Головна Контакти Карта сайту
23 листопада, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідЖодного голосу представникам антиконституційної влади – партії регіонів та їх сателітів – КПУ та НП

23.10.2012, 17:25/ Заяви
Версія для друку
Звернення Ліберально-демократичної партії України до членів партії, симпатиків та всіх прихильників демократії в Україні.

23 жовтня 2012 р.
м. Київ


Дорогі друзі!

Ліберально-демократична партія України поновлює реальну участь у політичному процесі та відповідно у чергових виборах до Верховної Ради України.

Передвиборний процес проходить надзвичайно важко, в умовах різноманітного тиску консолідованої вертикалі влади на суспільство та політикум. Кандидати в депутати, особливо ті, що балотуються по мажоритарних округах не від влади, це відчувають.

Зміна влади вкрай необхідна задля її конституціоналізації та легітимізації. Ця основна думка сформульована в попередніх заявах нашої партії за останні два роки.

На жаль, у цих виборах ЛДПУ спромоглася висунути тільки одного кандидата.

Останнім рішенням політради партії від 04 вересня 2012 року визначена підтримка нашого кандидата в депутати по 164 виборчому окрузі Будкевича А.А., кандидатів від демократичних сил на інших мажоритарних округах, а також списку об’єднаної опозиції за пропорційною виборчою системою.

Відповідно до цього рішення політради група експертів проаналізувала стан справ по всіх 225-ти округах, врахувала особистісні дані кандидатів від демократичних сил, їх можливості, а також факти зняття ряду кандидатів станом на 10.10.2012 року.

Група надала рекомендації, в яких пропонується голосувати за кандидатів від демократичних сил у ряді округів. У тих округах, де конкретних рекомендацій щодо голосування за особистості від опозиційних партій та деяких самовисуванців не надано, пропонується голосувати за кандидатів від об’єднаної опозиції. Ці рекомендації найближчим часом будуть опубліковані.

Найголовніше, дорогі друзі, навіть якщо когось із вас з якихось причин не влаштовує кандидат від об’єднаної опозиції, обов’язково проголосуйте, уважно підійдіть до свого вибору.

Зміни на краще можливі лише за умови, якщо ви не надасте жодного голосу представникам антиконституційної влади – партії регіонів та їх сателітів – КПУ та НП.

Голова ЛДПУ Я. Гольденберг

 

Партійні новини:
Заяви
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet