Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

18.07.2014 17:56 / Заяви
Яків Гольденберг висловив співчуття всім сім'ям загиблих пасажирів авіалайнера Боїнг-777 Малазійських авіаліній:"У небі України промосковські терористи вчинили страшну трагедію. Загинули пасажири літака, що слідував із Амстердама в Куала-Лумпур. Від імені Ліберально-демократичної партії України дозвольте висловити глибоке співчуття сім'ям невинних жертв".
28.06.2014 20:06 / Коментарі
Дорогою, дуже дорогою ціною нам дається, здавалося б, дуже проста річ - торгова асоціація з Європою. Насправді відбуваються набагато серйозніші події. Украіна на кінець починає не імітувати похід до цивілізації, а насправді виривається з лап самодержавства, в яких вона в різних іпостасях перебувала більше 350 років. Це звільнення від середньовіччя, завоювань, месіанізму, патерналізму, совка, пам'ятників злочинцям, божевільної топоніміки, агресивної гордині державної (в сусідній державі) і "єдино правильної "частинки вселенського православ'я.
23.05.2014 17:25 / Коментарі
"Насправді, якщо вести відлік від конституційного перевороту 2010 року, ми маємо контрпереворот, реставрацію другої конституції із збереженням легітимності парламенту, тобто тяглість влади (тобто це не сповна революція), легітимно обраного голову Ради (він же за Конституцією є тимчасовим президентом), тимчасовий уряд, "гібридну" війну з переважаючим супротивником, інтервенцію, анексію, контрреволюцію, сепаратизм, заколот. І все це одночасно. Такого історія не пам’ятає".
21.05.2014 12:56 / Акції та заходи
Засідання Політради партії відбулося 21 травня 2014 р. Рада підтримала Кличка В.В. на виборах мера Києва. Водночас вирішено врахувати пропозиції ряду районних у м. Києві організацій ЛДПУ щодо підтримки Бондаренка В.Д. ("Батьківщина"). Рада підтримала список партії УДАР, а також мажоритарних кандидатів від УДАРу та "Батьківщини" відповідно до пропозицій районних організацій.
06.05.2014 14:47 / Заяви
19 квітня 2014 року голова Ліберально-демократичної партії України Я. Гольденберг і радник голови партії, заступник директора Інституту лібералізму С. Баркар взяли участь у Форумі українських азербайджанців на підтримку територіальної цілісності України. Наводимо текст заяви, прийнятої форумом.
22.04.2014 07:33 / Акції та заходи
Рада вирішила підтримати на президентських виборах П.О. Порошенка. Також було вирішено взяти участь у громадській ініціативі "Єдина країна". Рада доручила Гольденбергу Я.І. визначити з активом КГО підтримку кандидатів у мери Києва та затвердити відповідні документи за можливості висування кандидатів у депутати Київради від партії.
22.04.2014 07:04 / Акції та заходи
23 березня 2014 р. відбулося засідання Політради партії. Рада вирішила загалом підтримати нову парламентську коаліцію, висловила задоволення звільненням політв’язнів та відстороненням від влади представників злочинного режиму Януковича. Була засуджена окупація Криму Російською Федерацією та сепаратистська діяльність її агентури. Політрада схвалила підписання політичної угоди з Євросоюзом.
13.03.2014 20:29 / Коментарі
Європарламент закликає Росію негайно припинити військове вторгнення в Україну і вивести війська з території АР Крим, яка є невід’ємною частиною України. Депутати підкреслили, що проголошений у Криму референдум про приєднання до РФ є нелегітимним і порушує Конституцію України і міжнародне право.
27.02.2014 18:21 / Акції та заходи
Відбулася чергова зустріч голови Ліберально-демократичної партії України Я.Гольденберга з правозахисником, представником Національної Ради Демократичних сил Азербайджану, керівником української філії міжнародної азербайджанської асоціації "Право та Справедливість" п.Ялчином Кахраманогли. П. Ялчин передав керівництву ЛДПУ заяву Національної Ради Демократичних сил Азербайджану (голова Джаміль Гасанли) щодо перемоги Українського народу над авторитаризмом. Голова ЛДПУ подякував за дружню заяву та добрі побажання.
27.02.2014 18:01 / Заяви
Наша партія підтримувала зміну злочинної влади, про що заявляли ще 2010 року. Ми будемо продовжувати діяльність виключно у конструктивному правовому та мирному руслі. На часі формування остаточного списку кандидатів у Київраду. Наші представники можуть і повинні, враховуючи досвід аналітики та пропозицій в царині конституціоналізму, взяти участь у тій чи іншій конституційній комісії. Отже, за роботу!
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet