Головна Контакти Карта сайту
09 березня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

26.12.2012 07:57 / Заяви
Дорогі друзі, члени ЛДПУ, симпатики партії! Шановні колеги з дружніх партій та громадських органiзацiй! Партія зичить усім нашим однодумцям, їх рідним i близьким міцного здоров’я, великого особистого щастя, здійснення всіх планів і творчих задумів. Щиро бажаю, щоб у ці зимові дні у ваших оселях було тепло та затишно, радісно й весело – і нехай так буде завжди! Всього вам усім найкращого!
14.11.2012 19:07 / Акції та заходи
4 листопада 2012 року відбулася зустріч голови Ліберально-демократичної партії України Я.Гольденберга з керівником української філії міжнародної азербайджанської асоціації "Право та Справедливість" п.Ялчином Буніятовим Кахраманогли. Зустріч мала дружній характер, обговорювалися питання, що становлять взаємний інтерес. Досягнута домовленість щодо розвитку зв’язків між організаціями.
14.11.2012 18:49 / Коментарі
Голова Київської обласної організації ЛДПУ, голова Громадської ради при Києво-Святошинської райдержадміністрації, член громадської ради при Державній інспекції вищих навчальних закладів і лідер громадської організації "Інститут економіки міста" Олександр Герасимов представив Державну інспекцію навчальних закладів підготовлений інститутом моніторинг якості освітніх послуг, що надаються університетом економіки та права "КРОК". Після цього ректор університету Сергій Лаптєв і начальник департаменту безпеки вузу Борис Семергей погрожували йому по телефону.
24.10.2012 19:59 / Заяви
Рекомендації експертної групи при політичній раді Ліберально-демократичної партії України. Рішенням політради ЛДПУ від 04 вересня 2012 року визначена підтримка нашого кандидата в депутати по 164 виборчому окрузі Будкевича А.А., кандидатів від демократичних сил на інших мажоритарних округах, а також списку об’єднаної опозиції за пропорційною виборчою системою.
23.10.2012 17:25 / Заяви
Зміни на краще можливі лише за цієї умови. Звернення Ліберально-демократичної партії України до членів партії, симпатиків та всіх прихильників демократії в Україні.
04.10.2012 07:51 / Заяви
Після декількох років, м’яко кажучи, затишшя партія діє. Активно проводить кампанію наш кандидат у 164-му в виборчому окрузі Андрій Будкевич. Партія виграла жеребкування та буде представлена в дільничних комісіях округа. Передвиборна програма кандидата вже розповсюджена. Ми публікуємо статтю Андрія. Як кандидат-мажоритарник, Андрій, природньо, переважно зосереджується на тому, як буде проходити його депутатська діяльність в окрузі. Головне його гасло – відповідальність. І це заслуговує всілякої підтримки.
04.09.2012 18:25 / Акції та заходи
4 вересня 2012 р. у Києві відбулося засідання Політради партії, на якому було вирішено надати всебічну підтримку кандидату в депутати у 164 виборчому окрузі Будкевичу А.А. та рекомендувати організаціям, членам партії підтримати кандидатів від демократичних сил на мажоритарних виборах, а також список об’єднаної опозиції за пропорційною виборчою системою.
11.08.2012 08:20 / Заяви
Вітаємо молодого політика та бажаємо успіху!
07.08.2012 10:29 / Акції та заходи
Делегати ХIV з’їзду одностайно обрали Якова Гольденберга головою ЛДПУ, а також Координаційну та Політичну ради партії, та кандидатів у депутати до Верховної Ради України.
02.08.2012 10:10 / Заяви
"Було здійснено багато переговорів із головами та представниками дружніх партій, потенційними спонсорами, керівниками наших організацій, колегами. Вдалося зустрітися з керівництвом 15 партій. На даний час про об’єднання не йдеться, але з деякими з партій домовлено про співпрацю."
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet