Головна Контакти Карта сайту
09 березня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

28.07.2012 09:46 / Акції та заходи
На порядку денному звіт виконуючого обов'язки голови партії Якова Гольденберга, питання про скликання з'їзду партії, про можливість участі в вибора 2012 Верховної Ради України.
10.07.2012 08:27 / Акції та заходи
Звіт про участь лібералів у науково-практичній конференції "Конституційні засади модернізації України".
08.07.2012 08:54 / Заяви
"Його амбіції не повинні розповсюджуватися на ідеологію, на перегляд основних демократичних принципів побудови та діяльності партії". Друга частина інтерв"ю виконуючого обов"язки голови Ліберально-Демократичної Партії України редактору газети "Отже" Дмітрію Будкевичу.
22.06.2012 15:28 / Заяви
Інтерв’ю виконуючого обов’язки голови Ліберально-Демократичної Партії України Якова Гольденберга стосовно політичної ситуації в Україні, партійних справ у світлі виборів, що наближаються.
12.06.2012 21:51 / Заяви
"Нас не влаштовує, коли грабують, гвалтуютъ, вбивають, відбирають зароблене. Ми не хочемо жити серед бандитів, але й не будемо покидати свою країну. А ще більше ми не хочемо бачити їх у парламенті: тих, хто гнобив її та зневажав." Політрада партії виносить передвиборчу програму на обговорення.
21.05.2012 16:02 / Заяви
В складний момент історії України ЛДПУ пропонує всім дружнім партіям ліберального, християнсько-демократичного, націонал-ліберального та демократичного спрямування, громадським діячам створити спільний виборчий майданчик на базі ЛДПУ: спільний відкритий виборчий список, погодження кандидатів по мажоритарних округах на виборах у Верховну Раду України 2012 року. Ми запрошуємо всіх небайдужих узяти найактивнішу участь у процесі об’єднання ліберальних і демократичних сил.
20.05.2012 17:27 / Акції та заходи
Керівник Інституту лібералізму Володимир Климчук надав до ЦВК та КВУ пропозицію скористатися своїми можливостями та запропонувати Верховній раді змінити регламент – вилучити з нього саме поняття позафракційності. Тоді партійні висуванці не зможуть мігрувати по фракціях, створювати нові партії тощо, а "незалежні" будуть вимушені відкрито та відверто приєднуватися до фракцій. Такий захід урятує парламентаризм і дасть надію на реальну конструктивну діяльність Ради.
19.03.2012 10:16 / Заяви
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1. Про заяву Душина І.Л. 2. Про участь партії у виборах до Верховної Ради України 2012 року.
27.01.2012 19:53 / Коментарі
Асамблея вважає, що виконання її рекомендацій, особливо пов’язаних з кримінальним переслідуванням колишніх членів уряду, стане сигналом про відданість влади нормам та цінностям Ради Європи. І навпаки, якщо їх не буде виконано протягом розумного часу, це викличе серйозні питання щодо відданості влади принципам демократії та верховенства права, що має потягнути за собою належну реакцію з боку Асамблеї. Тому Асамблея закликає Моніторинговий комітет уважно слідкувати за ситуацією та запропонувати будь-які наступні дії з боку Асамблеї відповідно до ситуації, включаючи розгляд можливості застосування санкцій, якщо вимоги Асамблеї не буде виконано.
29.12.2011 13:11 / Заяви
Дорогі друзі та симпатики партії! Шановні коллеги з дружніх партій! У ці складні для становлення українського громадянського суспільства, політикуму та держави часи ми щиро вітаємо вас зі святами. Зичимо всім нашим однодумцям, їх рідним та близьким міцного здоров’я на довгі роки, великого особистого щастя, здійснення всіх планів і творчих задумів. Висловлюємо солідарність з усіма політичними в’язнями – лідерами партій та активістами. Ми переможемо!
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet