Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідПартійні новини

09.08.2016 14:07 / Акції та заходи
17 липня 2016 року відбулась офіційна дружня зустріч Голови Ліберально-демократичної партії України Якова Гольденберга з Головою Ліберально-демократичної партії Афганістану (Національний Конгрес Афганістану) Іссою Ісакзаєм та Заcтупником голови цієї партії Расулі Абдул Кадіром. У ході зустрічі виявилися спільні позиції щодо несприйняття фундаменталізму в різних його проявах та дискримінації. Підтверджена прихильність партій до мирного розвитку та прогресу Афганістану та України.
18.04.2016 18:50 / Акції та заходи
16 квітня 2016 року голова ЛДПУ Яків Гольденберг, голова столичної організації партії Дмитро Лубкін та радник голови партії, голова Шевченківської районної у м. Києві організації партії Сергій Баркар взяли участь у форумі позапарламентських політичних сил України. Була утворена координаційна рада форуму, яка має погодити резолюцію форуму та подальші дії партій, що взяли участь у форумі.
07.04.2016 16:57 / Акції та заходи
ЛДПУ та Інститут лібералізму анонсують круглий стіл з питань Конституції. Ми запрошуємо дружні партії, аналітичні центри взяти участь у цьому заході. Для ефективної підготовки заходу просимо надавати пропозиції. Орієнтовний термін проведення – травень-червень 2016 року.
24.01.2016 14:48 / Акції та заходи
Збори відбулися 23 січня 2016 р. Головою КМО ЛДПУ обраний Дмитро Лубкін. Обрані рада організації та ревізійна комісія. Надалі була проведена стратегічна сесія (колективне обговорення політичних та організаційних питань). Домовлено щотижня проводити засідання ради організації за участю членів ревізійної комісії та членів КМО.
31.12.2015 14:53 / Акції та заходи
Рада підвела підсумки участі ЛДПУ у місцевих виборах. Були прийняті рішення про започаткування процесу створення об’єднаної ліберальної партії, продовження участі партії разом з Інститутом лібералізму в конституційному процесі, про Київську міську організацію партії.
14.11.2015 13:59 / Заяви
Сплановані напади, розстріл мирних громадян терористами, захопленими божевільними ідеями, не можуть мати ніякого виправдання. Україна нещодавно відчула та кожен день відчуває на собі російський тероризм. Ми рішуче засуджуємо варварські терористичні акти. Висловлюємо глибоке співчуття та солідарність рідним та близьким загиблих, французькому народу та політикуму Франції. Цивілізація життя переможе цивілізацію смерті.
01.11.2015 14:16 / Заяви
ЛДПУ як партія, що майже чверть століття виступає за реформування каральної системи, яка дісталася нам від СРСР, вимушена констатувати: незважаючи на прийняття деяких прогресивних законів, прокуратура, СБУ, податкова міліція та інші органи продовжують працювати вибірково, виконуючи замовлення. Не досягнута незалежність гілок влади. Не доведено до кінця жодного резонансного процесу. Після Революції гідності не покарана жодна людина, що доводила країну до знищення, що розстрілювала Майдан, що зраджувала та зраджує Україну. Не заборонені партії, відповідальні за конституційний переворот 2010 року. ЛДПУ вимагає негайно звільнити Генерального Прокурора та забезпечити призначення Прокурора, що має здійснити невибіркове правосуддя.
24.10.2015 20:41 / Коментарі
22 жовтня 2015 року голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг дав інтерв’ю керівнику прес-служби партії Валентині Ткаченко.
21.10.2015 18:32 / Акції та заходи
Рада відзначила серйозні вади експериментальної виборчої системи на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Була висловлена підтримка кандидатів в мери та депутати від ЛДПУ. Cтосовно інших учасників кампанії: партія традиційно підтримує демократичні сили в тих місцях, де відсутні наші кандидати. Також політрада обговорила питання про участь партії та Інституту лібералізму в конституційному процесі.
20.10.2015 16:56 / Заяви
Вітаємо Ліберальну партію Канади з тріумфальною перемогою на загальних виборах до парламенту. Бажаємо успіхів Джастіну Трюдо! Сподіваємось на підтримку України та на плідну співпрацю з нашою партією!
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet