолоч суспільства. Яка там "еліта"… Отримали у московському воєнторзі обладунки, зброю та патрони. І сама російська армія "підувікнулася". Спочатку нахабно стріляла через кордон, потім увійшла. Хороша компанія для переговорів…

А "еліта", яка з самого початку з цим не впоралася, вибачте, вже у Києві. Один-два явні зрадники побували під слідством. Декілька дрібних сіло. І все.
То що, Фокін такий дурний? Не Станіславський, але не вірю. То хай швидше думає про вихід із ТКГ та їде з "народною дипломатією" в ОРДЛО. І подумає щодо своєї відповідальності за все, що сталося до незалежності та після.

Либерализм: теория и практика
Партийные новости
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для замечаний ипредложений: reklama_ldpu@ukr.net
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet