Головна Контакти Карта сайту
04 серпня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

23.10.2014 10:28 / Заяви
19 жовтня 2014 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю щодо суспільно-політичної ситуації в країні, зокрема щодо подій на Донбасі та в Криму, а також відповів на запитання, чого чекати від позачергових парламентських виборів.
19.10.2014 10:13 / Акції та заходи
26 вересня 2014 року відбулася офіційна дружня зустріч між Головою Ліберально-демократичної партії України Яковом Гольденбергом та Заступником голови Ліберально-демократичної партії Афганістану (Національний Конгрес Афганістану) Расулі Абдул Кадіром. Метою зустрічі було знайомство з практичною діяльністю партій, а також обговорення можливостей співпраці заради єдиних цілей, подальшого тісного співробітництва та планування спільних заходів. Було домовлено щодо активізації зв’язків з ліберальними та демократичними партіями ряду країн колишнього СРСР (окрім ЛДПР), Азії та Європи.
04.09.2014 17:03 / Заяви
Ліберально-демократична партія України звертається до активістів Майдану:"Герої Майдану, герої визвольної війни! ЛДПУ пропонує вам балотуватися на цих виборах від нашої партії на виборах у Верховну Раду України 2014 року. Висування діючих членів ЛДПУ буде здійснюватися без найменших преференцій. Ми впевнені в тому, що українське суспільство вперше за 23 роки незалежності готове до повної зміни всієї політичної системи, а також системи громадянських відносин у всіх сферах. Якісні зміни у Верховній Раді після позачергових чесних виборів мають сприяти повному оновленню країни".
01.09.2014 13:21 / Акції та заходи
ЄР закликає Російську Федерацію негайно вивести всі її військові ресурси та сили з України. Європейський Союз підтверджує нагальну необхідність для сталого політичного врегулювання, заснованого на повазі суверенітету, територіальної цілісності, єдності та незалежності України.
24.08.2014 15:45 / Заяви
Дорогі друзі, стійкі ветерани, наші молоді партійці, симпатики партії! Вітаю вас із днем Незалежності України! Наша держава у цьому році витримує найбільші та найсерйозніші випробування за 23 роки існування. Після повалення злочинного режиму Януковича "дружня" держава, велика за збройною потугою та територією, анексувала Крим, інспірувала фейковий заколот у Донбасі та надалі розв’язала необ’явлену війну проти незалежної України.
18.07.2014 17:56 / Заяви
Яків Гольденберг висловив співчуття всім сім'ям загиблих пасажирів авіалайнера Боїнг-777 Малазійських авіаліній:"У небі України промосковські терористи вчинили страшну трагедію. Загинули пасажири літака, що слідував із Амстердама в Куала-Лумпур. Від імені Ліберально-демократичної партії України дозвольте висловити глибоке співчуття сім'ям невинних жертв".
28.06.2014 20:06 / Коментарі
Дорогою, дуже дорогою ціною нам дається, здавалося б, дуже проста річ - торгова асоціація з Європою. Насправді відбуваються набагато серйозніші події. Украіна на кінець починає не імітувати похід до цивілізації, а насправді виривається з лап самодержавства, в яких вона в різних іпостасях перебувала більше 350 років. Це звільнення від середньовіччя, завоювань, месіанізму, патерналізму, совка, пам'ятників злочинцям, божевільної топоніміки, агресивної гордині державної (в сусідній державі) і "єдино правильної "частинки вселенського православ'я.
23.05.2014 17:25 / Коментарі
"Насправді, якщо вести відлік від конституційного перевороту 2010 року, ми маємо контрпереворот, реставрацію другої конституції із збереженням легітимності парламенту, тобто тяглість влади (тобто це не сповна революція), легітимно обраного голову Ради (він же за Конституцією є тимчасовим президентом), тимчасовий уряд, "гібридну" війну з переважаючим супротивником, інтервенцію, анексію, контрреволюцію, сепаратизм, заколот. І все це одночасно. Такого історія не пам’ятає".
21.05.2014 12:56 / Акції та заходи
Засідання Політради партії відбулося 21 травня 2014 р. Рада підтримала Кличка В.В. на виборах мера Києва. Водночас вирішено врахувати пропозиції ряду районних у м. Києві організацій ЛДПУ щодо підтримки Бондаренка В.Д. ("Батьківщина"). Рада підтримала список партії УДАР, а також мажоритарних кандидатів від УДАРу та "Батьківщини" відповідно до пропозицій районних організацій.
06.05.2014 14:47 / Заяви
19 квітня 2014 року голова Ліберально-демократичної партії України Я. Гольденберг і радник голови партії, заступник директора Інституту лібералізму С. Баркар взяли участь у Форумі українських азербайджанців на підтримку територіальної цілісності України. Наводимо текст заяви, прийнятої форумом.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet