Главная Контакты Карта сайта
22 февраля, 2020
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Либерализм: теория и практика
Партийные новости
Институт Либерализма
Вопросы и ответы
Фотоархив
Голосование
Проекты

Вход

Зеєв Українець: Україна визволяє заручників Кремля

07.09.2019

Зеєв Українець /
Версия для печати
Процес пішов."Обмін полоненими" почався.

Різні вже були обміни, офіційні та неофіційні. Зараз Україна визволяє своїх незаконно утримуваних Кремлем громадян, військових та цивільних, затриманих та викрадених. Вона зобов’язана це робити. Навіть якщо обмін має затвердити сходка кумів:ватажка московської федерації та головного колаборанта. Куми ненавиділи попереднього президента України. Думають, що випробовують нинішнього. Побачимо, як воно далі буде.

Україна повертає героїв, а видає Московії агресорів, бандитів, терористів, колаборантів. Ізраїль видавав із своїх комфортабельних тюрем тисячі арабських терористів за одного свого військового. І це був обов’язок держави. Одного Сенцова вартобуло обміняти на тисячу мерзотників. І з цією думкою треба буде звикнутися.

Тепер державі, політикам, громадськостітреба визволяти інших бранців, у тому числі кримчан, яких Московія майже не видає, бо незаконно та проти волі самих заручників уважає їх своїми громадянами. Крим записаний нині у конституціях двох країн. Це політичні реалії. І раціонального виходу з них нема. Якась одна має встояти.Хотілося би діждатися, коли Московія нарешті повернеться у початкові межі свого середньовічного князівства.

А наші громадяни, що їздять і літають до Мордору, повинні бути завжди готовими до провокацій, що у кращому разі можуть призвести до довгого перебування у полоні. Самі знаємо громадян-патріотів, яких пробували виманювати у Москву. Треба бути пильними.

Либерализм: теория и практика
Партийные новости
29.12.2019  17:02 / Заявления
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для замечаний ипредложений: reklama_ldpu@ukr.net
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet