Головна Контакти Карта сайту
23 листопада, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЗаяви

15.01.2009 16:18
Наша партія виступає проти посилення податкового тиску на представників малого та середнього бізнесу, тим більше в період кризи. Заступник голови партії Яків Гольденберг вважає, що "Кабінет Міністрів проігнорував норму закону, згідно з якою зміни податків та механізму їх сплати можуть вноситися до законів України про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року і набирають чинності з початку нового бюджетного року та пропонує скасувати Постанову Кабміну N 1118". Закликаємо владу, яка позиціонує себе як демократична, припинити переносити податковий тягар із великого бізнесу на малий, прирікаючи останній на вимирання та вихід у тінь.
02.12.2008 14:41
Заступник голови партії Яків Гольденберг називає помилкою черговий наступ Національного банку України на обмінні пункти валюти. "НБУ, посилаючись на відсутність якогось контролю, намагається знищити пункти, які в моменти ускладнень єдині можуть обміняти громадянам певну кількість валюти. В той же час, як показав початок фінансової кризи, безконтрольними є саме банки, які здійснюють політику фінансово-промислових груп без усякої уваги до реального сектору економіки та громадян взагалі", - йдеться в заяві Я.Гольденберга.
24.10.2008 21:41
Після засідання Координаційної ради партії підписано рішення про скликання позачергового з'їзду Ліберально-демократичної партії України. Найближчого тижня пройдуть місцеві та регіональні партійні збори та конференції, на яких обговорюватимуться питання майбутнього з'їзду та обиратимуться його делегати.
05.09.2008 16:15
З метою реалізації принципу народного представництва в парламенті партія і раніше пропонувала знизити прохідний бар’єр до 1%. Ми підтверджуємо, що зниження бар’єру буде сприяти оновленню парламенту. Тільки при таких умовах у ньому будуть представлені різні соціальні групи та ідеології, а не тільки великі угруповання, які домовляються не допускати у законодавчу владу нові демократичні політичні сили. ЛДПУ звертається до Верховної Ради України з вимогою не приймати cвідомо антидемократичні закони, в тому числі закон про підвищення прохідного бар’єру на виборах до Верховної Ради України.
28.05.2008 10:28
Заступник голови партії Яків Гольденберг вітає лідера Блоку Громадський актив Києва Олександра Пабата та всю команду з закінченням важкої позачергової кампанії. "Є всі можливості розвивати паралельно партію та блок. Це є реальним за умови співпраці із демократичним табором Київради, який має консолідуватися".
01.02.2008 16:19
Щиро вітаємо нашого однопартійця, члена Координаційної Ради партії Байрака Миколу Володимировича з державною нагородою - орденом "За заслуги" III ступеня. Ця подія є визнанням його внеску в справу єднання українського народу, розбудови демократичної, соціальної та правової держави. Зичимо йому міцного здоров'я, сил, натхнення, успіхів та задоволення від роботи на славу України.
31.01.2008 19:25
Голова партії Ігор Душин, заступник Голови партії Яків Гольденберг та директор іституту Лібералізму Володимир Климчук вважають, що важливим чинником запровадження в Україні європейських стандартів демократії є необхідність переглянути недоторканності усіх осіб, що знаходяться при владі та висловлюють свою підтримку Заяви Українського клубу "ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ!".
08.11.2007 14:39
Політрада партії звертається до Президента України Віктора Ющенка як гаранта прав і свобод громадян та вимагає зупинити дію постанови КМУ від 26.09.07 № 1169. Політрада пропонує створити інститут незалежних уповноважених із захисту приватного життя громадян України, який має періодично оприлюднювати інформацію щодо всіх дозволів, наданих спецслужбам.
16.07.2007 18:44
У зв'язку з інформацією, що з'явилася в ЗМІ, про, нібито, зміну Голови Ліберально-демократичної партії України, прес-служба ЛДПУ офіційно заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності.
18.05.2007 17:33
Ми, позапарламентські політичні партії, що прагнуть РОЗВИТКУ і ЄДНОСТІ УКРАЇНИ, виходячи із наявної політичної кризи, вимагаємо від влади і опозиції прийняти відповідальне політико-правове рішення щодо законних і демократичних дострокових парламентських виборів, у яких реально буде забезпечено можливість участі непарламентських політичних партій.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet