Головна Контакти Карта сайту
09 березня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

23.04.2011 19:15 / Заяви
Шановні колеги, друзі! Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням! Хай буде світло та радісно у Вас на душі. Щоб Господнє заступництво ніколи не залишало Україну! Зичимо Вам та Вашим родинам здоров'я, любові, благополуччя.
26.01.2011 21:36 / Коментарі
Експерт Інституту лібералізму, заступник голови партії Яків Гольденберг в інтерв'ю зауважив, що Конституція не передбачає Конституційної асамблеї, і що таким чином президент намагається легітимізувати чинну владу ПР.
15.01.2011 18:22 / Коментарі
Багато було сказано про події минулого року, та й початку нового. Поняття "злочинний режим" отримало реальні обриси. Прокурорська фортепіанна гра у чотири руки відомої "мурки" - не апофеоз, але маленький штрих. Політичні біженці з України за Кучми з’явилися після шести років його надто задовгого президентства. Янукович же "отримав" біженця, коли не минув його перший рік.
18.12.2010 19:22 / Коментарі
"Верховна Рада має якнайскоріше ухвалити зміни до конституції, аби відновити демократичну легітимність центральних органів влади. Потрібно залучити до ухвалення конституції громадянське суспільство та українських фахівців з конституційного права. Крім того, необхідно створити комісію з представників різних партій" - секретар Венеціанської комісії.
28.11.2010 18:44 / Коментарі
"Починаючи з 18:00 22 листопада наша акція перестала бути суто підприємницькою. Ми вийшли на інший рівень наших вимог. Сьогодні ми заявляємо про те, що Податковий кодекс нас не цікавить, оскільки він прийнятий у неконституційний спосіб депутатами, які з порушенням вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради, голосували картками своїх колег. Ми не визнаємо його сьогодні і не будемо визнавати його після підписання президентом. Наші вимоги прості".
27.11.2010 19:00 / Заяви
"Після президентських виборів в січні 2010 року збільшилося число тривожних ознак ерозії демократії і плюралізму, про що свідчить, зокрема, поводження з деякими неурядовими організаціями (НУО) та індивідуальні скарги журналістів про тиск з боку своїх редакторів чи власників своїх ЗМІ, щоб висвітлювати або не висвітлювати певні події. Так само пожвавилась і стала політично мотивованою діяльність Служби безпеки України (СБУ), а також збільшились зловживання адміністративними і судовими ресурсами у політичних цілях".
13.11.2010 18:32 / Заяви
Ліберально-демократична партія України – одна з перших партій у новій Українській державі, - констатує, що політичні події цього року перервали важкий шлях країни до демократії і засвідчили тріумф беззаконня й владного свавілля. В результаті в руках президента та його партії зосередились усі гілки влади в центрі та на місцях, органи нагляду, виборчі комісії. Країна взяла курс на партійний монополізм та автократію. Це не є кращий шлях для українського народу. ЛДПУ закликає всі політичні сили виступити на захист демократії.
10.11.2010 15:27 / Коментарі
"Джерелом проблем у день голосування спостерігачі та міжнародні експерти називають закон України про вибори, ухвалений у липні. Деякі ускладнення, створені новим законом, такі як унеможливлення участі нових партій, були полегшені або усунуті завдяки змінам, ухваленим на вимогу Президента Януковича у вересні. Проте, інші аспекти законодавства й передвиборчих правил і процедур ставали на заваді внесення певних кандидатів у бюлетені для голосування, дозволяли застосування адміністративного ресурсу під час виборчої кампанії, створювали дисбаланс у складі виборчих комісій, ускладнювали процедури реєстрації та голосування".
02.11.2010 20:23 / Коментарі
"Ті, хто прийняв закон, який уможливив політично незбалансовані склади виборчих комісій і сприяв, зокрема, скасуванню реєстрації кандидатів в останню мить перед виборами, мали б визнати, що голосування не відповідало стандартам, які ми хотіли побачити, зокрема, всім вимогам європейських стандартів про чесні, прозорі і професіонально організовані вибори".
25.10.2010 19:43 / Заяви
Вся надія на молодих, що стануть депутатами, мерами, суттєво оновлять реальну опозицію режимові ПР. Надія на наших молодих кандидатів у Київській, Харківській, Одеській та інших областях. Тому я й закликаю всіх виборців, членів партії, симпатиків, усіх, хто прочитає цю статтю: "Голосуйте за кандидатів від ЛДПУ! Жодного голосу кандидатам партії регіонів!".
Сторінки: Попередня 19 20 21 22 23 24 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet