Головна Контакти Карта сайту
23 листопада, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідА.Будкевич: Відповідальність депутата – основа успішної роботи парламенту

04.10.2012, 07:51/ Заяви
Версія для друку
Шановні виборці!

Я, Андрій Будкевич, висуваю свою кандидатуру для обрання депутатом та звертаюсь до всіх виборців округу за підтримкою мене як єдиного кандидата, який каже Вам правду.

Я глибоко переконаний, що єдиною надією на розвиток країни є укріплення демократичних принципів життя громади та кожного окремого громадянина, а також можливість їх впливу на владу.

Усім нам вже набридло слухати "казки" про покращення життя. У період передвиборчої агітації кожен кандидат обіцяє виборцям "золоті гори", роздає подарунки, проводить концерти, і робить все для того, щоб якомога більше сподобатись, запам'ятатись і в результаті бути обраним.

Але що ми бачимо? Коли депутат приходить у парламент, він одразу забуває про все, що він говорив. А якщо і щось робить, то як правило суто показово. Насправді, більшість з депутатів, після виборів навіть не з'являються у своєму окрузі.

Для того, щоб з'ясувати суть проблеми, потрібно хоча б проаналізувати визначення слова "депутат". В першу чергу це представник, в одномандатному виборчому окрузі - представник громади, тобто конкретної групи людей, що проживають на відповідній території, та які свого часу йому повірили і за нього голосували.

Якщо так, то основним завданням депутата має стати представництво інтересів громади того округу, від якого він обирався.
Депутат має відчувати відповідальність перед виборцями. Він повинен знати, що у разі невиконання ним своїх передвиборчих обіцянок, він буде зобов'язаний відповідати перед громадою, перед людьми, завдяки яким він опинився у Верховній Раді.

У зв'язку з цим, усвідомлюючи усю складність поставленого перед собою завдання, я планую на законодавчому рівні надати можливість громаді право відкликання депутата у разі невиконання ним своїх функцій. Також це право не має залежати від наявності депутатської недоторканості, яку досі ніяк не можуть відмінити. Лише громада має право вирішувати, чи справився зі своїми функціями депутат, чи ні.

Тож якщо ви висловите мені довіру, я гарантую вам, що на першому місці будуть Ваші інтереси - інтереси Виборців.
Окрім цього, основним моїм завданням, незалежно від парламентської роботи, буде забезпечення функціонування моєї громадської приймальні, її представництв у кожному куточку округу. Щоб кожна людина могла прийти зі своїми проблемами і вирішити їх.

Я вже закликаю людей до реальної роботи в нашій партії. Я хочу, щоб кожен виборець мав можливість долучитись до вирішення справ округу.

Однією з найболючіших проблем нашої країни є корупція. Головною проблемою у її вирішенні залишається небажання боротись з нею самих чиновників. На жаль, навіть на етапі здійснення конкретних антикорупційних дій щодо запобігання правопорушень бюрократичним апаратом робиться все, щоб такі дії не були виконані.

При бажанні влади, у досить короткі строки, може бути проведено справжню, а не формальну антикорупційну реформу, у результаті чого країна стане на шлях реального соціального та економічного розвитку.

Основним завданням тут має стати навіть не нормативне регулювання, а комплексне поєднання повної заміни кадрів у владних структурах із одночасним підвищенням зарплат державних службовців та посиленням покарань за корупційні правопорушення. Тільки за умови радикальних кроків, можливе вирішення проблеми корупції.

Таким чином, у разі отримання депутатського мандату, я зроблю все для того, щоб проведення в Україні антикорупційної реформи набуло реальних обрисів. Починати треба саме з неї, адже за умови вирішення цієї проблеми, стане можливим вирішення і інших.

Окрім цього, професійна юридична група - "ГРОМАДСЬКА КОНСУЛЬТАЦІЯ" під моїм керівництвом буде надавати усім громадянам спеціалізовану юридичну допомогу, зосереджуючи увагу на антикорупційній діяльності.

Група об'єднує висококваліфікованих фахівців у галузі цивільного, адміністративного, консульського, господарського та інших галузей права, які абсолютно безкоштовно надають юридичні послуги соціально незахищеним верствам населення.

Іншою суттєвою проблемою мого рідного краю є відсутність коштів для вирішення нагальних потреб округу. Час від часу місцева влада створює ілюзію, що робиться все для того, щоб вирішити проблеми регіону, але коштів все одно не вистачає.
Насправді ж гроші є, проте треба їх не розкрадати, а витрачати з розумом. Розв'язавши цю проблему, стане можливим зробити наш край більш інвестиційно привабливим.

Наступним кроком моєї роботи буде залучення додаткових фінансових ресурсів, що в свою чергу дасть значний поштовх для покращення екологічної ситуації, відновлення роботи сільськогосподарських підприємств, ремонту доріг, тим самим створивши для людей нові робочі місця.

Тернопільщина завжди славилась своєю багатовіковою історією. Сьогодні тут зосереджена п'ята частина всіх історичних пам'яток, що нараховуються в Україні. Видатні історичні постаті нашого краю мали значний вплив на розвиток як України, так і всього світу. У цій частині області розташовані Кременецько-Почаївський Державний історико-архітектурний заповідник та Національний історико-архітектурний заповідник „Замки Тернопільщини”, що самі по собі створюють позитивний імідж нашому краю.

Нам дійсно є чим пишатись. Але без відповідного догляду за нашими пам'ятками, без вмілого та раціонального  використання історико-культурних об'єктів ми втратимо своє обличчя.

Тому, як корінний мешканець Тернопілля, я маю на меті не тільки зробити наш край привабливим для міжнародного туризму, а й відновити колишню славу Тернопільщини, як своєрідної "Туристичної Мекки" України.

Мені добре відомі проблеми мого виборчого округу, я не байдужий до них, і разом ми зможемо їх вирішити.

Я обіцяю тільки те, що можу зробити!
 

Партійні новини:
Заяви
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet