Головна Контакти Карта сайту
22 жовтня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідУчасть у форумі українських азербайджанців

06.05.2014, 14:47/ Заяви
Версія для друку
19 квітня 2014 року голова Ліберально-демократичної партії України Я. Гольденберг і радник голови партії, заступник директора Інституту лібералізму С. Баркар взяли участь у Форумі українських азербайджанців на підтримку територіальної цілісності України.

Наводимо текст заяви, прийнятої форумом.


Заява форуму українських азербайджанців
на підтримку територіальної цілісності України
та про соціально-політичну інтеграцію


Українці розпочавши у жовтні 2013 року народний рух - Майдан, піднявшись на боротьбу зі злочинним режимом Януковича, написали нову сторінку славної історії своєї країни і народу, та скинули злочинний режим. Славна історія свободи дісталася ціною крові понад ста героїв України, їх подвиг був уособленням цілісності українського народу. З перших днів народного протистояння на Майдані понад півмільйона азербайджанців, що проживають в Україні, більша частина з яких громадяни України, стали учасниками протестних акцій і підтримували український народ у його боротьбі за свободу.

З великим жалем хочемо підкреслити, що відразу після святкування звільнення в Україні частина країни була захоплена Росією, була окупована територія Автономної Республіки Крим, що є невід'ємною частиною України. Вслід за цим агресор, перейшовши до здійснення плану масштабного вторгнення на територію України, шляхом грубого порушення громадського порядку в східних і південних регіонах країни та продовжуючи політику переслідування, піддав Українську державу і державність найважчим і трагічним.

Азербайджан і азербайджанці, територія яких уже протягом багатьох років окупована, усім серцем переживають цю окупацію і розділяють горе братнього народу. Більш ніж 20 років понад 20% території нашої батьківщини - рідного Азербайджану, знаходиться в окупації вірменів та їх покровителів. Ми, як народ, що страждає від окупації й агресії, добре знаємо, до яких трагічних наслідків це може привести.

Ми, будучи частиною великого азербайджанського народу, що проживає в Україні, завжди жили з українським народом у дружбі і братерстві, і доводили свою вірність українському народу й українській державності. У ці важкі для суверенної України дні ми разом з братнім українським народом і готові надати всебічну підтримку і зробити все, що в нашій силі для того, щоб захистити державність України та її територіальну цілісність. Ми, українські азербайджанці, вітаємо вільний і демократичний вибір народу України, заявляємо про своє бажання шляхом повної інтеграції в суспільне, політичне і культурне життя України брати активну участь у процесах становлення України.

- Ми, українські азербайджанці, за територіальну цілісність і суверенітет України!

- Заявляємо про свою готовність брати участь у створенні процвітаючої, демократичної держави України шляхом повної інтеграції в суспільне, політичне, економічне і культурне життя.

ХАЙ БЕРЕЖЕ ВАС БОГ!

Україна, місто Київ, 19 квітня 2014 року.
 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet