Головна Контакти Карта сайту
16 вересня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЛіберальна перспектива для України

Версія для друку
Якою ми бачимо нашу країну сьогодні? Вона велика . Вона красива. Вона наша.
В історії України є багато трагічних і прекрасних подій. Але в минулому завжди є те, що може розділяти націю. Це образи, утрати, страждання, мрії, що незбулися. Їх важко прощати, їх складно забути.

Але яким би важким не був шлях єднання нації, ми повинні його пройти разом. А для цього потрібно зрозуміти - перспектива не в пошуку помилок, не в покаранні винних, не в тім , щоб нести на своїх плечах тягар минулого. Вона - у спільних цілях, спільному баченні перспективи, що може об'єднати націю і зробити усіх нас партнерами у творенні майбутнього.

Можна описати перспективу України фантастичними картинками загального щастя і благоденства. І, звичайно ж Україна стане такою! Але вся справа в тім , що чудеса тільки в казках відбуваються тоді, коли чарівник вимовляє заклинання. У житті чудеса відбуваються набагато частіше, особливо якщо людина перестає сподіватися на чарівника з казки і сама починає змінювати навколишній світ.

Такі зміни можливі тільки в тому випадку, якщо людина їх починає із себе. Якщо вона навчається відчувати себе вільною, цінувати своє достоїнство і життя, поважати свої права і права інших людей.

Ми хочемо навчитися цьому разом з Вами. Не на теоретичних заняттях, а на практичних прикладах, з якими зіштовхується кожний з нас у повсякденному житті. Наш проект "Ліберальна перспектива для України" покликаний допомогти усім нам подивитися на себе, на інших людей, на те як до громадянина відноситься влада і бізнес, на те, якими повинні бути стосунки між ними.

Проект - це маленькі історії з нашого життя, які ми пишемо разом з Вами. У них можна побачити картинки сьогоднішнього дня і те, якими ми можемо зробити їх завтра. Сюжети історій покликані відкрити нам суть наших відносин з державою, із владою, зі співтовариством громадян у нашій країні. Головне завдання проекту - навчити нас бути вільними, бути господарями свого життя, виховати в собі почуття гідності і відповідальності.

Ми сподіваємося, що Ви візьмете участь у цьому проекті і зможете запропонувати нам свої "маленькі історії" і приклади, в яких можна побачити суть тих змін , без яких чудеса нашого майбутнього не проявляться і не стануть очевидними для всіх.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

МИ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ
 

18.07.2005 
Сьогодні для того, щоб розпочати та успішно розвивати власну справу, мало бути бізнесменом з доброю хваткою, здоровим почуттям ризику, глибокими знаннями у питаннях економіки та специфіки ринку. Набагато важніше мати "своїх" людей серед політиків і чиновників, та орієнтуватися в політичних подіях, не гірше від багатьох професійних політиків.
04.07.2005 
Ви вмикаєте телевізор. По програмці повинний йти добротний американський бойовик або французька комедія. Ви хочете відпочити. Але вже з перших кадрів фільму у Вас починаються проблеми. Фільми переведені на українську мову. Диктор за кадром монотонно читає текст, який Вам потрібно слухати з підвищеною увагою, тому що Ваша рідна мова і мова побутового спілкування - російська. Відпочинку не вийшло.
04.07.2005 
Ви порушили правила дорожнього руху, і Вас зупиняє співробітник ДАІ. Він повідомляє Вам про пункт правил, що Ви порушили, лукаво зауважуючи при цьому, що розмір штрафу, визначений законодавством коливається в межах від 17 до 34 гривень. Він говорить правду. Правила дають йому право установити розмір штрафу.
04.07.2005 
Ви заздалегідь купили залізничний квиток. Заплатили за нього гроші. Ви передумали їхати і здаєте квиток у касу. Сьогодні Вам повертають щось біля половини грошей. Чому? За що Ви покарані? Хто користувався Вашими грішми весь цей час?
21.05.2005 
Ви, як і багато громадян нашої країни, небайдужі до Євробачення, взяли участь у виборах представника України на цьому конкурсі. Великий начальник - віце-прем'єр Микола Томенко вирішив по-своєму, і Вашим представником стали Гринджоли.
19.05.2005 
У вашій родині – майбутній першокласник. У яку школу віддати його учитися? Поруч бідна районна школа. Є багаті приватні школи і коледжі, але на них у вас немає грошей.
18.05.2005 
Ви мерзнули всю зиму, не користувалися ліфтом, гріли воду на плиті, ремонт у Вашому будинку не робився стільки, скільки ви себе пам'ятаете. Вам прийшов рахунок за комунальні послуги. Сьогодні у вас є альтернатива - почувати себе дурнем, оплачуючи недоодержані послуги, або почувати себе злочинцем, не оплачуючи рахунки комунальних служб.


 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet