Головна Контакти Карта сайту
23 листопада, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаяви

25.10.2010 19:43
Вся надія на молодих, що стануть депутатами, мерами, суттєво оновлять реальну опозицію режимові ПР. Надія на наших молодих кандидатів у Київській, Харківській, Одеській та інших областях. Тому я й закликаю всіх виборців, членів партії, симпатиків, усіх, хто прочитає цю статтю: "Голосуйте за кандидатів від ЛДПУ! Жодного голосу кандидатам партії регіонів!".
24.08.2010 13:46
Сумно сьогодні спостерігати громадянину України болячки молодої української демократії. Та й сумніви вже виникають - яку країну ми собі створюємо? Державний устрій, який змайстрували сьогодні зусиллями всіх разом вчорашніх і сьогоднішніх політиків, вийшов незграбним, та не має до мене, громадянина, практично ніякого відношення. І продовжує віддалятися від мене стрімкими ривками зусиллями сьогодні правлячої групи.
22.08.2010 16:23
Держава Україна відбулася, хоч би що не говорили супротивники незалежності та недолугі псевдоаналітики. Як ніколи, цей день нагадує про те, що треба здійснити суспільству та нам, лібералам, задля законності, гідності, прогресу, щоби всі громадяни відчули справжню причетність до своєї країни. Ліберали, розглядаючи державу як необхідний механізм розвинутого суспільства, не вважають її злом, якого треба позбутися у майбутньому. Держава як феномен культури та необхідна ознака приналежності до розвиненої цивілізації, має очиститися від порушень Конституції та законів, отримати нових, патріотичних керманичів, пройти значний шлях, щоби стати ліберально-демократичною державою. Вільні люди у вільній державі спроможні на великі справи. Бажаємо вам здійснити їх.
30.07.2010 16:42
В Україні більше ста років тому склалася народна традиція взаємної допомоги громадян - "кредитівок", які користувалися довірою населення та практично допомагали громадянам. Ця система була знищена тоталітарною комуністичною владою. Відродження кредитних спілок у нових складних умовах ішло, починаючи з середини 90-х років минулого століття. Ліберально-демократична партія України підтримувала рух кредитних спілок із початків його відродження. Ми вважаємо, що як виконавча, так і законодавча влада повинні звернути увагу на стан ринку кредитних спілок і здійснити негайні заходи задля сприяння цій важливій народній справі, а не її знищенню. Першим кроком, що не потребує змін законодавства та державних коштів, повинні стати зміна керівництва Держфінпослуг та відновлення взаємної довіри учасників ринку та держави.
23.02.2010 10:06
Ми, представники позапарламентських партій та громадських організацій, бачимо загрозу в спробах політичних сил пристосовувати законодавство у своїх тимчасових інтересах. Саме такою є відміна виборів 30 травня 2010 року, як вибір цієї дати восени 2009 року. Продовження виборним органом народного мандату собі, іншому виборному органу або особі, порушує демократичні норми і є узурпація влади. Ми наполягаємо на виконанні законодавства усіма гілками влади і вимагаємо негайно визначитися з датою проведення, не допустити спроб поєднання місцевих і парламентських виборів, що, на нашу думку, готується окремими політсилами з метою повторити досвід 2006 року, коли ідея місцевих виборів була знівельована.
19.11.2009 11:16
ЛДПУ запрошує представників місцевих еліт, ініціативні групи до співпраці та готова надати структури (свої й партнерів) для створення місцевих блоків. Відкрита позиція ЛДПУ є кращою гарантією стабільності блоку, що доведено досвідом, а юридична та інформаційна підтримка, консультації з різноманітних аспектів ведення виборчої кампанії та поточної роботи рад, надання своїх розробок, в тому числі місцевих брендів, сприяння реалізації місцевих проектів зробить співробітництво з ЛДПУ незамінним.
12.09.2009 10:46
Ми запрошуємо взяти активну участь у виборах, у побудові оновленої партії молодих людей, що не втратили громадську активність. Звернення до керівників організацій Ліберально-демократичної партії України, членів партії та симпатиків, прихильників ліберальної демократії.
23.08.2009 10:37
Ігор Душин від імені Ліберально-демократичної партії України привітав співвітчизників із Днем незалежності.
30.06.2009 17:33
ЛДПУ висловлює категоричну незгоду з Постановою Верховної Ради України від 23 червня 2009 року № 447-2 про призначення виборів Президента України на 17 січня 2010 року. Замість того, щоби внести зміну до Конституції та виборчого Закону, Верховна Рада, ламаючи право і законодавчу логіку, пішла „за буквою закону”, хоча „буква” була елементарною технічною помилкою. Виправлення цієї помилки дає законну дату виборів – 20 грудня 2009 року.
02.03.2009 10:07
"Ви збираєтесь створити лівоцентристську партію, 162 чи 168-му. Бажаю успіху, та без кумирів і фанатизму. Враховуючи приклади політиків, чий політичний фанатизм – для зовнішнього застосування, що у „шоу правди” видно всім, причому настільки, що Вєрка, яка злякалася ощасливити собою Раду, відпочиває,- це не так вже складно. Хто ж не захоче бути лівим, приходьте до правих, тобто до нас".
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet