Головна Контакти Карта сайту
26 червня, 2017
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Лібералізм: теорія і практика
Партійні новини
Інститут Лібералізму
Запитання і відповіді
Світлини
Голосування
Проекти

Вхід

Заяви

06.05.2017 09:26
П’ятого травня 2017 року Ліберально-демократична партія України cклала звіт за перший квартал цього року для надання Національному агентству запобігання корупції.
21.03.2017 16:05
"В Україні до бізнесу досі застосовується багато різних видів покарань. І це дуже погано. Але нині здійснюється спроба розповсюдити методи контролю та покарання на громадські структури, які є принципово іншими суб’єктами права. І чи не буде це прямим втручанням держави в діяльність політичних партій, в порушення статей 5, 15, 36-ої статей Конституції України?"
27.02.2017 12:29
Восьмого лютого 2017 року Ліберально-демократична партія України надала звіт за четвертий квартал минулого року Національному агентству запобігання корупції.
05.12.2016 10:48
Керівництво партії та Інституту лібералізму з важким глибоким сумом сповіщають ліберальну спільноту, що четвертого грудня 2016 року помер голова Політради партії, голова ради Інституту Климчук Володимир Никифорович. Наші співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять нашому вчителю та другу.
13.10.2016 18:25
Захист Вітчизни від московської навали - свята справа. Зичимо українським воїнам, що знаходяться на фронті, сил, здоров’я, витримки, кінцевої перемоги та повернення живими! Низько вклоняємося героям, полеглим в боях за вільну, незалежну Україну! Вічна їм пам'ять і слава!
23.08.2016 20:00
Дорогі друзі, ветерани ЛДПУ, молоді партійці, симпатики партії, колеги з дружніх партій та організацій, прихильники лібералізму!Вітаю вас із чвертьвіковим ювілеєм Незалежності України! Боротьба за нашу країну з могутнім агресивним сусідом продовжується. Молода держава Україна встояла у цій боротьбі. Все більше людей упевнюється в тому, що наша перемога можлива тільки за умови остаточної поразки московського імперіалізму.
10.08.2016 17:06
Дев’ятого серпня 2016 року Ліберально-демократична партія України надала звіт за перший та другий квартал цього року новоствореному Національному агентству запобігання корупції.
31.12.2015 13:01
Дорогі друзі, ветерани партії, молодь, симпатики партії! Шановні колеги з дружніх партій та громадських органiзацiй! Вiтаємо вас з прийдешнім Різдвом Христовим і Новим 2016 Роком! 2015 рік став роком офіційного перемир’я у війні з російським колоніалізмом за незалежність нашої країни. Фактично боротьба продовжується на всіх рівнях. В 2016 році нас чекають нові випробування та, маємо надію, перемоги. Щиро зичимо нашим партійцям та всім нашим однодумцям, їх рідним i близьким міцного здоров’я, великого особистого щастя, здійснення всіх планів і творчих задумів.
14.11.2015 13:59
Сплановані напади, розстріл мирних громадян терористами, захопленими божевільними ідеями, не можуть мати ніякого виправдання. Україна нещодавно відчула та кожен день відчуває на собі російський тероризм. Ми рішуче засуджуємо варварські терористичні акти. Висловлюємо глибоке співчуття та солідарність рідним та близьким загиблих, французькому народу та політикуму Франції. Цивілізація життя переможе цивілізацію смерті.
01.11.2015 14:16
ЛДПУ як партія, що майже чверть століття виступає за реформування каральної системи, яка дісталася нам від СРСР, вимушена констатувати: незважаючи на прийняття деяких прогресивних законів, прокуратура, СБУ, податкова міліція та інші органи продовжують працювати вибірково, виконуючи замовлення. Не досягнута незалежність гілок влади. Не доведено до кінця жодного резонансного процесу. Після Революції гідності не покарана жодна людина, що доводила країну до знищення, що розстрілювала Майдан, що зраджувала та зраджує Україну. Не заборонені партії, відповідальні за конституційний переворот 2010 року. ЛДПУ вимагає негайно звільнити Генерального Прокурора та забезпечити призначення Прокурора, що має здійснити невибіркове правосуддя.
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: press_ldpu@ukr.net. Для зауважень та пропозицій: reklama_ldpu@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet