Головна Контакти Карта сайту
08 серпня, 2020
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

ВхідГолова ЛДПУ направив лист керівникам міських, районних та обласних організацій

11.05.2005, 15:16/ Заяви
Версія для друку
4.05.2005, м.Київ.


Шановні колеги!


23 квітня ц.р. відбулося створення громадсько-політичного об‘єднання „За волю народу!”, до якого ввійшли 5 партій та 14 громадських організацій. Наша Ліберально-демократична партія України, підписавши установчі документи, стала серед фундаторів новоствореної організації. На жаль, була врахована лише незначна частка пропозицій ЛДПУ до установчих документів та першої заяви.

Головна мета цього громадсько-політичного об‘єднання - організація та розбудова відвертого діалогу різних інститутів громадянського суспільства України з новою владою заради соціального партнерства в країні.

Цього ж дня відбулося перше засідання Координаційної ради цього об’єднання, на якому головою Координаційної ради одностайно був обраний Анатолій Кінах, що природно не тільки тому, що об’єднання було створено за ініціативи Голови Партії Промисловців та Підприємців України Анатолія Кінаха. Головування Анатолія Кінаха, який працює на посаді віце-прем’єра, дає сподівання, що діалог з владою відбудеться і може набути постійної форми.

28.04.2005 відбулося друге засідання Координаційної ради цього об’єднання, на якому були розглянуті питання щодо найближчих дій та планування майбутнього. Передбачається проведення досить широкого кола громадських слухань та круглих столів.

Ми, ліберальні демократи, маємо певний досвід участі в багатопартійних громадсько-політичних об’єднаннях, достатньо згадати „Нову Україну”. Наша партія зажди намагалась використовувати весь потенціал такого співробітництва задля реалізації тих планів, які не вступають в протиріччя з нашими програмними та ідеологічними планами.

Найближчими днями до Вас будуть звертатися організатори регіональних та місцевих осередків цього об’єднання, запрошуючи Вас до участі в місцевих зборах та акціях. Просимо Вас відгукатись, бути ефективними партнерами та приймати, можливо, активну участь, якщо не буде інших обґрунтованих рішень ваших організацій, виходячи з місцевих особливостей.

У зв’язку з численними запитами ще раз наголошую, що громадсько-політичне об‘єднання „За волю народу!” не передвиборче об’єднання та не може ніким розглядатися як таке без відповідних статутних рішень Координаційної ради та з’їзду партії.


З повагою,
Ігор Душин


 

Партійні новини:
Заяви
Партійні новини
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet