Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

13.10.2015 13:03 / Заяви
Дорогі друзі, ветерани партії, учасники АТО, волонтери, молоді партійці, наші симпатики, прихильники лібералізму! Вітаємо вас із днем Покрова Пресвятої Богородиці та Днем захисника Вітчизни! Сьогодні Україна відроджує армію, що її впродовж десятиліть знищували руками проросійської "п’ятої колони" в керівництві країни. Бажаємо всім нам терпіння та витривалості, міцного здоров'я та натхнення у відродженні кращих національних традицій, плідної роботи на благо народу, на славу нашої рідної України!
06.09.2015 15:19 / Заяви
Партія вимушена визнати, що, як і раніше, провладні демократичні партії, представлені в парламенті, не співпрацюють зі структурами громадянського суспільства, у тому числі з позапарламентськими партіями, діють виключно тактично. З’їзд вирішив взяти участь у місцевих виборах.
06.09.2015 14:58 / Акції та заходи
Позачерговий ХVI з’їзд партії відбувся в м. Васильків Київської області 5 вересня 2015 року. З”їзд вирішив висунути кандидатів в мери та депутати місцевих рад на чергових виборах, що мають відбутися 25.10.2015 р., обрав склад вищих органів партії на новий термін. З’їздом також була прийнята резолюція.
30.08.2015 20:34 / Акції та заходи
Рада підтвердила загалом позитивну на даний час позицію відносно парламентської коаліції. У той же час вирішено визначати аргументовану критичну позицію щодо дій коаліції відносно змін до конституції, які загрожують існуванню держави. В конституції унітарної держави в принципі не повинно бути різних статусів територій, тим більше – посилань в конституції на окреме законодавство, що регулює статус тих чи інших адміністративних одиниць. Політрада висловила підтримку членам партії, що беруть участь в АТО, в громадських рухах, у тому числі у волонтерському. Вирішено провести XVІ з’їзду ЛДПУ в м. Васильків Київської області.
28.08.2015 14:53 / Заяви
Уважаемый г-н Посол! Просим довести до сведения руководства Вашей страны, что сегодня на дворе 2015-й год, а не 1937-й, и что мы хотели бы видеть на свободе мирных граждан Украины кинорежиссера О. Сенцова и его коллегу А. Кольченко, обвиненных в нелепо выдуманных преступлениях и посаженных на немыслимо долгие сроки.
22.08.2015 14:07 / Заяви
Дорогі друзі, ветерани партії, молоді партійці, наші симпатики, прихильники лібералізму! Великі випробування у боротьбі за існування нашої держави продовжуються. Вже ніхто не сумнівається у намірах молодшого за віком, але нині великого за збройною силою та агресивного "брата". РФ в принципі ніколи не сприймала та не сприймає самостійність України та продовжує проти неї необ’явлену війну. Наша молода держава має перемогти у цій боротьбі, змінити відносини між країнами. Ми боремося за цивілізовану країну, в якій будуть панувати право, законність, повага, честь і гідність. Ми переможемо! Слава Україні! Героям слава!
16.07.2015 11:20 / Заяви
25 років тому Верховна Рада УРСР услід за аналогічною декларацією РРФСР прийняла Декларацію про державний суверенітет країни. Через чотири місяці була заснована Ліберально-демократична партія України. З прийняттям Декларації розпочався довгий посттоталітарний період у житті України, який нині закінчується. У важких умовах починаємо шлях до сучасної незалежної демократичної правової держави, в чому бажаємо нам усім успіху.
15.07.2015 16:29 / Коментарі
Голова ЛДПУ Яків Гольденберг прокоментував черговий закон про місцеві вибори: "Як завжди, закон приймається перед наступними виборами, а не перед тими, що мають слідувати після них".
26.06.2015 15:11 / Коментарі
Від редакції: Головна відзнака резолюції - визнання Росії агресором та окупантом.
23.05.2015 14:44 / Коментарі
У рамках Європейської політики сусідства та Східного партнерства учасники саміту підтверджують суверенне право кожного з партнерів на вільний вибір рівня амбіцій і цілей, до яких вони прагнуть у своїх відносинах з Європейським союзом. Саме ЄС і його суверенні партнери мають приймати рішення про те, як вони хочуть діяти у своїх відносинах.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet