Ліберально-демократична партія України
http://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/5d4d285740cc1/

Київ – 2020

09.08.2019, 11:01
Шановні майбутні кандидати в депутати Київської міської ради!
Ліберально-демократична партія України від самого початку проведення вільних демократичних виборів у столиці брала у них участь, в тому числі 2 рази у міжпартійних блоках.

Останні роки внаслідок заборони участі у виборах блоків та безглуздого знищення райрад у Києві зменшилась активність районних (відповідно й міських) організацій партій. Це позначилося й на попередніх виборах у столиці. За новою системою виборів успішними могли стати тільки партії, що висували кандидатів на всіх столичних округах.

Нині за нашим реформаторським призовом
(http://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/5adde6016023d/,
http://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/5ce8c764046c3/)
столичну організацію поповнили молоді ініціативні люди.

Київська міська організація партії, що зараз завершує процес оновлення керівництва, у 2020 році йде на вибори в Київську міську раду. Створити дієву команду на ці вибори доручено члену Координаційної ради партії Юрію Гергеші. В його команді вже є бізнесмени та представники громадського сектору.

Ми даємо можливість висунутися кандидатами в депутати Київської міської ради разом з командою Юрія активним людям, які поділяють ліберальні погляди. Для того, щобистати учасником його команди та балотуватися в депутати Київської міської ради, Вам потрібно знати нашу ідеологію та статут партії. З цим усім Ви можете ознайомитися на нашому партійному сайті.

У разі Вашого бажання балотуватися в депутати Київської міської ради або допомагати нашим кандидатам напишіть листа на електронну пошту Юрію Гергеші - gergeshayuri@gmail.com.

Давайте разом боротися за Київ!

Василь Шепель - член Координаційної ради ЛДПУ
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet