Головна Контакти Карта сайту
27 червня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідХудожниця, її мандри і творчість

Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму /
Версія для друку
Друкується мовою оригіналу


Недавно один из членов нашей партии познакомил меня с интересным человеком - г-жой Даниэллой Леонович. После ряда бесед обнаружилось, что она симпатизирует нашей партии. Еще интереснее то, что она талантливый художник и просто талантливый и целеустремленный человек.

Даниэлла развивала свои таланты в необычных, весьма сложных условиях. Во время т.н. перестройки, когда, казалось, открылись возможности реализации народной инициативы и талантов, она серьезно занималась новыми формами организации туризма в Украине, России, Китае. Столкнувшись с рэкетом, тогда еще негосударственным, решила на него не работать. Уехала из страны и вернулась только в этом году. Жила в Китае, США и Канаде. Работала в благотворительных организациях, много училась.

15 лет назад она встретилась с пачен - ламой в городе Шигатзе (Тибет). Изучала секреты китайской медицины в городах Суджоу, Лиджянг, Янань. Училась у китайских гончаров на родине фарфора в Цзиндэчжене, выращивала жемчуг на плантациях Микимото в Японии, работала в Эфиопии, на Филиппинах. Была в Перу, Мексике, Гватемале, Боливии, Индии, волонтером в Африке, Юго-Восточной Азии.

В США Даниэлла закончила школу-студию АРТ, колледж по специальности молекулярная биология и микробиология в новейших медицинских технологиях.

Она знает историю, в том числе историю искусств, религий. Принадлежит к православной церкви. Владеет техниками живописи, инсталляции, вышивки из бисера, жемчуга, натуральных камней и другими интересными современными техниками, причем их сочетание в ее работах бывает очень удачным. В последнее время работает над произведениями на украинскую тематику.

Ее инсталляции уникальны, имеют большие размеры и вес, поэтому (и не только) ей нужна своя галерея. Пока таковой нет.

Г-жа Леонович написала о себе и своих работах в третьем лице, как журналист и историк, представляющая композиции для галереи. Некоторые из композиций можем представить в электронном виде.

Изучайте - вам понравится.
 

13.11.2011 
Останню за часом його роботу про УПА, подальші інтерв’ю записні антифашисти, які нещодавно були сталіністами (деякі й зараз є), антисіоністами, антиєвропейцями, антиамериканцями тощо, псевдоісторики,- дуже лаяли. Можливо, за те, що в цій документальній картині було багато конкретної інформації, яку не можна було знайти у відкритих джерелах, а багато й зараз закриті. Знав той, хто багато пройшов.
15.08.2010 
Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму: На зустрічі діячів київської спілки наукових товариств в УСПП я познайомився з дуже цікавою людиною. Винахідник, учений, кандидат наук Микола Іванович Парафенко дуже енергійно просуває надзвичайно важку справу - державну програму виробництва екологічних транспортних засобів.
15.03.2009 
Їсус Христос міг бути пов’язаним з головним єгипетським (коптським) храмом бога Птаха (лелеки) і, швидше за все, належав до впливової жрецької касти сонячного еллінського бога Аполлона. До останньої, нагадаємо, належив і міфічний прабатько скіфів/аріїв - Геракл.
15.03.2009 
І нам залишається лише відчути свою історичну місію на цій землі і обрати, дійсно, українську за змістом і сутністю владу, що буде достойною наших славетних предків!
15.03.2009 
Схоже на те, що Христос, насправді, жив за 3 тисячі років до свого „канонічного” народження і говорив (як і Нефертіті) коптською мовою, наближеною до мови предків сучасних українців. Сьогодні ми маємо нові дані щодо непересічної особистості Христа, який, можливо, є узагальненим образом кількох поколінь пророків Бога на землі...
11.11.2008 
Місто Майстрів – віртуальне Місто, без прив'язки до окремо взятої юридичної організації та приміщення. Його населення складається з трьох рівнів досягнення: Городянин, Мандрівник, Сталкер.
30.07.2007 
Дуже симпатичний і, як усі ліберали, неординарний - симпатик нашої партії Осташинський Йосип Борисович. Народився 1949 року в Києві. Ветеран „китайської” війни, про яку і зараз відомо мало.
05.06.2007 
Вступне слово Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму: Нещодавно я зустрівся з симпатиком нашій партії, якого давно знав по основній роботі. Багато років Веніамін Дмитрович Куртов працював начальником відділу техніки безпеки у ВАТ „Укрнафта”.
29.11.2006 
Вступне слово Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму: "Недавно один з членів нашої партії познайомив мене з цікавою людиною - пані Даніеллой Леонович. Після ряду бесід виявилося, що вона симпатизує нашій партії. Ще цікавіше те, що вона талановитий художник і просто талановита і цілеспрямована людина".
12.04.2006 
Технічний аналіз графіків фактично дає уяву про психологічний настрій учасників того чи іншого соціального опитування.


 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet