Головна Контакти Карта сайту
22 жовтня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЗаяви

19.11.2009 11:16
ЛДПУ запрошує представників місцевих еліт, ініціативні групи до співпраці та готова надати структури (свої й партнерів) для створення місцевих блоків. Відкрита позиція ЛДПУ є кращою гарантією стабільності блоку, що доведено досвідом, а юридична та інформаційна підтримка, консультації з різноманітних аспектів ведення виборчої кампанії та поточної роботи рад, надання своїх розробок, в тому числі місцевих брендів, сприяння реалізації місцевих проектів зробить співробітництво з ЛДПУ незамінним.
12.09.2009 10:46
Ми запрошуємо взяти активну участь у виборах, у побудові оновленої партії молодих людей, що не втратили громадську активність. Звернення до керівників організацій Ліберально-демократичної партії України, членів партії та симпатиків, прихильників ліберальної демократії.
23.08.2009 10:37
Ігор Душин від імені Ліберально-демократичної партії України привітав співвітчизників із Днем незалежності.
30.06.2009 17:33
ЛДПУ висловлює категоричну незгоду з Постановою Верховної Ради України від 23 червня 2009 року № 447-2 про призначення виборів Президента України на 17 січня 2010 року. Замість того, щоби внести зміну до Конституції та виборчого Закону, Верховна Рада, ламаючи право і законодавчу логіку, пішла „за буквою закону”, хоча „буква” була елементарною технічною помилкою. Виправлення цієї помилки дає законну дату виборів – 20 грудня 2009 року.
02.03.2009 10:07
"Ви збираєтесь створити лівоцентристську партію, 162 чи 168-му. Бажаю успіху, та без кумирів і фанатизму. Враховуючи приклади політиків, чий політичний фанатизм – для зовнішнього застосування, що у „шоу правди” видно всім, причому настільки, що Вєрка, яка злякалася ощасливити собою Раду, відпочиває,- це не так вже складно. Хто ж не захоче бути лівим, приходьте до правих, тобто до нас".
15.01.2009 16:18
Наша партія виступає проти посилення податкового тиску на представників малого та середнього бізнесу, тим більше в період кризи. Заступник голови партії Яків Гольденберг вважає, що "Кабінет Міністрів проігнорував норму закону, згідно з якою зміни податків та механізму їх сплати можуть вноситися до законів України про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року і набирають чинності з початку нового бюджетного року та пропонує скасувати Постанову Кабміну N 1118". Закликаємо владу, яка позиціонує себе як демократична, припинити переносити податковий тягар із великого бізнесу на малий, прирікаючи останній на вимирання та вихід у тінь.
02.12.2008 14:41
Заступник голови партії Яків Гольденберг називає помилкою черговий наступ Національного банку України на обмінні пункти валюти. "НБУ, посилаючись на відсутність якогось контролю, намагається знищити пункти, які в моменти ускладнень єдині можуть обміняти громадянам певну кількість валюти. В той же час, як показав початок фінансової кризи, безконтрольними є саме банки, які здійснюють політику фінансово-промислових груп без усякої уваги до реального сектору економіки та громадян взагалі", - йдеться в заяві Я.Гольденберга.
24.10.2008 21:41
Після засідання Координаційної ради партії підписано рішення про скликання позачергового з'їзду Ліберально-демократичної партії України. Найближчого тижня пройдуть місцеві та регіональні партійні збори та конференції, на яких обговорюватимуться питання майбутнього з'їзду та обиратимуться його делегати.
05.09.2008 16:15
З метою реалізації принципу народного представництва в парламенті партія і раніше пропонувала знизити прохідний бар’єр до 1%. Ми підтверджуємо, що зниження бар’єру буде сприяти оновленню парламенту. Тільки при таких умовах у ньому будуть представлені різні соціальні групи та ідеології, а не тільки великі угруповання, які домовляються не допускати у законодавчу владу нові демократичні політичні сили. ЛДПУ звертається до Верховної Ради України з вимогою не приймати cвідомо антидемократичні закони, в тому числі закон про підвищення прохідного бар’єру на виборах до Верховної Ради України.
28.05.2008 10:28
Заступник голови партії Яків Гольденберг вітає лідера Блоку Громадський актив Києва Олександра Пабата та всю команду з закінченням важкої позачергової кампанії. "Є всі можливості розвивати паралельно партію та блок. Це є реальним за умови співпраці із демократичним табором Київради, який має консолідуватися".
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet