Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаяви

19.03.2012 10:16
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1. Про заяву Душина І.Л. 2. Про участь партії у виборах до Верховної Ради України 2012 року.
29.12.2011 13:11
Дорогі друзі та симпатики партії! Шановні коллеги з дружніх партій! У ці складні для становлення українського громадянського суспільства, політикуму та держави часи ми щиро вітаємо вас зі святами. Зичимо всім нашим однодумцям, їх рідним та близьким міцного здоров’я на довгі роки, великого особистого щастя, здійснення всіх планів і творчих задумів. Висловлюємо солідарність з усіма політичними в’язнями – лідерами партій та активістами. Ми переможемо!
23.08.2011 23:15
Дорогі друзі, стійкі партійці та послідовні симпатики партії, прихильники ліберальної демократії! Щиро вітаємо з двадцятиріччям Незалежності України! Знову ми задумуємося над тим, чому за 20 років, що надала історія, домоглися таких скромних результатів. Знову ми думаємо, як поновити та розвинути ліберальний рух, як залучити нове покоління 20-тилітних.
07.08.2011 21:41
Висловлюю протест проти арешту пані Тимошенко, солідарність з нею та усіма політичними в’язнями посткомуністично-олігархічного режиму. Всі прекрасно розуміють крайню вибірковість судів та покарань. Юридична будівля, побудована на зруйнованій правовій основі, що взяла за дороговказ не право, а псевдоюридичну казуїстику, постійні процесуальні порушення, що не мають нічого спільного з чесним і поважним змагальним процесом,- така нестійка будівля не може створити жодного правового рішення. Тому необхідні повний демонтаж репресивної системи та рішуче повернення до побудови правової держави. Якщо цього не зробить влада, буде вимушений сказати своє слово народ.
23.04.2011 19:15
Шановні колеги, друзі! Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням! Хай буде світло та радісно у Вас на душі. Щоб Господнє заступництво ніколи не залишало Україну! Зичимо Вам та Вашим родинам здоров'я, любові, благополуччя.
27.11.2010 19:00
"Після президентських виборів в січні 2010 року збільшилося число тривожних ознак ерозії демократії і плюралізму, про що свідчить, зокрема, поводження з деякими неурядовими організаціями (НУО) та індивідуальні скарги журналістів про тиск з боку своїх редакторів чи власників своїх ЗМІ, щоб висвітлювати або не висвітлювати певні події. Так само пожвавилась і стала політично мотивованою діяльність Служби безпеки України (СБУ), а також збільшились зловживання адміністративними і судовими ресурсами у політичних цілях".
13.11.2010 18:32
Ліберально-демократична партія України – одна з перших партій у новій Українській державі, - констатує, що політичні події цього року перервали важкий шлях країни до демократії і засвідчили тріумф беззаконня й владного свавілля. В результаті в руках президента та його партії зосередились усі гілки влади в центрі та на місцях, органи нагляду, виборчі комісії. Країна взяла курс на партійний монополізм та автократію. Це не є кращий шлях для українського народу. ЛДПУ закликає всі політичні сили виступити на захист демократії.
25.10.2010 19:43
Вся надія на молодих, що стануть депутатами, мерами, суттєво оновлять реальну опозицію режимові ПР. Надія на наших молодих кандидатів у Київській, Харківській, Одеській та інших областях. Тому я й закликаю всіх виборців, членів партії, симпатиків, усіх, хто прочитає цю статтю: "Голосуйте за кандидатів від ЛДПУ! Жодного голосу кандидатам партії регіонів!".
24.08.2010 13:46
Сумно сьогодні спостерігати громадянину України болячки молодої української демократії. Та й сумніви вже виникають - яку країну ми собі створюємо? Державний устрій, який змайстрували сьогодні зусиллями всіх разом вчорашніх і сьогоднішніх політиків, вийшов незграбним, та не має до мене, громадянина, практично ніякого відношення. І продовжує віддалятися від мене стрімкими ривками зусиллями сьогодні правлячої групи.
22.08.2010 16:23
Держава Україна відбулася, хоч би що не говорили супротивники незалежності та недолугі псевдоаналітики. Як ніколи, цей день нагадує про те, що треба здійснити суспільству та нам, лібералам, задля законності, гідності, прогресу, щоби всі громадяни відчули справжню причетність до своєї країни. Ліберали, розглядаючи державу як необхідний механізм розвинутого суспільства, не вважають її злом, якого треба позбутися у майбутньому. Держава як феномен культури та необхідна ознака приналежності до розвиненої цивілізації, має очиститися від порушень Конституції та законів, отримати нових, патріотичних керманичів, пройти значний шлях, щоби стати ліберально-демократичною державою. Вільні люди у вільній державі спроможні на великі справи. Бажаємо вам здійснити їх.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet