Головна Контакти Карта сайту
04 серпня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

14.11.2015 13:59 / Заяви
Сплановані напади, розстріл мирних громадян терористами, захопленими божевільними ідеями, не можуть мати ніякого виправдання. Україна нещодавно відчула та кожен день відчуває на собі російський тероризм. Ми рішуче засуджуємо варварські терористичні акти. Висловлюємо глибоке співчуття та солідарність рідним та близьким загиблих, французькому народу та політикуму Франції. Цивілізація життя переможе цивілізацію смерті.
01.11.2015 14:16 / Заяви
ЛДПУ як партія, що майже чверть століття виступає за реформування каральної системи, яка дісталася нам від СРСР, вимушена констатувати: незважаючи на прийняття деяких прогресивних законів, прокуратура, СБУ, податкова міліція та інші органи продовжують працювати вибірково, виконуючи замовлення. Не досягнута незалежність гілок влади. Не доведено до кінця жодного резонансного процесу. Після Революції гідності не покарана жодна людина, що доводила країну до знищення, що розстрілювала Майдан, що зраджувала та зраджує Україну. Не заборонені партії, відповідальні за конституційний переворот 2010 року. ЛДПУ вимагає негайно звільнити Генерального Прокурора та забезпечити призначення Прокурора, що має здійснити невибіркове правосуддя.
24.10.2015 20:41 / Коментарі
22 жовтня 2015 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю керівнику прес-служби партії Валентині Ткаченко.
21.10.2015 18:32 / Акції та заходи
Рада відзначила серйозні вади експериментальної виборчої системи на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Була висловлена підтримка кандидатів в мери та депутати від ЛДПУ. Cтосовно інших учасників кампанії: партія традиційно підтримує демократичні сили в тих місцях, де відсутні наші кандидати. Також політрада обговорила питання про участь партії та Інституту лібералізму в конституційному процесі.
20.10.2015 16:56 / Заяви
Вітаємо Ліберальну партію Канади з тріумфальною перемогою на загальних виборах до парламенту. Бажаємо успіхів Джастіну Трюдо! Сподіваємось на підтримку України та на плідну співпрацю з нашою партією!
13.10.2015 13:03 / Заяви
Дорогі друзі, ветерани партії, учасники АТО, волонтери, молоді партійці, наші симпатики, прихильники лібералізму! Вітаємо вас із днем Покрова Пресвятої Богородиці та Днем захисника Вітчизни! Сьогодні Україна відроджує армію, що її впродовж десятиліть знищували руками проросійської "п’ятої колони" в керівництві країни. Бажаємо всім нам терпіння та витривалості, міцного здоров'я та натхнення у відродженні кращих національних традицій, плідної роботи на благо народу, на славу нашої рідної України!
06.09.2015 15:19 / Заяви
Партія вимушена визнати, що, як і раніше, провладні демократичні партії, представлені в парламенті, не співпрацюють зі структурами громадянського суспільства, у тому числі з позапарламентськими партіями, діють виключно тактично. З’їзд вирішив взяти участь у місцевих виборах.
06.09.2015 14:58 / Акції та заходи
Позачерговий ХVI з’їзд партії відбувся в м. Васильків Київської області 5 вересня 2015 року. З”їзд вирішив висунути кандидатів в мери та депутати місцевих рад на чергових виборах, що мають відбутися 25.10.2015 р., обрав склад вищих органів партії на новий термін. З’їздом також була прийнята резолюція.
30.08.2015 20:34 / Акції та заходи
Рада підтвердила загалом позитивну на даний час позицію відносно парламентської коаліції. У той же час вирішено визначати аргументовану критичну позицію щодо дій коаліції відносно змін до конституції, які загрожують існуванню держави. В конституції унітарної держави в принципі не повинно бути різних статусів територій, тим більше – посилань в конституції на окреме законодавство, що регулює статус тих чи інших адміністративних одиниць. Політрада висловила підтримку членам партії, що беруть участь в АТО, в громадських рухах, у тому числі у волонтерському. Вирішено провести XVІ з’їзду ЛДПУ в м. Васильків Київської області.
28.08.2015 14:53 / Заяви
Уважаемый г-н Посол! Просим довести до сведения руководства Вашей страны, что сегодня на дворе 2015-й год, а не 1937-й, и что мы хотели бы видеть на свободе мирных граждан Украины кинорежиссера О. Сенцова и его коллегу А. Кольченко, обвиненных в нелепо выдуманных преступлениях и посаженных на немыслимо долгие сроки.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet