Головна Контакти Карта сайту
09 березня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

17.06.2013 17:01 / Акції та заходи
16 червня 2013 року відбулася зустріч голови Ліберально-демократичної партії України Я.Гольденберга з білоруськими правозахисниками, представниками Україно-Білоруського руху солідарності "Разом" п.п. Г. Сорочик та Ю. Шавловською. Зустріч мала дружній характер. Обговорювалися питання співпраці демократичних партій України з правозахисними організаціями. Досягнута домовленість щодо розвитку зв’язків між організаціями, підтримки партією спільних заходів організацій правозахисників різних країн.
06.05.2013 20:21 / Акції та заходи
6 травня 2013р. в Києві відбувся позачерговий ХV з'їзд Ліберально-демократичної партії України. Із політичною доповіддю виступив голова Політради, керівник Інституту лібералізму Климчук В.Н. Делегати з’їзду також розглянули питання про стан справ у партії та обрали Зверєва В.І кандидатом у депутати до Верховної Ради України на проміжних виборах по виборчому округу № 224. Вирішили також ряд поточних питань життя партії. .
05.05.2013 01:43 / Акції та заходи
5 квітня 2013 р. відбулося засідання Політради Ліберально-демократичної партії України. Члени ради відзначили згубні наслідки правового хаосу в державі, порушення принципів громадянського договору, що призвело до кризи нового складу парламенту. Єдиною легітимною гілкою влади (за винятком недієздатного Верховного суду) залишається парламент, обраний за принципами виборчого права з порушеннями, що за погодженням основних політичних сил не були позиціоновані як суттєві.
04.05.2013 23:43 / Заяви
Вітаємо всіх, хто святкує Великдень, зі Світлим Христовим Воскресінням! Незважаючи на ті чи інші проблеми, у цей чудовий день нехай буде світло та радісно у вас на душі, у ваших оселях. Маємо надію на те, що Господнє заступництво не залишить Україну. Зичимо вам та вашим родинам здоров'я, любові, благополуччя. Весна прийшла, вона повна чудес! Чудеса у нашому житті, в тому числі політичному, залежать також і від вас.
02.05.2013 15:32 / Заяви
Партія неодноразово висловлювала занепокоєність станом української культури, в тому числі не в останню чергу - станом українського кіно. Ми надавали офіційні запити щодо розподілу коштів, наданих на державне замовлення в галузі кінематографу, а також, на що саме ці кошти були витрачені. Враховуючи нові негативні тенденції в цьому процесі, Голова ЛДПУ Яків Гольденберг направив листи міністру культури, головам відповідного комітету Верховної ради та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
10.04.2013 21:04 / Заяви
Від редакції: Як ви знаєте, після виборів продовжується боротьба за справедливість у наших несправедливих судах, а також у європейських інстанціях. Хоча конфлікт нашого кандидата з державною структурою не є таким критичним, але він наочно показує всю прогнилість та продажність нашого державного механізму. Читайте відкритий лист Андрія Будкевича.
06.04.2013 09:43 / Акції та заходи
Шановні ветерани! Вітаємо Вас зі святом Перемоги! Цей день нагадує нам про героїзм, силу духу, вічної скорботи за мільйонами загиблих українців. У нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, довічна синівська шана та повага до Вас. Доброго здоров'я, довгих і щасливих років, миру та добробуту.
19.03.2013 17:36 / Акції та заходи
На запрошення організатора весняного свята Новрузу в Києві відомого азербайджанського правозахисника Ялчина Кахраманогли голова ЛДПУ Яків Гольденберг 18 березня 2013 року відвідав цей захід.
15.03.2013 16:49 / Заяви
Я дуже радий початку роботи ще одного ліберального ресурсу. Тепер маємо вже декілька сайтів, пов’язаних з організаціями ЛДПУ, а також паперову газету "Отже". Я вдячний адміністрації нового сайту за розміщення статей наших партійців, бажаю успіхів і всіляких гараздів. Прошу наших активістів, особливо в областях України, активніше надавати матеріали в наші ЗМІ.
27.12.2012 19:47 / Заяви
Зокрема, Яків Гольденберг назвав основні питання, які не знаходять належного розкриття в заявах та програмах опозиційних сил, дав пораду як вижити підприємцям після недавніх "реформ" та розповів, яким чином можна побудувати правову державу.
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet