Головна Контакти Карта сайту
22 жовтня, 2021
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідВідкритий лист Андрія Будкевича директору Тернопільської дирекції УДППЗ "УКРПОШТА"

10.04.2013, 21:04/ Заяви
Версія для друку
Директору Тернопільської
дирекції УДППЗ "УКРПОШТА"
Юрчишину В.І.

Кандидата в народні депутати України
по ОВО №164
на парламентських виборах 2012 року
Будкевича А.А.ВІДКРИТИЙ ЛИСТ


Шановний Василь Іванович!


У моїх ділових відносинах як кандидата в депутати з ввіреним Вам відомством склалася ситуація, за яку Вам має бути соромно перед суспільством і собою, особливо станом на 10 квітня 2013 року. Як керівник Тернопільської дирекції "УКРПОШТА" Ви повинні були б відповідати за дії Ваших підлеглих. Натомість Ви продовжуєте брати участь у безглуздій судовій тяганині і довгограючому листуванні.

Під час виборів восени, підписуючи угоду про доставку моїх агітаційних матеріалів до виборців, я на жаль не знав, що отримаю від Вашого підприємства такий підлий удар в спину. Тоді Ваші співробітники безліч раз повторювали, що усі листівки в обов’язковому порядку будуть доставлені за всіма адресами мого виборчого округу. За умовами договору це означало, що всі мешканці без виключення мали б отримати по одній моїй листівці у свою поштову скриньку. Безперечно сподіватись, що будуть доставлені усі 100 відсотків продукції, було би не зовсім розумно, але був би дуже радий, якби було доставлено хоча б половину. Тоді можна було б вважати, що частина була втрачена через недбалість та недобросовісність поштарів. Проте мої агітаційні матеріали отримали в кращому випадку п’ять – сім населених пунктів із двохсот. З другою угодою була абсолютно аналогічна ситуація.

Не звертаючи увагу на мої неодноразові звернення, Ваші підлеглі або просто ігнорували мої вимоги, або доповідали, що все відбувається в межах закону і відповідного договору.

Але, якщо такий договір можна просто назвати невиконаним з Вашої сторони, те саме я не можу сказати про закон, який Ви порушили умисно не доставивши мою продукцію до виборців.

Зокрема було порушено частину 24 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів", а саме перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, та ст. 2129. Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" - порушення передбаченого законом порядку ведення передвиборної агітації та надання переваги будь-якому кандидату.

Підтвердженням цього є неодноразові натяки працівниками пошти районних відділень у ході приватних розмов, під час мого особистого перебування в тих населених пунктах, де листівок люди не отримували взагалі.

Мені також повідомлялось, що вказані дії вчинені умисно за відповідною вказівкою керівництва пошти на користь іншого кандидата, про що я також неодноразово заявляв і своїх листах в прокуратуру і в зверненнях до суду.

Не звертаючи уваги навіть на те, що вибори закінчились ще у листопаді, у Вас вистачає совісті відправляти мені раз на місяць листи з вимогою підписати акти ВИКОНАНИХ робіт. Складається враження, що сплачених мною коштів на ненадані послуги для Вашого підприємства недостатньо і потрібно будь-яким шляхом виправдати свої дії, вірніше, злочинну бездіяльність.

Лише дякуючи об’єктивному розгляду справи у суді, рідкісному в наш час, незаконність Ваших вимог була нарешті юридично підтверджена рішенням Тернопільського міськрайсуду від 25.02.2013.

Проте з огляду на подану Вами апеляційну скаргу, є підстави вважати, що Вас мало турбують справедливі рішення судів.

Враховуючи зазначене, звертаюсь до Вас вже відкритим листом, оскільки відверто поки не маю часу та бажання доводити справу до Верховного суду.

Якщо персонально Вашої вини у діях УДППЗ "УКРПОШТА" немає, пропоную завершити цей так званий юридичний спір, спричинений окремими виборчими обставинами.

Оскільки кошти, зароблені таким шляхом не можуть вважатись законно отриманим прибутком, пропоную здійснити крок назустріч громадськості і перерахувати їх у якості благодійної допомоги на користь: "Кременецька ЗОШ інтернат І-ІІІ ступеню", що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Кременецький район, м. Кременець, вул. Льотчиків Визволителів, буд. 60.

Вважаю, що саме таким шляхом можливо буде досягти взаєморозуміння між нами і певним чином відновити правову і соціальну справедливість.

З повагою,
А.А. Будкевич

10.04.2013
 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet