Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаяви

26.12.2012 07:57
Дорогі друзі, члени ЛДПУ, симпатики партії! Шановні колеги з дружніх партій та громадських органiзацiй! Партія зичить усім нашим однодумцям, їх рідним i близьким міцного здоров’я, великого особистого щастя, здійснення всіх планів і творчих задумів. Щиро бажаю, щоб у ці зимові дні у ваших оселях було тепло та затишно, радісно й весело – і нехай так буде завжди! Всього вам усім найкращого!
24.10.2012 19:59
Рекомендації експертної групи при політичній раді Ліберально-демократичної партії України. Рішенням політради ЛДПУ від 04 вересня 2012 року визначена підтримка нашого кандидата в депутати по 164 виборчому окрузі Будкевича А.А., кандидатів від демократичних сил на інших мажоритарних округах, а також списку об’єднаної опозиції за пропорційною виборчою системою.
23.10.2012 17:25
Зміни на краще можливі лише за цієї умови. Звернення Ліберально-демократичної партії України до членів партії, симпатиків та всіх прихильників демократії в Україні.
04.10.2012 07:51
Після декількох років, м’яко кажучи, затишшя партія діє. Активно проводить кампанію наш кандидат у 164-му в виборчому окрузі Андрій Будкевич. Партія виграла жеребкування та буде представлена в дільничних комісіях округа. Передвиборна програма кандидата вже розповсюджена. Ми публікуємо статтю Андрія. Як кандидат-мажоритарник, Андрій, природньо, переважно зосереджується на тому, як буде проходити його депутатська діяльність в окрузі. Головне його гасло – відповідальність. І це заслуговує всілякої підтримки.
11.08.2012 08:20
Вітаємо молодого політика та бажаємо успіху!
02.08.2012 10:10
"Було здійснено багато переговорів із головами та представниками дружніх партій, потенційними спонсорами, керівниками наших організацій, колегами. Вдалося зустрітися з керівництвом 15 партій. На даний час про об’єднання не йдеться, але з деякими з партій домовлено про співпрацю."
08.07.2012 08:54
"Його амбіції не повинні розповсюджуватися на ідеологію, на перегляд основних демократичних принципів побудови та діяльності партії". Друга частина інтерв"ю виконуючого обов"язки голови Ліберально-Демократичної Партії України редактору газети "Отже" Дмітрію Будкевичу.
22.06.2012 15:28
Інтерв’ю виконуючого обов’язки голови Ліберально-Демократичної Партії України Якова Гольденберга стосовно політичної ситуації в Україні, партійних справ у світлі виборів, що наближаються.
12.06.2012 21:51
"Нас не влаштовує, коли грабують, гвалтуютъ, вбивають, відбирають зароблене. Ми не хочемо жити серед бандитів, але й не будемо покидати свою країну. А ще більше ми не хочемо бачити їх у парламенті: тих, хто гнобив її та зневажав." Політрада партії виносить передвиборчу програму на обговорення.
21.05.2012 16:02
В складний момент історії України ЛДПУ пропонує всім дружнім партіям ліберального, християнсько-демократичного, націонал-ліберального та демократичного спрямування, громадським діячам створити спільний виборчий майданчик на базі ЛДПУ: спільний відкритий виборчий список, погодження кандидатів по мажоритарних округах на виборах у Верховну Раду України 2012 року. Ми запрошуємо всіх небайдужих узяти найактивнішу участь у процесі об’єднання ліберальних і демократичних сил.
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet