Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/5f116590eb6d5/

Повідомлення про структуру управління ЛДПУ

04.06.2020, 11:47
В Ліберально-демократичній партії України з листопада 2017 року діє демократична система горизонтального управління. Відповідно до цієї системи голова партії як керівник центрального офісу (Національний секретар) підтримує зв’язок з місцевими організаціями (кокусами) та відповідає за організацію заходів центрального рівня, у тому числі з‘їзду партії.

Єдиним керівним органом партії є з‘їзд, який висуває кандидатів від партії на виборні посади та обирає національного секретаря на період між з‘їздами та дорадчі органи, передбачені статутом. Відповідно Національний секретар та члени обраних з‘їздом органів не є публічними особами в сенсі закону.

Статутні зміни, що мають відображати зміни структури партії та законодавства, будуть затверджені наступним з‘їздом. Статутна комісія працює над цим.

З метою подальшої модернізаціїї та оптимізації управління в умовах обмежених ресурсів скасовані Центральний апарат ЛДПУ, інститути радників та помічників голови партії. Створений офіс Національного секретаря.

Прес-служба
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet