Головна Контакти Карта сайту
16 жовтня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаяви

02.08.2012 10:10
"Було здійснено багато переговорів із головами та представниками дружніх партій, потенційними спонсорами, керівниками наших організацій, колегами. Вдалося зустрітися з керівництвом 15 партій. На даний час про об’єднання не йдеться, але з деякими з партій домовлено про співпрацю."
08.07.2012 08:54
"Його амбіції не повинні розповсюджуватися на ідеологію, на перегляд основних демократичних принципів побудови та діяльності партії". Друга частина інтерв"ю виконуючого обов"язки голови Ліберально-Демократичної Партії України редактору газети "Отже" Дмітрію Будкевичу.
22.06.2012 15:28
Інтерв’ю виконуючого обов’язки голови Ліберально-Демократичної Партії України Якова Гольденберга стосовно політичної ситуації в Україні, партійних справ у світлі виборів, що наближаються.
12.06.2012 21:51
"Нас не влаштовує, коли грабують, гвалтуютъ, вбивають, відбирають зароблене. Ми не хочемо жити серед бандитів, але й не будемо покидати свою країну. А ще більше ми не хочемо бачити їх у парламенті: тих, хто гнобив її та зневажав." Політрада партії виносить передвиборчу програму на обговорення.
21.05.2012 16:02
В складний момент історії України ЛДПУ пропонує всім дружнім партіям ліберального, християнсько-демократичного, націонал-ліберального та демократичного спрямування, громадським діячам створити спільний виборчий майданчик на базі ЛДПУ: спільний відкритий виборчий список, погодження кандидатів по мажоритарних округах на виборах у Верховну Раду України 2012 року. Ми запрошуємо всіх небайдужих узяти найактивнішу участь у процесі об’єднання ліберальних і демократичних сил.
19.03.2012 10:16
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1. Про заяву Душина І.Л. 2. Про участь партії у виборах до Верховної Ради України 2012 року.
29.12.2011 13:11
Дорогі друзі та симпатики партії! Шановні коллеги з дружніх партій! У ці складні для становлення українського громадянського суспільства, політикуму та держави часи ми щиро вітаємо вас зі святами. Зичимо всім нашим однодумцям, їх рідним та близьким міцного здоров’я на довгі роки, великого особистого щастя, здійснення всіх планів і творчих задумів. Висловлюємо солідарність з усіма політичними в’язнями – лідерами партій та активістами. Ми переможемо!
23.08.2011 23:15
Дорогі друзі, стійкі партійці та послідовні симпатики партії, прихильники ліберальної демократії! Щиро вітаємо з двадцятиріччям Незалежності України! Знову ми задумуємося над тим, чому за 20 років, що надала історія, домоглися таких скромних результатів. Знову ми думаємо, як поновити та розвинути ліберальний рух, як залучити нове покоління 20-тилітних.
07.08.2011 21:41
Висловлюю протест проти арешту пані Тимошенко, солідарність з нею та усіма політичними в’язнями посткомуністично-олігархічного режиму. Всі прекрасно розуміють крайню вибірковість судів та покарань. Юридична будівля, побудована на зруйнованій правовій основі, що взяла за дороговказ не право, а псевдоюридичну казуїстику, постійні процесуальні порушення, що не мають нічого спільного з чесним і поважним змагальним процесом,- така нестійка будівля не може створити жодного правового рішення. Тому необхідні повний демонтаж репресивної системи та рішуче повернення до побудови правової держави. Якщо цього не зробить влада, буде вимушений сказати своє слово народ.
23.04.2011 19:15
Шановні колеги, друзі! Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням! Хай буде світло та радісно у Вас на душі. Щоб Господнє заступництво ніколи не залишало Україну! Зичимо Вам та Вашим родинам здоров'я, любові, благополуччя.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet