Головна Контакти Карта сайту
07 серпня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

22.04.2014 07:33 / Акції та заходи
Рада вирішила підтримати на президентських виборах П.О. Порошенка. Також було вирішено взяти участь у громадській ініціативі "Єдина країна". Рада доручила Гольденбергу Я.І. визначити з активом КГО підтримку кандидатів у мери Києва та затвердити відповідні документи за можливості висування кандидатів у депутати Київради від партії.
22.04.2014 07:04 / Акції та заходи
23 березня 2014 р. відбулося засідання Політради партії. Рада вирішила загалом підтримати нову парламентську коаліцію, висловила задоволення звільненням політв’язнів та відстороненням від влади представників злочинного режиму Януковича. Була засуджена окупація Криму Російською Федерацією та сепаратистська діяльність її агентури. Політрада схвалила підписання політичної угоди з Євросоюзом.
13.03.2014 20:29 / Коментарі
Європарламент закликає Росію негайно припинити військове вторгнення в Україну і вивести війська з території АР Крим, яка є невід’ємною частиною України. Депутати підкреслили, що проголошений у Криму референдум про приєднання до РФ є нелегітимним і порушує Конституцію України і міжнародне право.
27.02.2014 18:21 / Акції та заходи
Відбулася чергова зустріч голови Ліберально-демократичної партії України Я.Гольденберга з правозахисником, представником Національної Ради Демократичних сил Азербайджану, керівником української філії міжнародної азербайджанської асоціації "Право та Справедливість" п.Ялчином Кахраманогли. П. Ялчин передав керівництву ЛДПУ заяву Національної Ради Демократичних сил Азербайджану (голова Джаміль Гасанли) щодо перемоги Українського народу над авторитаризмом. Голова ЛДПУ подякував за дружню заяву та добрі побажання.
27.02.2014 18:01 / Заяви
Наша партія підтримувала зміну злочинної влади, про що заявляли ще 2010 року. Ми будемо продовжувати діяльність виключно у конструктивному правовому та мирному руслі. На часі формування остаточного списку кандидатів у Київраду. Наші представники можуть і повинні, враховуючи досвід аналітики та пропозицій в царині конституціоналізму, взяти участь у тій чи іншій конституційній комісії. Отже, за роботу!
20.02.2014 10:35 / Акції та заходи
Громадянин Янукович оголосив 20 лютого днем жалоби. Для людей нормальних, що відкликаються на біль і смерть ближнього, воліють миру, демократії, чесної та відповідальної влади, таких днів вже було багато. Велика ганьба нам, усім громадянам, що допустили Януковича до влади. І велика слава і мертвим, і живим борцям!
21.01.2014 17:08 / Акції та заходи
16 січня фракції Партії регіонів, Комуністичної партії України та деякі позафракційні депутати сфальшували прийняття низки антиконституційних законодавчих актів. Це відбувалося в порушення Конституції України, всіх норм регламенту Верховної Ради та процедур у відверто злочинний і незаконний спосіб, без будь-якого обговорення та реального підрахунку голосів. В Україні відбувся державний переворот, спрямований на повалення конституційного ладу в державі, знищення основ народовладдя та парламентаризму. Згадані так звані закони суттєво звужують права громадян України на свободу слова і мирні зібрання, та фактично, ліквідовують демократію в Україні.
30.12.2013 10:12 / Заяви
Учасники Народного віча схвалили Маніфест Майдану, в якому виклали програму дій. Серед основних вимог - відставка та притягнення до відповідальності всіх високопосадовців (зокрема, міністра Захарченка), які відповідальні за організацію кривавого розгону студентів та формування "технічного уряду". "Ми, учасники Народного віча, закликаємо всіх, хто хоче змін у країні, разом працювати або долучитися до лав Всеукраїнського об’єднання "Майдан" заради досягнення таких цілей".
16.12.2013 10:59 / Заяви
За останні тижні мільйони українців проявили свою мужню громадянську позицію та скористалися конституційним правом на мирний протест. Люди вийшли на Майдан Незалежності в столиці, на площі та вулиці по всій країні, щоб відстояти своє гідне європейське майбутнє.
30.11.2013 08:33 / Акції та заходи
Ми, громадяни України, які об’єдналися на підтримку ідеї євроінтеграції, сьогодні заявляємо: ми продовжуємо боротьбу за європейську Україну й будемо активно діяти, аби наша головна вимога - підписання угоди про Асоціацію з ЄС - була виконана. Ми констатуємо, що Віктор Янукович, до якого з євромайданів України та світу зверталися сотні тисяч людей, зігнорував нашу волю, зірвавши підписання угоди з ЄС. Замість того, аби вести країну в європейське майбутнє, як того хочуть мільйони українців, він розвертає країну в минуле.
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet