Головна Контакти Карта сайту
19 квітня, 2019
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаяви

30.12.2013 10:12
Учасники Народного віча схвалили Маніфест Майдану, в якому виклали програму дій. Серед основних вимог - відставка та притягнення до відповідальності всіх високопосадовців (зокрема, міністра Захарченка), які відповідальні за організацію кривавого розгону студентів та формування "технічного уряду". "Ми, учасники Народного віча, закликаємо всіх, хто хоче змін у країні, разом працювати або долучитися до лав Всеукраїнського об’єднання "Майдан" заради досягнення таких цілей".
16.12.2013 10:59
За останні тижні мільйони українців проявили свою мужню громадянську позицію та скористалися конституційним правом на мирний протест. Люди вийшли на Майдан Незалежності в столиці, на площі та вулиці по всій країні, щоб відстояти своє гідне європейське майбутнє.
23.11.2013 08:10
Дорогі друзі, ветерани партії, наше молоде поповнення, симпатики партії, колеги, співвітчизники! Прошу всіх, хто має можливість, узяти участь у народному віче на Європейській площі Києва 24 листопада 2013 року та в наступних спільних акціях.
24.08.2013 10:10
Дорогі друзі, стійкі ветерани, послідовні симпатики партії, наше молоде поповнення! Щиро вітаю вас із днем Незалежності України! Маємо надію на зміни. Вони пов’язані з виходом на сцену історії молодих сил. Ми поновлюємо та розвиваємо ліберальний рух, залучаємо нове покоління. Ми працюємо у першу чергу на відновлення правових основ держави. Прийде час, і суспільство, політикум відновлять законність, людську повагу, честь і гідність у нашій вільній державі.
21.06.2013 13:15
З’їзд відзначає, що правовий хаос у державі спричинили партії шостого парламентського скликання, а також конституційний суд та президент. Їх зусиллями було встановлено авторитарну владну вертикаль. Фактично знищена система правосуддя. ЛДПУ вимушена визнати, що демократичні партії, представлені в парламенті, діють несистемно, без стратегії, виключно тактично, не співпрацюють з іншими структурами громадянського суспільства. З’їзд вирішив продовжувати самостійну опозиційну політику та вважати подальше структурування партії найголовнішим завданням.
04.05.2013 23:43
Вітаємо всіх, хто святкує Великдень, зі Світлим Христовим Воскресінням! Незважаючи на ті чи інші проблеми, у цей чудовий день нехай буде світло та радісно у вас на душі, у ваших оселях. Маємо надію на те, що Господнє заступництво не залишить Україну. Зичимо вам та вашим родинам здоров'я, любові, благополуччя. Весна прийшла, вона повна чудес! Чудеса у нашому житті, в тому числі політичному, залежать також і від вас.
02.05.2013 15:32
Партія неодноразово висловлювала занепокоєність станом української культури, в тому числі не в останню чергу - станом українського кіно. Ми надавали офіційні запити щодо розподілу коштів, наданих на державне замовлення в галузі кінематографу, а також, на що саме ці кошти були витрачені. Враховуючи нові негативні тенденції в цьому процесі, Голова ЛДПУ Яків Гольденберг направив листи міністру культури, головам відповідного комітету Верховної ради та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
10.04.2013 21:04
Від редакції: Як ви знаєте, після виборів продовжується боротьба за справедливість у наших несправедливих судах, а також у європейських інстанціях. Хоча конфлікт нашого кандидата з державною структурою не є таким критичним, але він наочно показує всю прогнилість та продажність нашого державного механізму. Читайте відкритий лист Андрія Будкевича.
15.03.2013 16:49
Я дуже радий початку роботи ще одного ліберального ресурсу. Тепер маємо вже декілька сайтів, пов’язаних з організаціями ЛДПУ, а також паперову газету "Отже". Я вдячний адміністрації нового сайту за розміщення статей наших партійців, бажаю успіхів і всіляких гараздів. Прошу наших активістів, особливо в областях України, активніше надавати матеріали в наші ЗМІ.
27.12.2012 19:47
Зокрема, Яків Гольденберг назвав основні питання, які не знаходять належного розкриття в заявах та програмах опозиційних сил, дав пораду як вижити підприємцям після недавніх "реформ" та розповів, яким чином можна побудувати правову державу.
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet