Головна Контакти Карта сайту
04 серпня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

22.08.2015 14:07 / Заяви
Дорогі друзі, ветерани партії, молоді партійці, наші симпатики, прихильники лібералізму! Великі випробування у боротьбі за існування нашої держави продовжуються. Вже ніхто не сумнівається у намірах молодшого за віком, але нині великого за збройною силою та агресивного "брата". РФ в принципі ніколи не сприймала та не сприймає самостійність України та продовжує проти неї необ’явлену війну. Наша молода держава має перемогти у цій боротьбі, змінити відносини між країнами. Ми боремося за цивілізовану країну, в якій будуть панувати право, законність, повага, честь і гідність. Ми переможемо! Слава Україні! Героям слава!
16.07.2015 11:20 / Заяви
25 років тому Верховна Рада УРСР услід за аналогічною декларацією РРФСР прийняла Декларацію про державний суверенітет країни. Через чотири місяці була заснована Ліберально-демократична партія України. З прийняттям Декларації розпочався довгий посттоталітарний період у житті України, який нині закінчується. У важких умовах починаємо шлях до сучасної незалежної демократичної правової держави, в чому бажаємо нам усім успіху.
15.07.2015 16:29 / Коментарі
Голова ЛДПУ Яків Гольденберг прокоментував черговий закон про місцеві вибори: "Як завжди, закон приймається перед наступними виборами, а не перед тими, що мають слідувати після них".
26.06.2015 15:11 / Коментарі
Від редакції: Головна відзнака резолюції - визнання Росії агресором та окупантом.
23.05.2015 14:44 / Коментарі
У рамках Європейської політики сусідства та Східного партнерства учасники саміту підтверджують суверенне право кожного з партнерів на вільний вибір рівня амбіцій і цілей, до яких вони прагнуть у своїх відносинах з Європейським союзом. Саме ЄС і його суверенні партнери мають приймати рішення про те, як вони хочуть діяти у своїх відносинах.
20.05.2015 13:29 / Акції та заходи
18 травня 2015 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг спільно з активістами азербайджанських, турецьких та чеченських правозахисних організацій взяв участь у траурному мітингу, присвяченому Дню пам'яті жертв депортації кримсько-татарського народу з Криму.
28.02.2015 12:38 / Коментарі
Загинув Борис Нємцов. Його останнє інтерв'ю було про Україну. У нашій визвольній війні, історична суть якої зрозуміла ще далеко не всім, він був на нашому боці, на боці жертви агресії, на стороні свободи і демократії. У країні-агрессорі він став очевидним внутрішнім ворогом. Якщо говорити про його минулу і нинішню внутрішньополітичну діяльность, то ясно: влада особливо ненавидить чесних людей, які побували в колишній владі, показали, як можна захищати права людей, боротися з корупцією. Протягом ста років влада Росії (СРСР) методично знищує опонентів. Ми пам'ятаємо знищення "Ліберальної Росії", журналістів, громадських діячів, силовиків. Ми висловлюємо наші найщиріші співчуття родині Бориса Нємцова. Ми співчуваємо усім демократам Росії, які втратили досвідченого і яскравого політика, захисника прав людини.
15.01.2015 16:05 / Коментарі
Європарламент рішуче засуджує агресивну і експансіоністську політику Росії, що є загрозою єдності та незалежності України і створює потенційну загрозу для самого Європейського союзу, в тому числі засуджує незаконну анексію Криму і неоголошену гібридну війну проти України, яка включає в себе інформаційну війну з елементами кібер-війни, використання регулярних і нерегулярних сил, пропаганду, енергетичний шантаж, економічний тиск, дипломатичну та політичну дестабілізацію; підкреслює, що ці дії є порушенням міжнародного права і створюють серйозний виклик для безпекової ситуації в Європі; наголошує, що немає жодних підстав для застосування військової сили в Європі з так званих історичних та безпекових міркувань чи задля захисту своїх "співвітчизників, що проживають за кордоном"; закликає Москву припинити ескалацію ситуації, негайно зупинити потік зброї, найманців і військ на підтримку сепаратистських збройних формувань і використати свій вплив на сепаратистів, щоб переконати їх брати участь у політичному процесі.
28.11.2014 12:07 / Акції та заходи
З восьмого листопада в столиці та інших містах проводиться міжнародна патріотична благодійна акція "Україна – це Я!", що вже перетворилась у марафон. Акції присвячені єднанню країни, підтримці воїнів АТО, постраждалих в подіях на Сході та українських громадян, які проживають на окупованих територіях, консолідації нації навколо захисту України як спільного дому.
02.11.2014 15:10 / Коментарі
ЛДПУ відзначає, що початок застосування Угоди про асоціацію є певним чином етапним. Сьогодні ми згадуємо, якою важкою ціною дається народу України рух до цивілізації. Ця подія вимагає від політикумута влади, особливо від нового складу парламенту, дієвих зусиль. Новий склад Верховної ради повинен нарешті прийняти закон про технічні регламенти та оцінку відповідності, що повинен усунути технічні та юридичні бар’єри для торгівлі промисловими товарами з Є, а також інші закони, скеровані на розвиток народних ініціатив,впровадження економічних реформ, покращення інвестиційного клімату. Експерти ЛДПУ, Інституту лібералізму беруть участь у розробці та впровадженні необхідних заходів.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet