Головна Контакти Карта сайту
09 березня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

21.01.2014 17:08 / Акції та заходи
16 січня фракції Партії регіонів, Комуністичної партії України та деякі позафракційні депутати сфальшували прийняття низки антиконституційних законодавчих актів. Це відбувалося в порушення Конституції України, всіх норм регламенту Верховної Ради та процедур у відверто злочинний і незаконний спосіб, без будь-якого обговорення та реального підрахунку голосів. В Україні відбувся державний переворот, спрямований на повалення конституційного ладу в державі, знищення основ народовладдя та парламентаризму. Згадані так звані закони суттєво звужують права громадян України на свободу слова і мирні зібрання, та фактично, ліквідовують демократію в Україні.
30.12.2013 10:12 / Заяви
Учасники Народного віча схвалили Маніфест Майдану, в якому виклали програму дій. Серед основних вимог - відставка та притягнення до відповідальності всіх високопосадовців (зокрема, міністра Захарченка), які відповідальні за організацію кривавого розгону студентів та формування "технічного уряду". "Ми, учасники Народного віча, закликаємо всіх, хто хоче змін у країні, разом працювати або долучитися до лав Всеукраїнського об’єднання "Майдан" заради досягнення таких цілей".
16.12.2013 10:59 / Заяви
За останні тижні мільйони українців проявили свою мужню громадянську позицію та скористалися конституційним правом на мирний протест. Люди вийшли на Майдан Незалежності в столиці, на площі та вулиці по всій країні, щоб відстояти своє гідне європейське майбутнє.
30.11.2013 08:33 / Акції та заходи
Ми, громадяни України, які об’єдналися на підтримку ідеї євроінтеграції, сьогодні заявляємо: ми продовжуємо боротьбу за європейську Україну й будемо активно діяти, аби наша головна вимога - підписання угоди про Асоціацію з ЄС - була виконана. Ми констатуємо, що Віктор Янукович, до якого з євромайданів України та світу зверталися сотні тисяч людей, зігнорував нашу волю, зірвавши підписання угоди з ЄС. Замість того, аби вести країну в європейське майбутнє, як того хочуть мільйони українців, він розвертає країну в минуле.
23.11.2013 08:10 / Заяви
Дорогі друзі, ветерани партії, наше молоде поповнення, симпатики партії, колеги, співвітчизники! Прошу всіх, хто має можливість, узяти участь у народному віче на Європейській площі Києва 24 листопада 2013 року та в наступних спільних акціях.
14.11.2013 14:47 / Акції та заходи
Голова ЛДПУ Яків Гольденберг взяв участь у роботі громадської організації.
25.10.2013 13:51 / Акції та заходи
14 жовтня 2013 р. відбулося засідання Політради ЛДПУ. Рада схвалила визначений на даний час майже всіма політичними силами рух до євроінтеграції, наголосила на негайній ліквідації наслідків викривленого правосуддя, звільненні Юлії Тимошенко та інших політв’язнів.
17.10.2013 18:03 / Акції та заходи
Голова ЛДПУ Яків Гольденберг на запрошення Спілки дипломатів України 15 жовтня 2013 року взяв участь у науково-практичній конференції "Практичне застосування ліберально-демократичної ідеології та наслідки в Україні".
24.08.2013 10:10 / Заяви
Дорогі друзі, стійкі ветерани, послідовні симпатики партії, наше молоде поповнення! Щиро вітаю вас із днем Незалежності України! Маємо надію на зміни. Вони пов’язані з виходом на сцену історії молодих сил. Ми поновлюємо та розвиваємо ліберальний рух, залучаємо нове покоління. Ми працюємо у першу чергу на відновлення правових основ держави. Прийде час, і суспільство, політикум відновлять законність, людську повагу, честь і гідність у нашій вільній державі.
21.06.2013 13:15 / Заяви
З’їзд відзначає, що правовий хаос у державі спричинили партії шостого парламентського скликання, а також конституційний суд та президент. Їх зусиллями було встановлено авторитарну владну вертикаль. Фактично знищена система правосуддя. ЛДПУ вимушена визнати, що демократичні партії, представлені в парламенті, діють несистемно, без стратегії, виключно тактично, не співпрацюють з іншими структурами громадянського суспільства. З’їзд вирішив продовжувати самостійну опозиційну політику та вважати подальше структурування партії найголовнішим завданням.
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet