Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

20.05.2015 13:29 / Акції та заходи
18 травня 2015 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг спільно з активістами азербайджанських, турецьких та чеченських правозахисних організацій взяв участь у траурному мітингу, присвяченому Дню пам'яті жертв депортації кримсько-татарського народу з Криму.
28.02.2015 12:38 / Коментарі
Загинув Борис Нємцов. Його останнє інтерв'ю було про Україну. У нашій визвольній війні, історична суть якої зрозуміла ще далеко не всім, він був на нашому боці, на боці жертви агресії, на стороні свободи і демократії. У країні-агрессорі він став очевидним внутрішнім ворогом. Якщо говорити про його минулу і нинішню внутрішньополітичну діяльность, то ясно: влада особливо ненавидить чесних людей, які побували в колишній владі, показали, як можна захищати права людей, боротися з корупцією. Протягом ста років влада Росії (СРСР) методично знищує опонентів. Ми пам'ятаємо знищення "Ліберальної Росії", журналістів, громадських діячів, силовиків. Ми висловлюємо наші найщиріші співчуття родині Бориса Нємцова. Ми співчуваємо усім демократам Росії, які втратили досвідченого і яскравого політика, захисника прав людини.
15.01.2015 16:05 / Коментарі
Європарламент рішуче засуджує агресивну і експансіоністську політику Росії, що є загрозою єдності та незалежності України і створює потенційну загрозу для самого Європейського союзу, в тому числі засуджує незаконну анексію Криму і неоголошену гібридну війну проти України, яка включає в себе інформаційну війну з елементами кібер-війни, використання регулярних і нерегулярних сил, пропаганду, енергетичний шантаж, економічний тиск, дипломатичну та політичну дестабілізацію; підкреслює, що ці дії є порушенням міжнародного права і створюють серйозний виклик для безпекової ситуації в Європі; наголошує, що немає жодних підстав для застосування військової сили в Європі з так званих історичних та безпекових міркувань чи задля захисту своїх "співвітчизників, що проживають за кордоном"; закликає Москву припинити ескалацію ситуації, негайно зупинити потік зброї, найманців і військ на підтримку сепаратистських збройних формувань і використати свій вплив на сепаратистів, щоб переконати їх брати участь у політичному процесі.
28.11.2014 12:07 / Акції та заходи
З восьмого листопада в столиці та інших містах проводиться міжнародна патріотична благодійна акція "Україна – це Я!", що вже перетворилась у марафон. Акції присвячені єднанню країни, підтримці воїнів АТО, постраждалих в подіях на Сході та українських громадян, які проживають на окупованих територіях, консолідації нації навколо захисту України як спільного дому.
02.11.2014 15:10 / Коментарі
ЛДПУ відзначає, що початок застосування Угоди про асоціацію є певним чином етапним. Сьогодні ми згадуємо, якою важкою ціною дається народу України рух до цивілізації. Ця подія вимагає від політикумута влади, особливо від нового складу парламенту, дієвих зусиль. Новий склад Верховної ради повинен нарешті прийняти закон про технічні регламенти та оцінку відповідності, що повинен усунути технічні та юридичні бар’єри для торгівлі промисловими товарами з Є, а також інші закони, скеровані на розвиток народних ініціатив,впровадження економічних реформ, покращення інвестиційного клімату. Експерти ЛДПУ, Інституту лібералізму беруть участь у розробці та впровадженні необхідних заходів.
23.10.2014 10:28 / Заяви
19 жовтня 2014 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю щодо суспільно-політичної ситуації в країні, зокрема щодо подій на Донбасі та в Криму, а також відповів на запитання, чого чекати від позачергових парламентських виборів.
19.10.2014 10:13 / Акції та заходи
26 вересня 2014 року відбулася офіційна дружня зустріч між Головою Ліберально-демократичної партії України Яковом Гольденбергом та Заступником голови Ліберально-демократичної партії Афганістану (Національний Конгрес Афганістану) Расулі Абдул Кадіром. Метою зустрічі було знайомство з практичною діяльністю партій, а також обговорення можливостей співпраці заради єдиних цілей, подальшого тісного співробітництва та планування спільних заходів. Було домовлено щодо активізації зв’язків з ліберальними та демократичними партіями ряду країн колишнього СРСР (окрім ЛДПР), Азії та Європи.
04.09.2014 17:03 / Заяви
Ліберально-демократична партія України звертається до активістів Майдану:"Герої Майдану, герої визвольної війни! ЛДПУ пропонує вам балотуватися на цих виборах від нашої партії на виборах у Верховну Раду України 2014 року. Висування діючих членів ЛДПУ буде здійснюватися без найменших преференцій. Ми впевнені в тому, що українське суспільство вперше за 23 роки незалежності готове до повної зміни всієї політичної системи, а також системи громадянських відносин у всіх сферах. Якісні зміни у Верховній Раді після позачергових чесних виборів мають сприяти повному оновленню країни".
01.09.2014 13:21 / Акції та заходи
ЄР закликає Російську Федерацію негайно вивести всі її військові ресурси та сили з України. Європейський Союз підтверджує нагальну необхідність для сталого політичного врегулювання, заснованого на повазі суверенітету, територіальної цілісності, єдності та незалежності України.
24.08.2014 15:45 / Заяви
Дорогі друзі, стійкі ветерани, наші молоді партійці, симпатики партії! Вітаю вас із днем Незалежності України! Наша держава у цьому році витримує найбільші та найсерйозніші випробування за 23 роки існування. Після повалення злочинного режиму Януковича "дружня" держава, велика за збройною потугою та територією, анексувала Крим, інспірувала фейковий заколот у Донбасі та надалі розв’язала необ’явлену війну проти незалежної України.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet